За пролетни игри се стяга СЕПТЕМВРИйското дете на мама!

  • 15 705
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 599
Е, Тайги супер снимки! Много ме изкефиха!

# 16
  • Мнения: 919
Тайги, страхотни снимки, страхотно сте си изкарали. Залцбург ми е едно от любимите места и тази година отново е включен в маршрута ни. Много уютно градче.
Да кажа, че довечера няма да дойда, защото съм изморена и защото нямам глас Mr. Green От петък незнам какво стана, но ми изчезна гласа. Опитите ми да кажа нещо са пълен провал. Мъжът и детето са много щастливи, защото не ми чуват мърморенето постоянно. Довечера обаче съм на лекар, защото ми казаха, че имало такъв вирус и не било шега. Та сега основно си мълча и чета разни неща.
Приятно изкарване на всички , които ще се срещнат довечера  bouquet
Мариска, ако щеш вярвай, но ми е мъчно, че няма да дойда да те видя  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 1 599
Пицарията има сайт и карта
http://www.pizzabg.com/classic/index.php
Пипиолка, нищо. То не се губи. Да се оправяш бързо  Hug
И аз съм страшно изморена, даже ми е лошо от липса на сън, но ще дойда на срещичката  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3 595
Тонеска благодаря за прекрасната темичка  Hug
Дани честито племенниче  Heart Eyes
Тайги влюбих се в разказа ти, за снимките да не говорим  Laughing

# 19
  • Мнения: 1 599
Добро утро Simple Smile
Снощи беше много хубаво! Както се казва - малко, но качествени се събрахме  Joy С Рукси затворихме пицарията, но оставихме Брилянтин за следващия път  Mr. Green
Пицарията е доста приятна и може и следващия път там да се организираме

# 20
  • Мнения: 528
Добро утро.Снощи за жалост бяхме камерен състав, и понеже бързо бързо мене ме изгониха домашните за да готвят че с моя шкембак им правя задръстване Mr. Green да излизам си забравих фотото на шкафчето.Сетих се в пицарията ама не ми се връщаше.Бяхме аз ,Марис, Ради, Рукси и бебо и после се  присъединиха Съни,яни и мъжа й на Съни.Похапнахме и повечето си тръгнахме брзо че бяхме уморени като паднали круши Mr. Green.Мацките не ходиха на анци но си запазиха ред за следващия път.Беше хубаво и заведението беше уютничко,тамън да може да си чуеме приказката дори и много да сме.Оставям ви че нещо малкия снощи се напи и цяла нощ хълцаше та аз не съм спала та сега докаго детенце си играе си взима по една 5 минутка. Mr. Green

# 21
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте Hug
Ммммм да, даааа, беше много приятно! Hug

# 22
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Такаааа сега за първенството по народни танци. Simple Smile
Нямам кой знае колко снимки, но с купата ме има - колкото и да не ти се вярва Marisоооо Mr. Green
Мъж ми закъсняха с Яни и не можа да снима важната част, после пък Яни са размрънка, че било шумно и си тръгнахме...но пък и аз не вярвах, че ще вземем купата и не дадох зор да седим. Confused
Ноооо ето, че сме я взели. ooooh!
И понеже къде на шега, къде на майтап им бях казала, че ще вземем купата, ако нещо не стане цял ден ако трябва ще тропкам пред журито, ама наградата ще е наша  Mr. Green, та за да ме уважат, че и да я пипна пустата/ееей колко пот излях да знаете Laughing/бяха взели купата в ресторанта, в който се черпихме по повод победата, та има и снимка с купата.
Беше, чудесно, беше зареждащо, беше завладяващо, беше.... - някак сърцето ти играе Heart Eyes

Надявам се да вземе снимки от другите момичета и да пусна още.
http://www.ssunny.snimka.bg/album.php?album_id=356396

Хубав ден на всички! Hug

# 23
  • Мнения: 529
Сънка, аз реших, че ти си рипала там, а то.... Joy Heart Eyes

Тайги, мислех, че тези картинки ги има само по календарите и рекламите, просто не повярвах, егати кефа  Simple Smile искам и аз да ходя там, нищо че не карам ски, ще карам лифт  Mr. Green но пък ще се наслаждавам  Simple Smile

Йори, добре си го напоила младежа  Joy сега остава и един Алказауцер да му дадеш и готово  Wink от малък да се учи  Heart Eyes

Само да се пофаля и аз - ще ходя и аз на наародни танци, само още месец да мине, че да ми отмине от операцията и запретвам крачолите  bowuu

# 24
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
GALL78 Ми аз съм рипала бре, кой друг. Състав сме от 45 души.

# 25
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 957
Здравейте и от мен!
Ние сме си във вкъщи болни,както винаги!Изкара една седмица на детска и айде пак във вкъщи #Cussing out

# 26
  • Мнения: 1 031
Цецко ужасно Sad аз затова все още не съм пуснала Гоги - знам че след 1 седмица ще си е в къщи Confused
Сънка браво на вас Peace Hug
От срещичката нито една снимка ли няма Thinking аз така се бях настроила днес да гледам фото, но нищо важното е, че сте си прекарали добре и сте останали доволни Hug

# 27
  • Мнения: 5 393
Добро утро, момичета Simple Smile

Съни- браво на вас, честито ви първо място    bouquet

И ние с Иво сме си  пак вкъщи. Пак е сополив и кашля, вчера го водих на лекар, гърдите са чисти, само гърлото е червено. Взех направления за гърлен секрет, кръв и урина. Днес го водих, беше голяма драма, но сега се успокои.

cecko05- бързо оздравяване желая   Hug

# 28
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Загубих ви дирите тия дни
Аз боря още проектите по апартамента и вече ми се сгажда  Laughing

# 29
  • Мнения: 1 599
Ехоооо, къде сте се покрили всички!
Днес е Благовещение! Да сте живи и здрави всички!  Heart Eyes

Аз се мъча да правя желе от дюли, че било полезно при кашлици! До къде я докарах  ooooh! Ние с Ади ще поостанем още малко тук, за да може да си продължи физиотерапията за ушетата. Та ако се спретнем за още някоя среща няма да отакажа  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт