Детски рожден ден във Варна -4

  • 123 027
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 769
О, тази Тинкърбел торта е по-различна от нашата! Браво на тази Галя, явно си вихри въображението и не прави всичко по калъп! very nice, с какъв пълнеж беше тортата?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 11 340
По калъп прави фигурите, но във всичко останало си развихря въобраажението. Peace Ние оняден ходихме да поръчваме нашата торта - с Тинкърбел, естествено Mr. Green, но Симона иска и всичките й приятелки да са цвъкнати отгоре, та пращах снимка по е-мейла на Галя. Ще видим какво ще се получи, че с 5 феи накуп малко претрупано ми се струва... Rolling Eyes

До утре изчаквам потвърждение по телефона от майките на децата от ДГ, които сме поканили, и после ще отидем до Елитис да преговарям за промяна на тематиката. Party

# 17
  • Мнения: 367
Ето ни и в новата тема HugБлагодаря за оформлението
smiled_ твоя пост все едно аз съм го писала.
DiVA какво имаш предвид за аниматорите за деца на 1г.В крайна сметка плащаме пари за да се занимава някой с него,т.е. да играе.То е ясно че с по-големи деца ще има по-различни и занимателни игри,но и ний сме хора  Mr. Green
*Сиска*    и аз не съм привърженичка на аниматорите,но водя Вики на детски кът за да играе с други деца и за да изпия едно кефенце свободно  Rolling EyesЗатова в такива моменти съм за тях.
 
 

# 18
  • Мнения: 625
Поздравления за темичката  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 243
Момичета пуснете ми едно тел номерче на Галя и аз да поръчам торта там Praynig

# 20
  • Мнения: 1 243
mama_na_kiki   Hug най-накрая те разконспирирах.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Момичета пуснете ми едно тел номерче на Галя и аз да поръчам торта там Praynig

Eто ти - от първия пост (там може би трябва да пише, че става въпрос за Галя от Галата, че много хора само така я знаят покрай темата):

Ламор  Кв. Галата   
Тел: 0887 59 44 63
052 / 37 77 36

# 22
  • Мнения: 1 243
Момичета пуснете ми едно тел номерче на Галя и аз да поръчам торта там Praynig

Eто ти - от първия пост (там може би трябва да пише, че става въпрос за Галя от Галата, че много хора само така я знаят покрай темата):

Ламор  Кв. Галата   
Тел: 0887 59 44 63
052 / 37 77 36

  bouquet

# 23
  • Мнения: 4 594
Готово за галя тортите
ако някой има още инфо за условията  за р.д. на заведения за които не съм писала а само изредила , да ги пише докато може още да се редактира

# 24
  • Мнения: 319
Аз утре ще ходя да поръчам торта от Галя Crazy все на картинка ги гледам и какво да направя не можах да устоя.
yasmina,не можеш ли да редактираш и по нататък?Аз като съм правила теми си редактирам първите постове докато не я заключат newsm78
Към Мола-Варна /Капелата/ можеш да добавиш и телефона им:052/ 578707 това,което знам за там е,че тортата е задължително от тях има 3 вида-сметанова,шоколадова и нещо като крем брюле,цените варирант според вида торта и броя парчета.Най-малката е от 12/14 парчета и е окло 30-40лв.

# 25
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
tsve_te,Цвети,ти ли си бре:)Аз пък не се сетих:)

# 26
  • Мнения: 1 243
аз съм, аз и да не спамя само-да кажа, че вече поръчах 2 броя торти на Галя. Много мила жена. дори капаро не иска и на крака ще ми ги донесе. Супер е!
Майчета, вие как процедирате по  рождените дни на малчовците?  За сега при нас се очертават 3 броя торти - за яслата, за вкъщи с бабите и дядовците и за детския рожден ден. Слва богу, че няма и четвърта  Laughing

# 27
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И при нас винаги са задължително 3 - една за партито (най-хубавата), една за градината (по-обикновена и не толкова скъпа) и една за вкъщи (тази винаги я правя аз - ето миналогодишната - http://i82.photobucket.com/albums/j265/chockolina/RD%204%20godini/IMG_1991-1.jpg).

# 28
  • Мнения: 1 243
chokolina страхотна е! сигурно малката се радва най-много на мамините торти! Аз изобщо немога да правя сладки неща и се отказвам от този експеримент  Cry Поръчах две торти  при Галя и една от прословутата сладкарница Вики, дано поне тортите им да са хубави, за сметка на обслужването.
Днес уточнихме всичко за детския рожден ден. Ще е в  "Стелито". Има нови наематели и момчето е много мило и отзивчиво. Имат 3-4 вида куверт за децата, няма задължителен минимум поръчки, работят с техен клоун , но не е задължително да го наемеш. Хареси ми отношението и твърдо оставаме там. Разказа ми, че предните наематели са имали проблеми с детските рождени дни. Явно ние сме били едни от малкото щастливци, които миналата година сме били доволни от празника си там. Живот и здраве след 3 дни ще пусна и снимки   bouquet

# 29
  • Мнения: 625
При нас също миналата година бяха 3(роднини, приятели, мами с деца) Сега ще са 2, защото събрах 2 от групите в един ден Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт