Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 76

  • 39 508
  • 313
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 369
 Laskova, разгледах ти албумчето. Страхотни торти имаш! Имам въпросче- Как прищипваш и повдигаш така ръбчето на тортата? /повечето торти в албумчето ти са с такова ръбче/Надявам се разбра за кое питам newsm78

 Додиники, супер е тортата!

 

# 241
  • Мнения: 373
Laskova, разгледах ти албумчето. Страхотни торти имаш! Имам въпросче- Как прищипваш и повдигаш така ръбчето на тортата? /повечето торти в албумчето ти са с такова ръбче/Надявам се разбра за кое питам newsm78
Прищипшам ги с ей такоша нещо http://www.bakingshop.com/sugarcraft/crimpers.htm
Rumya няма проблем ще дам рецептата малко по-късно!!!

# 242
  • София
  • Мнения: 183
Ето и от мен една ловджийска торта, не съм много доволна от резултата.Камуфлажа не можа да стане добре, а и не беше добра идея, но такава искаха.

# 243
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Здравейте момичета!

Мале, срам записвам се едва към края на тази тема, но ми е много натоварено напоследък! видях обаче невероятни торти от началото на темата - една от друга по интересни и хубави! Ще коментирам обаче само тези които виждам в момента!

Албена, ти си неуморна - прекрасни торти! майстор си и това е!  bouquet
dodyniki, много, много добре си се справила. И ако това е втората ти торта, с нетърпение чакам да видя следващите ти! Браво! Hug
stefibgg, чудесна е тортата. не знам от какво не си доволна, но си мисля, че си се представила чудесно! Аз и толкова не бих могла. Blush Еленовата глава е перфектна!  Heart Eyes

Ето една бърза тортичка от мен за една млада и мила приятелка и колежка, поръчка от приятеля и (бъдещ съпруг). ТЪй като съм с лека операция на гърба първоначално отказах, но накрая успях да се справя. Той искаше нещо семпло, та измислих това.


# 244
  • Мнения: 157
stefibgg,тортата е супер,браво!!какво е под покритието,а още снимки? Praynig

# 245
  • София
  • Мнения: 2 115
natalyna, чудесно си успяла да откликнеш на молбата на младежа....Много ефектно се е получило сърцето и цветът е много предизвикателен и си отива с гланца....Декорацията от роял айсинг ли е, ако да, то чудесно ще се впише в семинарната тема за роял айсинга, която смятаме да проведем в неделя. Ще дам линк към темата тук и ще те чакаме там непременно. После ще добавим линк към нея в Библиотека, но не и без твоето любезно съдействие Wink

stefibgg, чудесно е станало с маскировъчния десен, според мен. Само малко цветовете му с тези на листопада ми се бият. А главата на елена само от моделираща маса ли е?

# 246
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Дими, благодаря!

Да белтъчна глазура е - аз често украсявам с нея, но със сигурност не съм такъв спец като Тандури.  bouquet
Ще се опитам да се включа в семинара! Страхотна идея! Hug Heart Eyes

# 247
  • Мнения: 310
Някой има ли представа дали в KEV в Младост все още има от тавичките, т.е. рамките?Днеска ходих до магазина в Люлин, но бяха свършили   Cry
natalyna страшно много ми хареса тортата, особено цвета й, браво  Peace
dodyniki много добре си се справила като за втора торта, поздравления  Grinning
stefibgg как може да не си доволна, станала е страхотна   Hug

# 248
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Нат, супер сърце. Много ми харесва.

Стефи, и на мен камуфлажа и листата мис е сливат. Но пък елена е един път.

Додинки, браво за втората ти торта. Харесва ми как е композирано всичко.

Албенка, за теб няма какво да говоря. Виждам си усвоила перфектно новия бордюр.

Ето и от мен една торта. Много ме хвана яд, че вече е мрачно и снимам със светкавица, която отблясва в подложката    Sad Sad Sad


# 249
  • Мнения: 1 965
Стефи, уникален елен. Цялата торта ми харесва. Изпипана е.
dodyniki - Втора торта казваш???  newsm78 Ами... Големи поздравления от мен.
Нат - Ха, здравей отново! Изчезваш и ни липсваш!!! Сърцето си изцяло в твой стил. Много ми харесва и като идея и като изпълнение.
Пепииииииии - след тези фигурки, как да си покажа моята торта сега, а? Ама моля ти се, дай да се разбираме предварително, и да не пускаме торти заедно че се червя от срам, зеленея от яд, и белея от притеснение как ще се приеме тортата ми...  Embarassed
Айде, след малко ще я покажа. Само малко тревички да и направя.


# 250
  • Мнения: 4 358
Стефи много хубава торта не знам какво не и харесваш.Еленската глава е  Peace Peace Peace.Чуда се как си я направила #Crazy.И цветовете много ми харесват.
Искрони браво за тортичките.Зарадвала си родата Peace
Албенка, Пепи пак хвърлиха прекрасни торти и зачезнаха Hug Hug Hug
За Доди Ники какво да кажа Rolling Eyes - като я знам колко е добра в питките хич не се учудвам че и с тортите се справя Peace.Браво Hugи смело напред в тортоправенето.
Нат много е нежна тортата.Червеното е прекрасно Peace - то какво е ? И то ли е белтъчна глазура ,но може би оцветена newsm78 не ми прилича на захарно покритие.Много е лъскаво newsm78

# 251
  • Мнения: 1 965
Ето ви едната торта. За съжаление светкавицата уби хубавия преливащ синьо-бял ефект.  Sad . Благодаря на всички които ми изпратихте файлчета и линкове за бебето. Получих много помощ и на ЛС.   bouquet . Най-специалната благодарност е към blueeye . Нейните книжки ми помогнаха най-много.
За модел ми бяха дадени две торти на Пепи. Така изпитанието стана още по-голямо. Надявам се тортата да се хареса на гостите на малкия Гоги.
И ОЩЕ

Вътре е Рафаело и един пласт крем Оле, смесен с Кремижел, да притъпи малко вкуса на маслото. Отгоре... то е ясно какво е.... няма изненади.

Днес СЛЪНЧИЦЕТО НА ЛЕЛЯ става на 1 годинка и сега започвам да правя неговата торта за празника в неделя. Определено тортата ще е изненада и голямо предизвикателство.

# 252
  • Мнения: 484
Ванче,Честита първа годинка на племенника ти!!Да е жив и здрав и да расте все такъв сладур!!  bigdance2

Пепи ,Ласкова,Стефи,dodyniki,страхотни торти!!  Peace

Наталинка,много нежна торта!!Съжалявам за операцията,която си претърпяла,бързо възстановяване  Hug

# 253
  • София
  • Мнения: 2 115
Ванче, много мила и забавна компания има това едногодишно бебоче! Фигурките са много хубави като цветове и с характерни, точни детайли. Весела торта. Успех с тортата на лелиното момче - да ти е живо и здраво племеничето и на него шах да му направиш един ден:))) А кой племеник беше с "нама дала"?

# 254
  • Мнения: 4 358
Иринка то слънцето на леля май има празник утре.Тази единица е за друго бебе - Гого newsm78 или аз пак нещо бъркам.
Ванче  Peace Peace Peace много хубава тортичка и фигурки.Чакам с нетърпение тортата за твоето слънце Hug

Общи условия

Активация на акаунт