Отговори
# 60
  • Мнения: 16
Браво на Марти!
Миленка, ама вие много тихомълком го направихте това чудо!
Всички се оплакват - юмручета, лигавене - и нищо! А пък твоя юнак направо си действа.
Да са му здрави и бели зъбките и чаровна и неустоима усмивката! moresmile

# 61
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 758
Сиси радвам се, че сте добре и не я боли малката Йоанка!  Hug

Миленче, честито ви първо зъбче.   bouquet В този ред на мисли имам предложение за нова заглавие "В ДЕКЕМВРИйската дружина първо зъбче вече има"

Да ви се похваля другата седмица ни поканиха на свадба на първата ми братовчедка на сина. Ще ходим с мъжо и кака. Свадбата е вечерна и с преспиване, че е в Кюстендил-Жиленци и ще ни е далечко да се връщаме по нощите. Така ще се напия, че не съм го правила точно от 1година. Малко ми е търсене за децата, но пък съм сигурна, че мама ще се справи.

# 62
  • Мнения: 616
Днес става един месец от както ни напусна малката Алекс, почивай мир мило дететнце  Cry Cry Cry Flowers Rose

# 63
Добро утро, момичета!

Алексче, няма да те забравим  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose!

Миленче, ехеееей ... страшни сте, честито зъбче на Марти, да ги нареди равни и бели като бисерна огърличка, че да тупка сърцето на всяка момичка!
Днес нещо съм поетично настроена ... в тази връзка, Нинче, предложението за ново заглавие е прекрасно  newsm10!

# 64
  • Мнения: 19
За Алекс! Praynig
Браво, Миленче! Иглички се раздават, за да могат и другите зъбки да пробиват толкова лесно. Така че тичай из махлата да раздаваш иглички. Laughing
Ние вчера нали бяхме на ортопед. Всичко е наред при нас. Много съм щастлива и много доволна от вниманието на лекаря. Отговори ми на всички въпроси внимателно и търпеливо.

# 65
Леле хора ще ме убиете  hahaha hahaha кви тартори кви страхове, тука да не е стадо овци всички да се водят по акъла на някого ooooh!...все едно сме на детската площадка Joy Joy стига глупости нали сме големи хора.

Само да не стане пак някой спор, написах го че ми стана смешно  Hug
  ooooh! Joy

И аз затова се смея - явно по-горе не съм се изразила много ясно! Не ме е страх да имам собствено мнение, нито да го заявявам (по други поводи съм го доказала Wink)! Но в природата ми е да не обичам скандали и пререкания (типична Везна съм в това отношение) и затова предпочетох да замълча. В крайна сметка (не се съмнявайте Wink) правя точно това, което съм си наумила  Laughing!

Карачевийска,  Hug!

# 66
  • Мнения: 180
Честито първо зъбче Милена, да са ви много бели и здравички всичките.Да пробият всичките без да имате проблеми. А аз си мислех че чак към 5 -6 месец избиват.Явно при всеки е индивидуално.За размерите на бебчовците си говорите моята е 5,500 кг и ръст 62см.Доки каза че е добре.Всички деца са си различни едни наддават по - бързо други по-бавно, то и при големите е така.Няма място за притеснение.А за морето и аз мисля че след две годишна възраст е по-добре, но виж за планина мисля че и преди годинка може да се заведе бебчо.Като се има пред вид в Русе какъв е въздуха ако заведа беба на балкан мисля че ще спи 24 часа. Приятен ден момичета и здрави бебета.  bouquet

# 67
  • Мнения: 616
не визирах теб мила, просто ми стана смешно покрай цялата ситуация  Laughing

типична Везна съм в това отношение) и затова предпочетох да замълча. В крайна сметка (не се съмнявайте Wink) правя точно това, което съм си наумила  Laughing!

от една порода сме  Hug

# 68
  • Мнения: 386
Момичета бързам да ви почерпя! Снощи със спешно секцио преждевременно се родила моята мъничка племеница- Елица, с крехките 2200 грамчета! Сега е в кувиоз. Нека всички се помолим за здравето на двете героини и нека бързо се възстановяват!

# 69
Лелее, да са живи и здрави, бързо да се възстановят и да нагушкаш и нацелуваш и двете!  Praynig   bouquet  love001



 Hug

# 70
  • Мнения: 468
И ние се наспахме и влизам да честитя зъбчето на Мартин!
Днес ще пада голямо  newsm75  newsm79  newsm28  1ironing  wash  hang и ако остане малко време  newsm71

# 71
  • Мнения: 386
Лелее, да са живи и здрави, бързо да се възстановят и да нагушкаш и нацелуваш и двете!  Praynig   bouquet  love001


 HugДа, но са ми далече за съжаление - в Пловдив живеят с брат ми! СИгурно няма скоро да ги видим! Cry

# 72
  • Мнения: 616
Честито, да е жива и здрава малката кукла  Praynig Praynig бързо да се оправят и двете и скоро да са си вкъщи!

# 73
  • Мнения: 187
влизам да ви поканя на на една виртуална почерпка за нашето първо зъбче

 
и си мисля,може ли да съм толкова смотана за да не забележа че на детето ми му расте зъб,ама той нито ми е мрънкал,нито се е кривял,единствено вчера дето не спа цял ден.и снощи една приятелка ми беше на гости и тя го видя.а аз все гледам долния венец,а то му се показало горе и не отпред а в страни
Илианка, Praynig

# 74
  • Мнения: 386
Миленка, нека все така незабележимо да никнат зъбките и на Марти и на всички бебоци!

Общи условия

Активация на акаунт