За пролетни игри се стяга СЕПТЕМВРИйското дете на мама!

  • 15 700
  • 305
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 595
Поли и Нати Честит Рожден Ден! Бъдете здравички, обичани и щастливи!
Честит Имен Ден на Габи!
Весел Празник за всички ви
  Hug

И за Боян вчера обявиха, че имал ИД, ама си им казах, че неговия е в събота и да не бързат... и на Йорданов ден му честитяха  ooooh! а за Елито обикновено никой не се сеща  Rolling Eyes

# 46
  • Plovdiv
  • Мнения: 548
Maris, лоша работа. Sad Май е по-добре да го видят все пак. Заради събота и неделя. Давай много течности, каквото иска, това е по-важно и от Панадола, Калпола и Нурофена. Ако му слагаш студени, мокри кърпи на ръчичките /ако дава/ и на крачетата, много помага за смъкване на високата Т.  Hug

Искам да поздравя Джул и малката Любина, която днес става на годинка. Юле, да ти е живо и здраво момиченцето, много да я слушате Wink, а тя подобаващо да ви се отблагодарява със слънчеви усмивки!   bouquet

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Марис, поне й звънни, ако ви е проблем да отидете.  newsm78 аз често така правя, защото там се чака по 2 часа... Да не би да реагира така на отцъствието на тати? чувала съм за такива случаи... освен мокрите кърпи, аз съм я топила Рали и във вана с хладка водичка. Бързо оздравяване   bouquet

# 48
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте,
Jul Да ти е жива и здрава малката бонбонка!
Maris И Калоян ми е така от вчера  Tired Побърквам се вече с тези болести! Точно 3 дена градина и пак у дома, а аз другата седмица имам изпити! Как ще се справя не знам! Confused
taigi Оооох, нали го държах 1 месец у дома заради баба Шарка - защо пак се разболя бре?! ooooh!

Да кажа, че се свързах за художника и сега всичко е наред. Peace
А иначе трябва ми художник за детската стая. Яни иска селски обор. Laughing

Хайде до скоро, че детенце оттатък само, че и майстор паркет ме чака та, да зачистя малко.
Хубав слънчев ден!

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Съни, пробвай да го засилиш с нещо. Помниш ли аз как изкарах бронхит след варицелата, а Рали се разболя почти веднага след нея. Аз давам едни бонбонки - Ехиначи по 1 ден ( те са мечета за смучене и Рали им се кефи), както и рибено масло от време на време.

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
Съни, пробвай да го засилиш с нещо. Помниш ли аз как изкарах бронхит след варицелата, а Рали се разболя почти веднага след нея.

И Габи 1 седмица след шарката се разболя  Confused

Maris, и аз мисля да идеш до педито. Освен това си мисля на Ади дали не му идват в повече тези промени в климата  newsm78 Още е мъничък, няма изграден имунитет. Също така мисля, че за да са здрави, децата трябва да си почиват добре и да имат спокойствие - постоянно пътуване, недоспиване заради ясла/градина, отсъствие на родител... поне аз останах с впечатлението, че Габриел от това боледува толкова много в първите две години, когато бяхме в Банско. Дори сега в събота и неделя не го юркам, за да може да си почине от градината през седмицата - то си е като "на работа" за тях  Grinning

Jul,  Hug Heart Eyes  bouquet

# 51
  • Мнения: 2 171
Благодаря ви за милите пожелания, момичета  bouquet. Страхотни сте Hug. Напоследък нямам време за форума, май за нищо не ми остава време Confused. Надявам се скоро да ми се подредят нещата и да успея пак да ви чета редовно, пък и да се включвам от време на време.
Поли, Честит Рожден Ден и на теб, макар и със закъснение  bouquet! Пожелавам ти здраве, любов и много щастие!

Аник, честито и на Габчо  bouquet! Да е здрав и много щастлив!

Честит Рожден Ден на сладурката на Джул  bouquet! Да расте здрава, весела и късметлийка!

# 52
  • Мнения: 3 595
Честит Рожден Ден на малката принцеса на Джул  Heart Eyes

Да ви почерпя за именничето си:


# 53
  • Мнения: 823
Мила, Иви, да е честито името на рожбата ти!
 Здраве и късмет да носи на сладкия Боби!



Скъпа, АниК, да е свято името и на твоето момче! Здраве и щастие му пожелвам!


Мила, Поли, честит да е рожденния ти ден!
Със закъснение, но от сърце ти пожелавам здраве, късмет и много щастливи години напред!

# 54
  • Мнения: 823
Джул, честит рожден ден на малката ти принцеса!

# 55
  • Мнения: 823
И като съм започнала, да пусна малко снимки от Великденския концерт на моето момче. Беше в катедралата до училището. Малко е рано, но излизат 3 седмици във ваканция и затова.

http://letez.com/gal/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_i … g2_serialNumber=1 - детската градина (Тео е много вдясно, почти зад едната учителка)

http://letez.com/gal/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_i … g2_serialNumber=1 - Теодор маха на мама и тати Simple Smile

http://letez.com/gal/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_i … g2_serialNumber=1 - малко по-големите, вече ученици.

Снимките са пак с лошо качесто Sad За пореден път се убеждавам, че не трябва да давам на мъж ми да снима...

# 56
  • Мнения: 1 599
Ивенце, да ви е живо и здраво именичето! Много здраве и все напред!
Джул, весел празник и на вас!  Hug

Съни, как сте вие? Ади е гнойна ангина. Беше малко страшничко с тези Т от по 39,9! Но днес си мисля, че трудното мина. Пием си пак АБ (за кой ли път тази година).
Пепа, много са сладки всики! С тези униформи изглеждам много сериозни Simple Smile Мисля, че от септември и Ади ще ще го запишем в училище. сега нали си е в градина. Малко съм раздвоена обаче за униформите и то не за друго, ами на едно приятелско семейство, момченцето си счупи крака (бедрена кост) в училището едва ли не както си седял! Аз бях потресена. Каза ли, че най вероятно е от обувките, те са супер тежки и твърди, та си извил крака някак си... ама не си е работа това за дете на 3години и половина!

А това за снимането и мъжа - и аз съм на същото мнение  Peace

Дала съм сега еди албуми на Ади от времето, когато беше на годинка и много се кефи. Сега гледа снимките от онова събиране за Коледа и вика дядо Коледааааааааа и Адиииииииии!   Joy
Трябва пак да се съберем с дечурлигата  Mr. Green
Вчера беше супер време, а днес се надявах пак да е слънчице и да поизлезем с Ади, ама уви... Crossing Arms

# 57
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте,
Ivy Да ти е жива и здрава именячката!
Maris Уууууууф мила - и дете, и мъж, че и аз отново! Реве ми се вече, подивявам, сили нямам!!! Cry
Сега спят и аз успях да позачистя малко от малко, че къщата ми е някакъв ад. Навсякъде по нещо бутнато, захвърлено, прашно и....ма.. си...

Ремонта иначе върви, то той на привършване вече.Момчето се справя повече от отлично! Много възпитано, много въздържано и много приятно. Simple Smile

Nomadic Много хубав този Тео бре, чак ми се прииска щерка да раждам, че да го гласим за зет! Пу, пу, пу да ти е жив и здрав!
Много хубаво ги организират. Браво на тях - това е чудесен старт за тях, прекрасен начин да ги накарат да обичат да се учат. Peace

Хайде хубав ден на всички!

# 58
  • Мнения: 528
 newsm59 nbirthday  bigdance2 Tada  ura nbirthday newsm59 Tada  bigdance2 newsm18 Деуси да си жива и здрава и мъжете да те глезат доста днес.  bouquet
Ох днес беше гадно време ама в дъжда лудите ми мъж и дете искаха да ходиме до ндк тагледахме стройкото и аз се прибрах като парцал и сега отмарям и наредих да направят супичка за вечеря ама искат да им помагам та бягам

# 59
  • Мнения: 5 393
Честит Рожден Ден, Дейзи! Много здраве, късмет и щастие ти желая!     bouquet      bouquet       bouquet

Общи условия

Активация на акаунт