съвет относно връзка

  • 3 846
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7
не си правя реклама ,красотата е относитлно нещо , казвали са ми  съм красива жена, но не и този който харесвам аз!!!

# 31
  • Мнения: 2 448
.Как да поведа разговора без да  правя намеци, какво да го питам?!

Е, чак толкова конкретна гледам да не ставам, че с моя език може и да го уплашиш.  Mr. Green
Сега сериозно, вие как така се видяхте, а не сте си говорили на такава тема изобщо?  Rolling Eyes
Все можеш да измислиш нещо на базата на досегашните ви разговори и да го извъртиш в такава посока. Може нещо напълно измислено, все едно си прочела нещо интересно (хвани някакъв линк и да го обсъждате), може да нагласиш някоя приятелка, че нещо ти е споделила в този аспект и какъв съвет да и дадеш и вече зависи какво ще ти отговори, дали изобщо ще прояви интерес да разисквате на такава тематика.

Цитат
А и той е "висока топка" струва ми се прекалено добър за мен
Това в какъв аспект - по хубав, по умен, с по висок социален статус? Защо се подценяваш толкова?

# 32
  • Мнения: 7
висока топка в смисъл , така си мисля ,че мъже като него - спортен тип- прз ден ходи на фитнес , бивш военен, владее езици , пътувал е по света , не харесват жени като мен - не съм някоя секси мацка.заглеждат ме , но не съм инещо кой знае какво

# 33
  • Мнения: 194
висока топка в смисъл , така си мисля ,че мъже като него - спортен тип- прз ден ходи на фитнес , бивш военен, владее езици , пътувал е по света , не харесват жени като мен - не съм някоя секси мацка.заглеждат ме , но не съм инещо кой знае какво

Не се рамкирай и клиширай.

Комплексите са друга бира.

За флуидите, няма висока топка, вервай Wink

# 34
  • Мнения: 7
мила ,моля те бъди конкретна дай ми пищови

# 35
  • Мнения: 194
мила ,моля те бъди конкретна дай ми пищови

Към мен ли се обърна..........?

Ако да, аз мисля, че това не е твоят човек Wink

Не ме питай как и защо достигнах до този извод.

Ти си чувствена натура, този ...., абе не е Crazy Peace

# 36
  • Мнения: 7
той го дава чувствтелен

# 37
  • Мнения: 494
Не му се давай лесно! Разбери повече за него ,но ти спри да му казваш проблемите си и да говориш за себе си. Предизвиквай го постоянно и се дръж резервирано. Не го превъзнасяй чак толкова и не пренебрегвай себе си.
Флиртувай, но умело. Времето ще си покаже ,що за човек е .

# 38
  • Мнения: 7
ако някой каже конкретни идеи ще е добре

# 39
  • Мнения: 194
той го дава чувствтелен

маце, ти верно ли ми се върза?

Аз не съм от канала на Сашето Диков, така, че не го приемай 1 към 1

Всъщност, едва ли тук някой може да ти е от полза с адекватен съвет.

Довери се на себе си Sunglasses

# 40
  • Мнения: 87
Разкажи малко повече за срещата ви.  Hug
Колко продължи, за какво говорихте, той бързаше ли да си тръгне, какво точно ти каза като се разделяхте?
Опитваше ли уж неволно и небрежно да те докосне по ръката, например?
Какво видя в очите му?
След срещата ти ли първа го потърси в скайп?

# 41
  • Мнения: 5 468
Ако е било само два големи гурела... пиши го бегал  bouquet

# 42
  • Мнения: 7
та значи първата среща беше направо катастрофално .Първо обаждам му се -имахме уговорка да де видим-той спеше.Помоли ме да го изчакам пред една спирка.Срещнах ме се , запознахме се и предложи да отидем в едно кафене на близо.Обясни , че се извинява че ме енакарал да чакам просто не е очаквал да звънна толкова рано.Беше доста неловко.От тона на разговорите в нета нямаше и следа.Говорехме си за болести - общо взето той се опитваше да запълни конфузното мълчание от моя страна.Всичко ми се беше изпарило от главата.Бше мил , учтив , възпитан.като добавим че изглждаше страхотно , бях тотално разочарована от себе си.Казах му че съжелявам у че съм го обезпокоила с тази среща , но е трябвало да го направя за да се справя със себе си.Вчера в друг разговор го попитах директно защо не ми е отказал като го поканих тогава , а той ми отговори че съм била добър човек затова

# 43
  • Мнения: 87
Не ми отговори какво ти каза той като се разделяхте и ти ли го потърси първа след това?

# 44
  • Мнения: 7
на раздяла си казахме стандартното довиждане и че ни е било приятно и да аз го потърсих първа в скайпа.С извинение , че съм го канила на среща той ми отговори , че разбира и му е било приятно и не помня другото ,но винаги се държи мило.

Общи условия

Активация на акаунт