Как се ... отмирисвате?

  • 17 018
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 210
Абе наистина картинката ще е смешна, но аз например не говя всеки ден и повечето пъти го правя преди да се е прибрал мъжът ми, така че няма да ме види никой, освен ако не ме изпортите вие  Mr. Green

# 16
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
xenia , пусни тема: Носите ли шапчица вкъщи  Mr. Green Все пак най-много се вмирисваме при пържене, при ежедневно готвене не е необходимо да се докарваме с подобнни шапчици  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 353
Аз си слагам шапчица за баня и с това се спасявам. Преди си слагах една кърпа, но установих че със тая шапчица е по-лесно и по-удобно поне на мен де. Съвсем на скоро изпадам в ситуация с тая шапка: на съпругът ми зет му идва у дома, обаче няма кой да му отвори на човека, а аз понеже знам че ще дойде се развихрила в кухнята. Чувам звъненето и тичам да отворя. Отварям и отсреща две ококорени очи - той дори забрави да ме поздрави Stop и така около няколко секунди ме гледаше - със сигурност го изненадах. Опомни се и ми казва - ти да не си се боядисала, аз без да се замисля му отговарям: ааааааа нееее готвя, толкова се смяхме с него Grinning

# 18
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Имам позната аптекарка, която ми даде лекарска шапка за операции/ не знам правилното име Embarassed/незаменима ми е  Peaceготвя само с нея.

 Mr. Green Представих си картинката. Laughing По-добре с миризлива коса отколкото с домашни шапчици в къщи.  Joy
Омъжена ли си? Пред мъжа си по цял ден в шапчица ли ходиш? Или толкова готвиш...
Омъжена-да
Не ходя по цял ден с шапчица-при нужда
Готвя през ден
Друго нещо интересува ли те? Tired

# 19
  • Мнения: 8 999
Като се замисля, по-добре е да ме гледа с шапчица, отколкото да му воня нощем. То, аз самата се отвращавам от гадната миризма на манджа в косата си, та какво остава за милото! И то душа носи, все пак.
А той ме е виждал дори с черен найлонов чувал за боклук, нахлузен на главата /по време на една буря на морето/ и още ме обича. Ще преживее и шапчицата.
Досега има две предложения, които ми харесаха - найлонова шапка и сух шампоан.
Благодаря, момичета!

# 20
  • Мнения: 5 920
Аз също ползвам найлонова шапка-за къпане-при особено миризливи дейности.

# 21
  • Мнения: 1 632
Аз слагам плажна забрадка, или от хипарските кърпи.
Така хем съм хипарка, хем готвачка!

# 22
  • Мнения: 46 518
Направихме си "барбекюто"  Mr. Green на едната тераса, изградихме плот, облицовахме с фаянс, за да се поддържа лесно и сложихме газов котлон, фритюрник, скара и партигрил Simple Smile
Дневната и бокса са едно помещение, там е само фурната, абсорбаторът се справя с нея Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 177
Направихме си "барбекюто"  Mr. Green на едната тераса, изградихме плот, облицовахме с фаянс, за да се поддържа лесно и сложихме газов котлон, фритюрник, скара и партигрил Simple Smile
Дневната и бокса са едно помещение, там е само фурната, абсорбаторът се справя с нея Peace

При цялото ми уважение, Никол, baibibi пита как се отмирисва персоната, която готви, независимо къде готви.  Grinning

Мисля, че трябва да направят специални абсорбатори за хора. Да представляват нещо като душ кабина - влизаш, изсмуква ти миризмите и излизаш уханен и свеж.  Grinning

# 24
  • Мнения: 46 518

При цялото ми уважение, Никол, baibibi пита как се отмирисва персоната, която готви, независимо къде готви.  Grinning ...

Персоната не може да се отмирише, освен с основно къпане, затова трябва да търси алтернативни начини, ако вмирисването не я устройва  Hug

# 25
  • Мнения: 2 172
Аз пък не се омирисвам,освен ако не пека пържоли на грил-тигана  Crazy Но се отмирисвам след това.

По-лошото е,когато реша да готвя нещо с лук,после ръцете ми миришат на лук,тоест на стара баба  Mr. Green и не могат да се измиришат поне 3-4 дена,а ги мия по 1000 пъти на ден  Tired Затова мъжът ми реже лука с медицински ръкавици,ама дотам ли да стигна  newsm12 С мойта ноктопластика мисията ще е невъзможна.

# 26
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Аз пък не се омирисвам,освен ако не пека пържоли на грил-тигана  Crazy Но се отмирисвам след това.

По-лошото е,когато реша да готвя нещо с лук,после ръцете ми миришат на лук,тоест на стара баба  Mr. Green и не могат да се измиришат поне 3-4 дена,а ги мия по 1000 пъти на ден  Tired Затова мъжът ми реже лука с медицински ръкавици,ама дотам ли да стигна  newsm12 С мойта ноктопластика мисията ще е невъзможна.
Има "метален сапун", който обира миризми от ръцете - на лук, чесън, риба и т.н. Само се разтъркваш с него под течаща вода и миризмата изчезва. В Генезис-а го продават.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 210
Сега се сетих нещо по повод поста на Elfi4ka! Зная го от баба ми, вмирисани ръце от лук, риба и други вонящи - отмирисва се като се изплакнат с малко оцет /може и разреден с вода/. После, естествено се мият Simple SmileМоже да се прилага и при съдове и прибори, ако ви се струва, че са поели някаква миризма.

Сиренце, ти си като енциклопедия за всякакви такива продукти, мерси за ифото... аз карам с бабешки методи  Mr. Green

# 28
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Най-мразя миризма на манджа по дрехите, ръцете и косата ми, а обичам да готвя, и това ако не е драма  Mr. Green

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Най-мразя миризма на манджа по дрехите, ръцете и косата ми, а обичам да готвя, и това ако не е драма  Mr. Green

Няма, бре...
Има шапки, ръкавици, шампоани, бани, чешми и т.н.
Байбиби - да ти кажа взех да отказвам на децата пържени филии и мекици  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт