Виждаме по нашите ЦВЕТЯ, че пролетта вече е дошла!

  • 51 613
  • 482
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 133
Кажете ми моля ви се дали мога да пресадя китйската си роза,въпреки че е с пъпки?Ще има ли някакъв проблем?
 Hug

# 16
  • Мнения: 265
Охо,  вече сте на втора страница  bouquet
Кажете ми моля ви се дали мога да пресадя китйската си роза,въпреки че е с пъпки?Ще има ли някакъв проблем?
 Hug
По-добре изчакай да прецъфти.Понякога пъпките окапват дори ако само преместиш саксията.Иначе сега е подходящо време за пресаждане.Аз пресадих и подрязох моят хибискус,но той нямаша пъпки.Сега е изкарал млади клонки  чакам обилен цъфтеж към края на годината Peace

# 17
  • Мнения: 1 175
Лени,прекрасно оформление на новата темичка!И дано да ни е на късмет и пролетта най-сетне да дойде! Аз днес доста се потрудих в градината,въпреки студенато време.Едно момиче от другия цветарски форум ми изпрати разсад на теменужки.Толкова ги обичам,че нямах търпение да ги посея веднага.От кога чакам този момент,да се заровя в пръста.  Добре дошли на новите момичета и Честити нови придобивки на всички!

# 18
  • Мнения: 43
Да, Миленка, права си, аз толкова обичам да разглеждам албуми, а не се сетих за това.
Ето моят: www.album.bg/mimi_svetli/
Смених няколко снимки, защото гледам не ми излизат ясни, чудих се, чудих и накрая се сетих - почистих обектива и всичко се оправи. Grinning
Даже сложих снимка на хибискуса ми от миналата пролет.

proud, можеш и семена да посееш, а може и готов разсад да си купиш за теменужки.Но знай, че сега ако посееш няма да цъфтят тази пролет.

asa , и ти имаш хубави цветенца! Grinning

благодаря ками,да ти се връща!  bouquet

Благодаря! Hug

# 19
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
само се записвам  Blush
още не мога да покажа нови китки  Confused
затова ви поздравявам с нещо старо - миналогодишната ми японска вишня   Flutter

# 20
  • Габрово (троянка омъжена за габровец)
  • Мнения: 506
Честита ни темичка   bouquet Лени благодаря за оформлението!
Добре дошли на всички нови попълнения   bouquet Никой да не се свени, че не разбира тука да пита и ние насочваме  Peace Всички ни обединява любовта към цветята  Heart Eyes.
Аз малко се по загубих, но редовно си ви чeта и да се повторя Катя дано най после дойде пролетта  Praynig няма търпение( в Габрово все едно е Коледа не Първа пролет със този сняг  Mr. Green). Моите разсади вървят добре, някой много бавно, но пък ще цъфтят покъсно  Peace 

# 21
  • Варна
  • Мнения: 893
 Hug да не ви изтърва
И една много скромна придобивка http://www.foto.bg/data/500/medium/DSCN4715.JPG, помислих си че е драцена някакъв вид, но не е. Нищо имам такова, но ми харесва.  Flutter
като му гледам името е като моята китка - Chlorophytum (Spider plant) , само че моето е "Comosum" а твоето е "Mini"  Peace
Ленито вече ти е казала за Антуриума  Peace аз трябва да отделя 1-2 за братовчедка ми , че полудя като го видя Rolling Eyes

П.С. ауууу К@ми видях че имаш Живо камъче, кажи ми моля те как се гледа това чудо Praynig , че три подред ми умряха, а много ми харесват  Cry

# 22
  • Мнения: 494
Момичета дали няма да ми замръзнат луковиците в това студено време, въпреки че при нас няма сняг?

Теменужки в Бургас може да се вземат от Бургас Цвет ,но и в някои цветарски магазини ги зареждат!,

# 23
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
бебешор  а защо искаш да си пресаждаш китайската роза  newsm78
аз имам 2 дървета, на които стеблата вече са около 4 см и само им подменям почвата
през 2 години или им сипвам малко течен тор напролет
Всяка година ги стрижа през март  драстично/така и ми се оформят като дърво/ и ми се пълнят с листа и цвят
а отрязаните клонки забучвам в саксии /първо им окапват всички листа и след това се появяват нови и ето ти нова китайска роза/
раздала съм на сума ти народ
малко е като черницата, само го бучваш и след известно време тръгва

# 24
  • Мнения: 30
Страхотна тема и много добре оформена. С нетърпение очаквам пролетта за да се появят навсякъде красивите петуний. Много ги харесвам. Зная ли някой кога ще започнат да се продават?

# 25
  • Мнения: 3 219
Запис и от мен, Честита Първа Пролет  bouquet

# 26
  • Мнения: 494
Страхотна тема и много добре оформена. С нетърпение очаквам пролетта за да се появят навсякъде красивите петуний. Много ги харесвам. Зная ли някой кога ще започнат да се продават?

Края на март или началото на юни!

# 27
  • Русе
  • Мнения: 1 844
Лени,поздравления и от мен за темата Hug
На когото му е интересно ето линк и за моето албумче с цветя 
       http://snimka.bg/album.php?album_id=344980

# 28
  • Мнения: 59
И аз съм от новите Laughing
Ками,направо съм същисана от цветята който си отгледала.Невероятни са.
Имам въпрос:всичко ли ги изкарваш на вън като се затопли времето?
Поздрави на всички момичета--благородно Ви завиждам.

# 29
  • Мнения: 1 089
Момичета, сложих още линкове с албумчетата ви! Малко време остана, ако още някой иска да се включи, е необходимо да побърза....

Общи условия

Активация на акаунт