Щъркелите идват вече - на всяка от АПРИЛките ще донесат мъничкото човече

  • 16 282
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • not found
  • Мнения: 581
Тези , които ги рекламират напр. Еър уийк или онези които на определен период от време пускат миризма ... И аз така мислих , че може би няма да са подходящи , но все пак да попитам  Grinning

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 347
Честита ни нова темичка!!! Страхотна е Simple Smile и с бебчовците, направо....  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Цял ден бях на разходка на слънце и на моренце и въпреки силния вятър се надявам на бебка да и е харесало като на мен  Heart Eyes
Jylieta, до колкото разбрах не се препоръчват Памперс за момиченцата, става въпрос за тези за новородените, заради мястото на попиване в тях, за момченца били добри... Аз все пак си взех на тях, за да ги пробвам...
desi054224,  Hug Важното е, че тоновете са добре, а за разкритие знам че може и да не разбереш, че си го получила... ако не те бъркат, не би трябвало да е нещо страшно...  Hug
Маминки, вижте тази снимка, толкова ме зареди позитивно... мисля че описва чувството на всички маминки... поне при мен е така  Hug Все едно чака фокусника да извади от шапката си някаква страхотна изненада  Heart Eyes Heart Eyes Ако решите може да я сложим на заглавната страничка...   bouquet
NannyHug Hug
Жабче и Кафенце, стискам ви палци милички  Hug Praynig Praynig

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 23:42 от ben78

# 17
  • Мнения: 541
и аз да се запиша в новата тема Hug,наистина е много по-хубава със снимките на мъничетата Heart Eyes
говорих със Съни,добре са двамата,Виктор се храни добре и е спокоен,не плаче много(пу пу),тя се възстановява и се чувства по-добре.праща поздрави на всички Hug Heart Eyes

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 22:09 от ани4ka

# 18
  • Мнения: 489
кели ф, благодаря! Количката е на Хаук груп, колекция на Еспри за 2008, модел Фузион (или Фюжън). Ето: http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.ba.ca02.07.05/1760809

кате-рина, оказа се, че продъвачът в ибей е същият онлайн магазин, който е дала и Дея. http://www.kiddies24.com/shop/index.php?cPath=15_1118&osCsid … 069a5d9484ae21f02  Обадих се да питам и на мен първо ми казаха, че доставка до БГ би струвала над 100 евро и избягват да пращат до там, заради някакви проблеми с митото.  Crossing Arms Тъй като ми сравни нещата с Русия, се наложи да и разяснявам, че БГ е в ЕС  Rolling Eyes и да провери пак. Назова ми 65,45 евро. После разпитах дали може да пратят с DHL количката ( ако отгаваря пакетът на изискването 120х60х60 до 20 кг, ще струва 32 евро до БГ http://www.dhl.de/dhl?tab=1&skin=hi&check=yes&lang=d … p;xmlFile=3001057 ). Ще проверят дали отговаря на размерите и ще ми се обадят (предполагам утре) и казаха, че може да направят изключение и да ползват ДХЛ в този случай ( иначе работят с друга фирма)! Дано да го направят!
Другият вариант би бил да я пратят на нас и да ти я изпратя по ДХЛ, но не ми се рискува, честно казано, защото не са малко пари, а гаранции с тези пощи няма и ако не дай си Боже стане нещо..... става сложна работата.  Confused

Ние днес бяхме на лекар. Бебка е наваксала малко в кг и вече е над 2500! Плацентата ми е добре, водите са в норма. Тъкмо се оплаках, че не дават прогнози за раждането и лекарката днес каза, че най-вероятно ще си дочакаме термина! Няма изгледи да излиза скоро поне  Joy Аз се успокоих малко, че имаме още време за подготовка и пазаруване. Мама пък е щастлва, че ще е тук вече и се надява да ме види поне за малко бременна.  Heart Eyes
мимето80, твоята пристига скоро при вас, нали?! Сигурно си много нетърпелива вече.  Hug
Жабче, това за магнезия тотално ме разби Shocked Аз пия от началото 3х1 и днес питах дали да го спирам вече, а лекарката каза да си го пия до края заради крампи, не пречел и не можел да подтисне истинските родилни контракции?!  newsm78
Jylieta , нашият такъв ароматизатор е спрян през последните месеци, понеже ужасно ме натоварва силната миризма, чак главата ме заболява и си мисля, че не е подходящ за стая с бебе.

# 19
  • Мнения: 143
Здравйте, момичета.... Вчера видях че Бен 78 ме пита кой ще ми е вестителка на мен. Смятах ,Бен , да те помоля за твоя gsm, да пратя един смс, обаче вчера заспах преди да изчета темата и не успях! Тази сутрин обаче в 5 ч. ми изтекоха водите и в 8 вече раждах! Simple Smile Така че сега ще се известя сама (добре че има интернет в болницата)!!!
Днес в 12:30 се роди нашия син - Виктор - май е вторият в нашия форум с това победителско име! Тежи учудващо малко 2800 гр. Simple Smile)) ама ръстта нещо ми се губи...  Родих нормално, доста бързо получих  разкритие и като ми биха епидуралната вече бях с пълно разкритие. Излезе за 3 напъна... като цяло лесно.  Оба4е се наложи да ме срежат защото беше на криво, хем с главата надолу, но накриво и трябваше да разширят, за да може да се позавърти. Сега започват да дърпат шевовете, но се търпи! Като си имам слънцето до мен - всичко се търпи!
ЗАсега не иска да засучи хубаво - добре захапва, дърпа си 2 пъти и се отпуска и заспива. Дали му стига, че се отказва  Thinking
Ами засега това е от мен - успех на всички мами тръгнали да раждат и Честито на тези, на които не съм успяла да честитя лично!
А и последно за мамите с лазерна корекция на диоптъра - с такава съм и аз и родих нормално без проблем. Само за статистиката Simple Smile))

# 20
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Честито, Olimpias! Ти си герой - да се самоизвестиш, при това в същия ден! Hug  Точно си мислех, че днес ще си останем без бебе! Сега ще включа мъника в първия пост! Peace

Да ви е жив и здрав малкият Виктор, много щастлив и да порасне добър човек!!!



# 21
  • Мнения: 521
Олимпиас,много здраве ви желая на теб и твоето слънце!Радвам се че всичко е минало добре!Бързо да се възстановяваш!

Мара кейс,питах за вагинална таблетка дали някой е ползвал,понеже искам да родя във вода и по този начин е по-планирано,ама Жабче и Нани казаха че доста болят контракциите.Иначе за киселините няма оправия.Мислех че съм намерила лек с кисело мляко,но после установих че минават когато си искат,някой път изобщо не искат   #Cussing out
За утре (вече днес) много стискам палци на Кафенце и евентуално на Жабче.Сигурна съм че всичко ще е ок и да не забравите да известите.  Hug
И в тоя ред на мисли плевенската мама на никой ли не се е отчела  newsm78.Мина доста време,дано всичко е ок  Praynig
Лека ви нощ на всички,силно ви гуш  Hug

# 22
  • Мнения: 489
Olimpias, честит син Виктор! Нека расте здраво и щастливо дете!  На теб бързо възстановяване!   smile3525

# 23
  • Мнения: 52
Олимпиас честит син Виктор, да ти е жив и здрав, да те слуша много, а на теб бързо възстановяване!!!
Стискам палци за Кафенцето днес, както и за Жабче, дано всичко да минава бързо и леко!!!
Аз от 4:30 съм с една постоянна болка в кръста и ниско долу в корема, че не мога да заспя отново. Добре, че в 8:30 съм на запис на тонове и тогава ще си покаже какво ще става.
Честито Благовещение, нека днес темичката ни се изпълни само с хубави новини!!!
Може ли и да помоля за телефона на Енигма, тъй като си избрах нея за вестителка.

# 24
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995

Олимпиас, честит син! Да ви е жив и здрав!


Стискам палци за Кафенцето.  Praynig

Оф, аз пак не мога да спя, пуля се като някоя кукумявка от 3 часа насам и ме мъчат някакви зверски киселини.  Crossing Arms Гледам обаче, че не съм единствена.
Дано се съгласят лекарите да издърпат датата на секциото по-рано, че се притесних след прегледа. Д-р Сигридов каза, че ако ми оставят същата дата трябва задължително да ходя на запис на тонове през ден или да вляза в болница да съм под наблюдение. Всъщност едва ли ще ме резнат днес като се замисля, по-вероятно е да е утре.  Laughing Ще видим след записа.

Mисис T.
, той моят лекар действа малко по-различно от стандарта.  Wink Иначе в болницата бяха на мнение, че трябва да продължавам не само с магнезия, но и с Гинипрала. Честно казано ми прозвуча логично като ми обясни защо иска да ги спра.  Thinking

# 25
  • Враца
  • Мнения: 2 229
ОЛИМПИАС, ЧЕСТИТ ТИ СИН ВИКТОР!

НЕКА ВИНАГИ В ЖИВОТА БЪДЕ ПОБЕДИТЕЛ!!!!!!!

вчера на 8-ма страница на Нощен труд имаше голяяямо интервю с д-д Стаменов и д-р Сигридов.
има и снимка.
жабче, кафенце, те много млади и и хубави вашите докита, бе!
аз се чудя що толкова често и с желание ги посещавате Laughing Hug
аз днес пак съм на доктор, по ЗК.
дано да не съм качила много килца  Crazy
незнам дали ще ме гледат на ехограф, да проверят дали няма обръщане, ама аз вече не се надявам много-много...

вчера си направих педикюр за първи път от 6 месеца.
няма да ви обяснявам какво кълчене и чепене беше да не си притискам бебето, че то протестира като му отеснее  Laughing

ма няма да ходя да раждам без педикюр, ама-ха!!! Wink

# 26
  • Мнения: 137
Добро Утро момичета  Hug

Олимпиас честито ти бебче да ти е живо и здраво и да бъде най голямата радост и гордост на мама и тати  Hug Hug

Жабче надявам се всичко да мине по възможно най добрия начин за теб и бебките стискам палци  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
кафенцето за теб също миличка  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Мисис Т мерси за инфото  Hug

Аз пък да ви кажа момичета вчера като бях на ЖК излезе че:1 качила съм 2кг за 2 седмици което прави от началото +11 ; 2 коремната ми обиколка не е мръднала за последните 2 седмици пак е 100см и аз сега се стреснах и днес ще си запазя час за утре да видят бебка как се развива че последно я гледаха към 5 март дано всичко с нея да е наред  Praynig Praynig според вас има ли място за притеснение  newsm78
кръвното си ми е пак ниско 100/60 ама за мен е нормално. Дадоха ми последните изследвания и като ги направя ще ми дадът обменната карта  Flutter Да ви се оплача сдобих се с няколко стрии от едната страна на корема под пъпчето  Sad независимо от това че се мажа постоянно с разни кремове  ooooh! първо се мазах с мустела после смених с едно био олио от англия ми го донесоха че тук го няма и като свърши пак на мустела почнах и на втората седмица от мазането с Мустела ми излязоха . Ако знаете нещо ефикасно за премахване на новопоявили се стрии ПОМАГАЙТЕЕЕЕ  Tired

На авторката и кръсницата на темичката огромно благодаря   bouquet дано да се изпълни само с хубави новини  Praynig Hug

# 27
  • Враца
  • Мнения: 2 229
keli_f
според мен коремната обиколка е пряко зависима от моментното разположение на бебето.
то моето като се опъне вътре и ми прави +10 см.  Laughing
не се притиснявай толкова.  Peace

# 28
  • Мнения: 7 112
Нова темичкааа.  Laughing От тема на тема по-хубави стават с тези премествания от бременна мама към родило се човече.   bouquet

Олимпиас, поздравления за твоя победител! Жив и здрав да ти расте юнакът!  
  bouquet
Жабче, дали има други близначета, които са искали толкова дълго да живеят в маминия корем?  Hug Когато дойде времето да изплуват от сегашната къщичка - успех и късмет.  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Ще чакаме новини от Кафенцето днес. Леко да минава операцията.
Петьоф, да те успокоя, че вчера и моят доктор (този, който ще вади шиленцето ни Simple Smile) ми въртеше едни дати за избор почти около термина.  Laughing Не че имам нещо навъпреки. Все пак ремонт за приключване има у нас (измислих го преди седмица и се намери кой да ми се върже на акълите Embarassed. Накрая ако чуете за набита бременна, може това да съм и аз  Grinning). 
Олче, търпят ме всички доктори, че даже и у дома ме траят - все още.

Между другото вчера установих, че направлението за постъпване в болница ми е издадено без дата, но и без подпис и печат от насочващия. Днес имах добри намерения да ходя да го ремонтират, но явно ще остане за един друг път. След вчерашния пек, днес милата бабичка Марта е особено "миличка".

Още нещо щях да пиша. Нищо, като поумнея ще се сетя какво беше.   

# 29
  • Мнения: 65
Честито бебче Виктор на Олимпиас! Да расте здраво и силно момченце! Да радва мама и тати!   bouquet Hug  bouquet
Стискам палци на Кафенцето. Дано всичко мине леко и неусетно. ЖабчеHug
Аз след малко отивам на изследвания преди раждане. Утре влизам за секцио, но хич не мога да осъзная какво ще се случи. Едно ми е далечно. Притеснено ми е за операцията, но сякаш не мога да проумея, че от мен ще извадят малко човече, което е нашето детенце. Естествено ми е нервно и мисля, че нещо съм пропуснала по подготовката за посрещането на бебка, но в рамките на този ден, който ми остава да съм 2 в 1 ще се опитам да се отдам на почивка, разтоварване и "размисъл", както казва мъжа ми.
Лек и спокоен ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт