Пролетта не е далече, Варненското слънце се усмихва вече:)

  • 13 318
  • 300
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 149
Диди, може ли от сутринта да ни алкохолизираш така!   Joy


Аз си мислех да е когато се е родила - в 15.30, но не знам дали няма да съм заета тогава. Затова пуснах почерпката по-рано  Peace

# 76
  • Варна
  • Мнения: 858
Добро утро и от мен  Hug  Мерси за кафето  Hug
Честита месечинка на малката ладурка на Диди   bouquet
Честито запис за градина на Mery_red ще стискаме палци  Praynig
Морска малкия културист е страшен. Как ще го опазваш от мадами незнам  Whistling
десчо стискам палци да не е сериозно - аз съм с дикова херния.... не питай какъв ужас изживях...  Praynig
Аз още съм си 2 в 1  Peace  Лек ден  Hug

# 77
  • Мнения: 2 960
Аз още съм си 2 в 1  Peace  Лек ден  Hug
айде беееее hahahaстига си се стискала JoyПускай го това чедо да види  hahahaбял свят baby_neutral

Мариелка ,този 13 номер ще да е на късмет bowuu

# 78
  • Мнения: 101
Данинка, аз съм съпричастна просто, не че ние ще се записваме  Laughing Ама моя племенник ще го записват, та цялата рода сме впрегнати в офанзивата!

# 79
  • Варна
  • Мнения: 893
Верджи,той моя антуриум е подарен с любов,цяла година все цъфнал седи Laughing мъжо ми го подари миналата готина за 8 март Grinning
да продължава все така   bouquet моя ми го подариха за рождения ден , преди две години, обаче прецъфтя лятото и повече не цъфна Sad явно ще се наторяваме  Mr. Green
ние ще се плъзнем до зоопарка, дано има някакви жАвотни,че Лора вече не мога да я удържам, а не ми се ходи по площадки - все още се закашляме Confused

# 80
  • Мнения: 8
Привет момичета предполагам всички сте по разходки в това прекрасно време.  Sunglasses
 Аз да се оплача току що се върнахме от доктор. Оказа се дискова херния изписа ми 3 вида лекарства и да си правя скенер, като го видел щял да прецени дали ще се наложи операция. За ЯМР каза че е сложно и по ЗК няма да стане, ако съм искала да си платя но нямало да покаже нещо по различно от скенера.
 Приятен и усмихнат следобед на всички. Laughing

# 81
  • Мнения: 2 960
Привет момичета предполагам всички сте по разходки в това прекрасно време.  Sunglasses
  Оказа се дискова херния изписа ми 3 вида лекарства и да си правя скенер, като го видел щял да прецени дали ще се наложи операция. За ЯМР каза че е сложно и по ЗК няма да стане, ако съм искала да си платя но нямало да покаже нещо по различно от скенера.
 
Виж сега ,бързам да ти кажа нещо супер категорично.-дисковата херния без скенер или /в по добрия вариант/резонанс не се диагностицира.И напротив -резонансът  показва в по големи подробности ,кръвоносни съдове ,нервни окончания ,гръбначен мозък,меките тъкани .......Казана така диагнозата ти . ooooh!..все едно да гледам на кристална топка.
Много са малко кадърните лекари във Варна ,които могат да те лекуват адекватно ,а на всеки мелят за операция. ooooh!
При кой лекар ,ходи,какво ти изписаха ..... ...айде разкажи ми на ЛС.Имам огромни впечетления и наблюдения по този "проблем".Мога да ти дам много насоки .

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 15:34 от daninka

# 82
  • Мнения: 1 554
Данинка както винаги изчерпателна,Десчо дано само си го натоварила кръста и да ти трябва повече почивка Praynig Hug

мацки края на седмицата да ви се ходи на кръчме?

# 83
  • Мнения: 8
 Вале аз съм навита стига да мога да ходя. А и предния път мъжо се справи блестящо с гледането на малкия така че може да си организираме нещо. Вие здравички ли сте вече.
 

# 84
  • Мнения: 1 554
здрави сме,днес го водих на контролен да потвърди личната Peace

Диди-23 днес те мярнах в морската Laughing

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 15:51 от Морска

# 85
  • Мнения: 149
мацки края на седмицата да ви се ходи на кръчме?

Няма да успея тази седмица. Решила съм да ходим с мъжо на бар, канени сме на бебе и на друго гости. Не знам с колко от тези ще се справя, но със сигурност няма място за друг ангажимент  Simple Smile

Днес ми е адски разсеян ден, извини ме че не съм реагирала.
Навън мисля за вкъщи, вкъщи мисля за навън. Пролетта не ми се отразява добре на концентрацията Sad

# 86
  • Варна
  • Мнения: 289
Не съм писала пак отдавна. Hug
Поне от няколко месеца, който се сети коя съм - ще го черпя  Laughing
Живи здрави, ние сме добре ..Бебчо расте Simple Smile
Записвам се и обещавам да пиша по-често  Wink
Радвам се,че се запознах с Морска  Laughing, познах я по Теди в морската  Heart Eyes
Надявам се,че ще се запозная и с други варненски майчета, аз съм общителна като позная някой по снимка му се обаждам  Crazy

# 87
  • Мнения: 101
Vessi_to знам те от форума на юлските мами  wavey

# 88
# 89
  • Мнения: 194
 Hug
Аз само минавам и заминавам....На вълна детски градини съм, Ходих днес до едната и Симона като ревна, не искаше да се прибира. Така мъчно ми стана, тя помисли, че ще я оставя да си играе с децата Rolling Eyes В крайна сметка - пак списъци, простотии...не сме се записвали, не ни е по район и нямаме шанс, а в нашето ОДЗ има само 5 места...
Mery_red, вие за къде се уредихте с тоя готин номер?

Десчо, знам колко е болезнено и сериозно това състояние, но има лек, стига да попаднеш на правилния доктор Praynig

Общи условия

Активация на акаунт