За пролетни игри се стяга СЕПТЕМВРИйското дете на мама!

  • 15 699
  • 305
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 529
Ехоооо, къде сте се покрили всички!
Днес е Благовещение! Да сте живи и здрави всички!  Heart Eyes

Аз се мъча да правя желе от дюли, че било полезно при кашлици! До къде я докарах  ooooh! Ние с Ади ще поостанем още малко тук, за да може да си продължи физиотерапията за ушетата. Та ако се спретнем за още някоя среща няма да отакажа  Mr. Green

Хо хо хооо, няма да ми се измъкнеш значи  Mr. Green Party

# 31
  • Мнения: 5 393
Мариска- за кашлицата най-добре действат семките на дюлите, варят се като чай. Така поне съм чувала. Бързо оздравяване Hug

Мен ме тръшна вируса на дребния, като парцал съм Tired 

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
СКЪПА, ПОЛИ (pipiole), ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!
Нека цялото щастие на земята бъде твое !!!


Пък ние днес почитаме имен ден на Габи  Grinning

Сега някой ако сложи и кафето...  Hug

# 33
  • Мнения: 919


Добро утро момичета!  От мен е кафенцето,а по-късно ще видим Mr. Green

Ани, Миличка благодаря за пожеланията  Heart Eyes Да ти е жив и здрав прекрасния син Габриел   bouquet  bouquet  bouquet

# 34
  • Мнения: 5 393
Пипиоле, Астарта- Честит Рожден Ден! Бъдете здрадви, щастливи и обичани и нека късметът винаги да е с вас! Весело посрещане на празника!

АниК- да му е живо и здраво името на Габчо!     bouquet

# 35
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Еххх че хубав ден, пълен с празници!
pipiole за теб

Астарта за теб

aniK за теб


Момичета, Честит Празник бъдете много здрави и щастливи!
aniK Да ти е живо и здраво детенце!

# 36
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Maris Хубаво е, че оставате!Жалко, че поради такива задължения. Confused - помощ за лекар? Имам координати на един наистина добър ушен лекар.
Ухааа и още как - ще се видим разбира се! Hug До кога ще останете?
Мечи Пак ли бре миличка? Сигурно вече си на ръба? Съжалявам Confused

Сега да попитам - има ли някой познат, които може да рисува? Имах вече уж уреден художник  Cry, но не мога да го открия и ми е тъжно. Всичко беше в главата ми, и сега....
Нищо....
Ако все пак някой може да ми помогне и с идеи дори, ще бъде добре дошло. Peace

Хубав ден желая на всички, а на празнуващите ден изпълнен с прекрасни емоции, подаръци и многооо красиви изненади!

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Поли, Честит Рожден Ден! Бъде все така млада, борбена и обичана!


Ани, да ти е жив и здрав именника!  Hug

Ние си имаме една Габриелка в групата и Рали днес празнуват Simple Smile

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
АСТАРТА, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА ТЕБ!!! Много щастие и любов   bouquet
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОЗДРАВИТЕ, момичета  Hug
taigi, вчера пот БТВ се изцепиха, че Габи празнували на Благовещение (вчера). Аз този имен ден съм го проверила и го знам още от преди раждането на Габриел  #Cussing out Снощи се наложи на доста роднини да обяснявам датата и че трябва днес да се обадят  Mr. Green
sunny, отдавна съм те забелязала, че говориш за уши Wink Да вземеш да ми драснеш на ЛС каква ти е връзката с ушите  Joy

# 39
  • Мнения: 1 599
Поли, да си жива и здрава, мила! Да си все такава готина, да имаш време за още повече обиколки по света и това, което си пожелаеш днес да се сбъдне много скоро!


Нати, честит празник! Много щастие, късмет и здрави нерви,за да се справяш с мъжкото съсловие!



АниК, да ви е жив и здрав именика!  Hug Сестра ми също е Габриела и вчера и викам - хайде ще черпиш, днес пак й се обаждам и пак - хайде ще черпиш  Joy
Съни, казвай кой се занимава с ушите ви Wink а има ли вчече някакви речултати от ремонта?

# 40
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Поли , честит рожден ден!!!



Нати, честит празник!!!

АниК, да ти е живо и здраво малкото прекрасно момченце!!!

# 41
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Съни, какъв художник ти трябва?

# 42
  • Мнения: 528
 newsm59 nbirthday  bigdance2  ura Tada  Gift newsm20 baloni happy bd hbday
ПОли и НАТИ да сте живи и здрави и всичко каквото си пожелаете днес да ви се сбъдне.
аник да ти е жив и здрав малкия помошник и много да те радва.
Не пиша тези дни но чета всеки ден,щото малката беше с хрема и кашлица но ги убих още в зародиш тези гадости та се гледаме тази седмица и само иска да си играеме,а аз повече от 5 минути не мога заради Малчо да съм свита.Снощи за благодарност че цял ден й одисвах на акъла така зверси ме ухапа по корема а малчо си помислил че някой го закача и то бяха ритници и въртене от негова страна.Не й говорих до днес сутринта и ми беше доста гадно но както и да е.Това стана от лигня иначе не ми е питбул детето Mr. GreenСега от 31.3 излизам 45 дена преди термина майчинство а още нищо не съм купувала за бебето освен кошарата от каката която запазих и количка.Да не гоориме че още не сме почнали да  newsm75 newsm79 newsm28 clean clean clean но свеки обеща че ще свърши това за да не родя още един овен hahaha а майка и тя с болното сърце  newsm45 че не може да ми помогне и каза че кюта пата колкото може ще се разходи с мене за покупки за да участва поне в нещо от приготовленията но сърце ми не дава да я водя с мене та ще видиме.ЕМи това е.Ние с малчо  сме добре,като изключиме че вчера беше решил да ме подлуди с тези негови танци ,ама танци чак целия ми корем се мести накрая на мене ми стана лошо но те двамата с кака си си  продължиха лудуването.Деца.Оставям ви че масичката-(корема)  на която съм си сложила лаптопа много се мърда и не ми дава да пиша

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 11:50 от ЙОРИ81

# 43
  • Plovdiv
  • Мнения: 548
Ехоо, виж ти кой днес имал Ден ден. Laughing Hug
Пипиоле, честит празник, мила! Здраве, много любов и слънчеви мигове!  bouquet
Една любима песен за теб. Heart Eyes
Честит Рожден ден, Нати! Безкрайните усмивки и обич на тримата ти мъже! Heart EyesИ .....Lenny Kravitz. Wink Grinning Heart Eyes
А на малкия сладък Габи, Честит имен ден, слънчице! На мама много радостни усмивки с доброто дете! Hug  bouquet

# 44
  • Мнения: 1 599
Не съм се съмнявала, че всичко ще е спокойно и хубаво като си тръгне таткото ни! Ади с температура още първата нощ!!! Чак ей сега към 5 я смъкна. Като стана 38,5 , тогава му дадох Калпол. Не се престраших да го оставя още, той милия диша като риба на сухо, не спи спкойно и потреперваше от време на време, да не говорим, че спи с отворена уста. Та не знам утре да ходя ли до педито или да не ходя...както идва събота и неделя пък може би е добре да отида...
споделни мисли рано сутрин  Blush

Но пък ви пожелавам мнооого хубав ден

Общи условия

Активация на акаунт