Първа пролет дойде, щъркел носи бебе под крилце!!! 23.03 - 29.03.2009г.

  • 12 901
  • 266
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 294
Добро утро от мен  Hug

Зъбче , мерси за кафенцето  Hug поне за една разходка до Бургас няма ли да дойдете през лятото  Rolling Eyes

Мира и Миме , стискам палци за вас момичета  Praynig Praynig

Мотонети , задължително ще поздравя моренцето от теб  Wink

# 241
  • Мнения: 304
Благодаря на всички за отговорите и за милото посрещане  Hug
Наистина при вас е веселийка  Joy Лек и успешен ден , момичета !  Heart Eyes

# 242
  • Мнения: 1 868
Ето, че и аз се излюпих Joy
Като гледам сте добре Laughing
dorа страхотни мъжаги браво Peace Пу за мене този с татуировката  Mr. Green
zabche мерси за закусчицата Grinning
Mindi Hug
Лек и успешен ден на всички Hug Hug Hug

# 243
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
Зъбче , мерси за кафенцето  Hug поне за една разходка до Бургас няма ли да дойдете през лятото  Rolling Eyes
С най-голямо удоволствие  Hug

# 244
  • Мнения: 1 146
Здравейте, момичета! Мотонети, нищо не разказа за откриването на сезона, ходихте ли до Кокаляне (нали за този в София говореше)? Ние не сме моторджии (поне не още, аз нямам нищо против), но имаме приятели, които бяха и казаха, че са се изкефили. Може би и ние щяхме да ходим до там на разходка, но вече се бяхме качили на вилата.
Аз вече споделих за моите вълнения за резултатите, така че ще споделя и сега - ех, големи сме каръци! Първата страница на спермограмата сме я докарали шампионска, вдигнали сме показанията двойно, направо за хвалба  Mr. Green, ще каже човек, че за донор мога да пращам мъжа ми.  За съжаление още сме го закъсали с втората страница - там е записана морфологията - беше зле и си остава зле, не е мръднала за четири месеца. Сигурно ще се прави операция, дано тогава има положителна промяна. Така или иначе, аз съм доволна от резултатите, защото поне няма влошаване, а мъжът ми казва "това са просто числа, важното е резултат да има"!

# 245
  • Мнения: 1 868
Alexiana радвам се за първата страница и ти пожелавам докато се нареди втората вече да сте преизпълнили плана Praynig
А иначе точно за откриването в София ставаше въпрос!Беше много яко имаше много народ и добра организация, аз съм мотористка от както се помня и винаги ми е било тръпка, така че беше супер и времето беше с нас!

# 246
  • София
  • Мнения: 406
Здравейте,момичета.
Мира,днес палците са за теб. Praynig
Soul,добре дошла Laughing
Мотонети,при теб как вървят нещата  Heart Eyes
Алексиана,присъединявам се към пожеланието на Мотонети  Praynig

# 247
  • Мнения: 1 868
Мира ще стискам палци до победата!!!

bmanolova голямото чакане Wink Утре ще си погледна яйчниците да видим дали следата от фоликула се е махнала!

Някой знае ли жълтото тяло дали се вижда на ехограф и ако да кога най рано, защото рових в нета ама нищо конкретно не открих.

# 248
  • Мнения: 1 699
Здравейте мацки  Hug Минавам на бързо че имам работа за вършене.
Мира и аз се присъединявам с палците за тебе и за всички момичета тук  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мотонети вижда се жълтото тяло но не мога да ти кажа кога.Късмет мила  Heart Eyes

# 249
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Привет и целувки на всички! Heart Eyes
Гледам  някакви готини пичове тука предните дни. Страхотна подгрявка, нали тази година ще има бум на бебета.

Мацки, може ли някоь от София да ме упъти как да стигна до клиниката на Владимиров. Адреса го имам ,но незнам как да го намеря. С кола сме ще идваме от Перник. Ако може по-подробно като за по-бавно ... Wink къде завивам и т.н.

Последна редакция: нд, 29 мар 2009, 17:54 от *silvi*

# 250
  • Мнения: 2 343
Пункцията мина повече от добре. 2 Ф. Нямам никакви болки. Чакам да ми се обадят има ли годна Я.

# 251
  • Мнения: 1 868
Мира:) много се радвам, че си добре, вярвам в добрия резултат и силно стискам палци Praynig

# 252
# 253
# 254
  • Мнения: 1 146
Стискам палци, Мира  Praynig Всички вярваме в положителния резултат накрая! Ти да не правиш процедурата на естествен цикъл?

Общи условия

Активация на акаунт