Още една сбъдната мечта - ЖАБЧЕ СТАНА МАМА!!!

  • 10 666
  • 197
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 376
Жабииии ти успя, мамче  Hug Да са живи и здрави малките принцески, да растат прекрасни и послушни за радост на мама и тати   bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 200
Честити дъщерички мамо Жабче.Да са ти живи и здрави малките принцеси и много да ви радват Hug

# 47
  • Мнения: 3 010
Уауууууу хайде дългоочакваната новина е на линияяяяяя  Hug
Жабче сега наистина рабирам, че си била с тумбак - феномен с тези бебки общо тегло близо 6кг.
Честито миличкаааа, честита ти толкова чакана и изстрадана с много болка и сълзи новинааа. Да са ти живи и здрави малките принцеси, да са много послушни и любвеобилни. Желая ви цялото щастие на света, вие го заслужаватеее.

# 48
  • София
  • Мнения: 4 272
Честити принцески, мило Жабче! Да са ти живи и здрави! Да са много щастливи, винаги обградени от много любов! На теб желая бързо възстановяване!

# 49
  • Варна
  • Мнения: 64
Жабче, едно голямо честито и от мен!!! Бъдете много щастливи с вашата сбъдната мечта умножена по две  Simple Smile. Нека двете принцеси имат най-щастливото детство за радост и гордост на мама и тати bouquet

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Честито,Жабче HugПожелавам ви от сърце най-щастливи и усмихнати моменти Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 339
Честито на мама Жабче Hug
Да са ви живи и здрави малките принцеси  bouquet

# 52
  • Мнения: 491
                            ЧЕСТИТО И ОТ МЕН ГОЛЯМАТА РАДОСТ МИЛА ЖАБЧЕ !!!

# 53
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Честито и тук, Жабче! Само радости и прекрасни изживявания! Да са живи и здрави малките принцеси за радост на мама и татко!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 54
  • Мнения: 7 114
Новината, която ми достави истинска радост и малко щастливи сълзи!
Жабче, най-после се сбъдна мечтата ви след толкова много борби и дуели в търсене на щастието.
Бъдете живи и здрави, съкровища!
  bouquet

# 55
  • Мнения: 1 765


Така я чаках тази чудесна новина.

Честито, мамо Жабке! Да са ви живи и здрави сладките принцеси-жабенца. Сигурна съм, че ще ви донесат много любов и щастие!

# 56
  • Мнения: 59
Прекрасна новина!  Grinning
Пожелавам ви здраве и късмет, сбъднати мечни и само весели преживявания занапред!   bouquet   bouquet   bouquet

# 57
  • Мнения: 1 351
Честито мамче жабче ! Да са ти живи и здрави принцесите !

# 58
  • Мнения: 916
честито, Жабче  Hug Нека да растат здрави и щастливи малките принцеси и да ви носят много радост   bouquet

# 59
  • Мнения: 902
Браво на смелата, силна и прекрасна МАМА Жабче.
Да са здравди, силни, умни, красиви, борбени, надарени, упорити, късметливи и безумно щастливи малките Йоана и Яна.
Слънчеви дни за голямото жабешко семейство.

Общи условия

Активация на акаунт