Щъркелите идват вече - на всяка от АПРИЛките ще донесат мъничкото човече

  • 16 293
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 343
ХАЙДЕ НА ОЩЕ ЕДНА СТРАХОТНА НОВИНА. ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА OLIMPIAS. ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ.

Кафенцето, Жабче, sisly дръжте се момичета и успех.  Praynig Praynig Hug Hug

Аз отивам на тонове, така че после ще пиша.

# 31
  • София
  • Мнения: 292
СТРАХОТНА НОВИНА! ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА OLIMPIAS !

Успех на всички които ще раждат тези дни!
Добре че вчера се разходих с хубавото време! Днес не знам дали да излизам изобщо в тоя сняг.

Jylieta  за ароматизаторите, аз мисля поне до годинка да не ползвам. Все пак тези частици които пръска пулверизатора може да действат като алергени и да предизвикат някаква алергия. И омекотител не мисля да ползвам.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 347
OlimpiasHug Hug Hug Напоследък само четеше, но рядко рядко пишеше как сте  Hug Щях да се радвам да съм ти вестителка, но виж ти как чудесно се справи и сама  Hug Heart Eyes
Честит ти юнак, да имате много късмет и щастие, да радва мама и тати скоро с много усмивки!!!
Да ти кажа мисля, че за хапването е нормално, защото те са още толкова мънички и крехкички, че повече не им и трябва... поне така ми казаха в тукашната болница. Радвам се, че всичко е минало толкова бързо... пък шевовете... те ще паднат  Hug Такова щастие е  Heart Eyes Чакаме снимки Simple Smile
Мисис Т., и на мен ми казаха ( и двете лекарки), че Магнерота се спира като влезеш в 9ти месец, защото после след раждането кървиш много, пък и раждането ще е по-тежко... Може би това е масово разпространено в БГ.... Rolling Eyes
Маминки от Бс, само kate-rina ли ще дойде на лекцията тази сутрин?... Simple Smile
Хайде, аз ще се оправям, че каквато съм блейка, може и да закъснея...
Хубав и спокоен ден   bouquet
sisely, Kafenceto, ЖабчеPraynig Praynig Hug Hug

# 33
  • Мнения: 182
Olimpias Честито бебче,да ви е жив и здрав малкия Виктор!

Аз да се оплача,че цяла нощ не можах да спа и "раждах",така се ошашках вчера ,че просто съня не ми идваше и само за раждане си мислих.На всичкото отгоре и киселини  ooooh!.Май ще започвам пак да чета за смешното раждане.Олче  Hug Hug
Кафенцето стискам ти палци днес да гушкаш малко бебче!
sisely и на теб успех утре!

# 34
  • София
  • Мнения: 243
OLIMPIAS ЧЕСТИТО МАЛКО СЪКРОВИЩЕ!ДА ТЕ РАДВА МНОГО,ДА РАСТЕ ЗДРАВ И СИЛЕН И ДА СЛУША МАМА И ТАТКО!Момичета аз ще се пробвам сега да кача някоя снимчица в покупките и после ще пиша дали има смисъл да влизате и да разглеждате Joy Joy Joy Joy Joy
На Жабчето,Кафенцето и Сислей много успех и кураж,не е толкова страшно не се притеснявайте.  bouquet  bouquet  bouquet

# 35
  • Мнения: 2 090
Олимпиас,честита радост!Да ти е жив и здрав малкия Виктор!

             


                  Честито Благовещение на всички бъдещи,и настоящи Grinning майчета!

                                 



sisely, Kafenceto, Жабче, Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 36
  • Мнения: 3 211
olimpias, честито!
Да е жив и здрав и много щастие да ви носи!


Ако някой иска телефони, да ми пише на лични, за да не пропусна някой.

# 37
  • София
  • Мнения: 5 079
Olimpias, Честит син! Да расте жив и здрав, и да е победител винаги!


На всички АПРИЛки с насрочени дати за секцио -  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

mara casy пробвай за киселините прясно мляко, студено, на бавни глътки. Тази "рецепта" е откритие на нашата Маги и ме спасява от будуване и пулене Laughing всяка нощ. Peace
Магиnewsm20 Ако знаеш с какво нетърпение те очакваме да се завърнеш и да разказваш... Flutter

desi054224 и аз цяла нощ сънувам, че раждам и една върволица от лекари, не мога да си избера кой...   animal085 Ще почна и аз да попрочитам за кураж въпросната тема, че такова шубе ме тресе, срам ме хваща, че ми е за втори път... Embarassed

Тъкмо щях да кажа, че адашка ти (другото *dessi*) нещо ми се губи и тя взела, че се разписала! Heart Eyes

Честито Благовещение на всички! Дано се радваме само на "благи" новини оттук нататък и лично аз се моля, всички момичета с репродуктивни проблеми, да се зарадват някога на Чудото, наречено Блага вест - да заченат и да си родят здрави бебочета!  Flowers Four Leaf Clover

# 38
  • Мнения: 568
Страхотна новина ето още един ПОБЕДИТЕЛ си имаме Simple Smile
че и каква хубава дата си е избрал и бързо се е родил!
olimpias да ви е жив и здрав и много да ви радва!

Честит празник на всички!
Днес е хубава дата за раждане  Simple Smile
Късмет на Kafenceto и леко да мине всичко!
Жабче Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
siselyкъсмет и на теб!Не го мисли много ,объркваш се повече.Когато светнат двесе очички всичко ще се нареди и ще се успокоиш Hug
 Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf CloverЗа всички!

# 39
  • София
  • Мнения: 243
ЧЕСТИТО БЛАГОВЕЩЕНИЕ И ОТ МЕН!НА ВСИЧКИ БЪДЕЩИ И НАСТОЯЩИ МАЙКИ ДА МИНЕ ЛЕКО РАЖДАНЕТО И БЕЗ БОЛКА.САМО РАДОСТ ОТ ПОЯВЯВАНЕТО НА НОВОТО ЧОВЕЧЕ.
Олчето и аз съм шубелийка като тебе Embarassed
Качих с голяма гордост(макар и не мои покупки-подарък са), малко снимки на дрешките за бъдещия ни принц. Flutter
Айде мами мили,че не остана време Hug и всяка от нас ще гушка сладко бебче.дано само радост има в новите ни теми. Heart Eyes
Моята чанта е почти готова,вчера си изпрах пижамата и ми останаха само едни хубавки джапанки да си взема,но ще свърша това в събота.
Мъжа ми като видя пижамата и ми вика:
-аз с това на купон ще отида а не да раждам Joy Joy Joy hahaha

# 40
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Тук съм.  Crazy Тоновете бяха добри, контракциите направо родилни, даже лекинко ме наболяват, но ще ги изтрая. Смениха ми датата за секциото, утре ще е големият ден.  Wink

Иначе са ни хубави докторята, спор няма. И майтапчии и супер спокойни. С кеф да ходиш на преглед.  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 309
 baloniЧестито на мама Олимпиас!Да е жив и здрав малкия Виктор!На мама леко възстановяване, а бебчо да расте здраво и щастливо дете! newsm07 baloni
Жабче, sisely, милички, дано утре всичко мине като по вода и да ни зарадвате с най- хубавата вест! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Hug Hug Hug
А кафенцето днес ли ражда?Аз нещо май пак не съм съвсем разбрала Embarassed, миличка и на теб много, много  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed lovekiss
Аз снощи за малко да се обаждам на докторката!Точно като си легнах и като почнаха едни болки в бъбреците и яйчниците, ама глухи едни такива, не остри, едно ми такова отпаднало, треперех все едно всеки момент ще припадна, ръцете и краката почти не си ги усещах, и изобщо цялостно ми беше супер зле!Какво беше това не знам, после някак заспах!Днес бях на ЖК, дадох кръвчица и урина, дадоха ми обменната карта, вече всичко необходимо си е в мен!Само не разбрах защо няма да ми взимат секрет, не че имам оплаквания, ама все пак?  newsm78Разказах на лекарката и акушерката, че вече доста отдавна ми се е смъкнал корема и какви болки усещам от време на време.Лекарката ме накара да легна и почна много силно да ми опипва корема, много болеше Cry, в заключение каза:"Бебето си е добре оформено и развито, ми то ти си в 9-я месец, може всеки момент да тръгнеш да раждаш, подготви си багажа и ако ти изтекат водите или имаш контракции на 10мин тичай към болницата и така!", а пък акушерката каза, че главичката на беба е още подвижна и имало още време май засега.Не са ме гледали на ехограф днес, но ми слуша тоновете акушерката, каза, че били супер, много ясно и силно се чуваха, чак тя много се зарадва, ама не видях да отчита някъде колко удара са в мин или нещо подобно! Rolling Eyes
На първи съм при моята си лекарка, която ще ме изражда, да видим и тя какво ще каже!
Момичета, стискам палци на всички ви!Независимо кой кога ще ражда, секцио или не, от мен имате много, много  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed lovekiss lovekiss lovekiss

# 42
  • Мнения: 343
desi054224 и Олче, момичета, щом напоследък раждате в съня си, значи няма за какво да се притеснявате от истинското раждане. Ще е като песен. Hug Party

# 43
  • Мнения: 58
     jump baloni jump baloni jump baloni   Olimpias Честито синче! Бързо възстановяване и много да те радва и много да ти е здравичък малкия Виктор.       jump baloni jump baloni jump baloni

Жабче, Кафенце, Sisely    Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed     Като се помисля какво ви е в главата сега  Joy Много късмет, спокойствие и да ни информирате бързо.
 
Кели Ф и аз на миналия преглед за 20 дена не бях качила кг, обиколката на корема си ми беше същата, но малкия калпазанин беше пораснал.

 Flowers Four Leaf Clover Честито Благовещение на всички бъдещи и настоящи  майчета!  Flowers Four Leaf Clover

Енигма не е ли задължително за болницата да си с нощница, а не с пижама  newsm78

 smile3525 На всички бъдещи и настоящи майчета, въпреки времето навън, много пролетно да е в душичките ви  Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower

# 44
  • Мнения: 182
Ей Жабче дойде и твоя дългоочакван ден  HugЩе ти стискам палци всичко да мине нормално и да си гушкаш утре бебките!

Общи условия

Активация на акаунт