Колко време след секцио ви дойде кърмата?

  • 7 330
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 090
На мен ми дадоха малкия на третия ден.Кърма започна да слиза постепенно оттогава.Все повече се увеличаваше и след изписването на 6-ия ден вече имах достатъчно за малкия и доста за цедене Simple SmileСпокойно,щом е тръгнала ще се увеличава  и при теб.След няколко дни дори ще е в повече Wink
Така беше и при мен.Успех Peace

# 31
  • Мнения: 9 471
На втория ден от операцията.Но за съжаление имах кърма само месец.

# 32
  • София,
  • Мнения: 4 267
НА четвъртия ден след операцията, вдигнах висока Температура и много ме боляха гърдите. Започнах да се изцеждам с помпа, докато тръгне хубаво кърмата, цедях се постоянно, защото бебечето ми беше в кувьоз и нямаше как да сучи, после се кърмихме до към края на третия месец.  Peace

# 33
  • Мнения: 647
На третия ден ми дойде кърмата

И на мен на 3-я ден.  Peace

# 34
  • Мнения: 306
при мен слезе на 4-я ден коластра, до тогава ядеше АМ. след изписването го спряхме и от тогава сме само на кърма. както са ти казали и другите- слагай бебето по- често на гърдата и всичко ще е наред. в никакъв случай няма да остане гладно, не се притеснявай!

# 35
  • София
  • Мнения: 374
Кърмата ми дойде на третия ден след секциото, но и при мен не беше планово  Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 4 035
Аз раждах нормално и кърмата ми слезе чак на третия ден, така че не е особен показател, но ако нещо те притеснява, а имаш желание за кърмене влез в кърмаческия подфорум, много ще ти помогнат - http://www.bg-mamma.com/index.php?board=8.0

# 37
  • Мнения: 2 334
Кърмата ми дойде 24 часа след операцията.

# 38
  • Мнения: 4 335
Коластра имах на следващия ден след операцията,но достатьчно количество кьрма така и не ми слези.

# 39
  • Мнения: 511
На втория ден вечерта след секциото имах коластра, напълно достатъчно количество. А какво те кара да мислиш, че твоята не е достатъчна и преди колко дни ти беше секциото? Слагай бебето по често на гърда да суче, така ще се стимулира лактацията.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 139
На третия ден от секциото сложих бебчо на гърда,имах вече коластра
 и сученето стимулираше гърдите.
След изписването ни на 5 ден вече имах кърма,гърдите ми се препълваха и цедях.
Кърмя и до днес.
Слагай бебчо винаги когато поиска, за да стимулираш лактацията.

# 41
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
  вечерта на  третия ден от операцията ми донесоха дъщеря ми и имах коластра , кърмата ми слезе може би на 5тия ден. Peace

# 42
  • Мнения: 174
На третия ден потече първото златно мляко.

# 43
  • Мнения: 462
На втория ден от операцията.Но за съжаление имах кърма само месец.
Е, точно това беше и моят проблем - кърма като за световно и след месец ... секна! Sad Кофти  работа, но за второто съм решила да се боря със зъби и нокти да кърмя ПОНЕ до 3 месец (да не се заричам, де) ...

# 44
  • Мнения: 53
На мен също ми дойде кърмата към 4-тия ден. Ако се притесняваш, че не е достатъчно, пий чай за увеличаване на лактацията, слагай бебето по-често. Освен това, можеш да се обадиш на Български Бебе център, които доколкото съм чела в брошурата им дават безплатно консултации за кърменето. Успех.

Общи условия

Активация на акаунт