Знаете ли кого видях 9

  • 34 854
  • 436
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 417
Днес как се изложих Crazy Embarassed
 Видях този,който играе като Явор в "Забранена любов",беше му много сложно името.
Май живее момчето във въпросният блок,засичаме се,на мен ми е позната физиономията ама не мога да се сетя от къде съм го виждала.Кимам му,и му казах"Колега от Софийския ли се познаваме",а той се усмихна много мило и каза"Едва ли"
По-късно загрях къде съм го виждала,ама късно.
Уф голяма излагация
Ами аз като видя позната физиономия си казвам здрасти пък после се чудя от къде се познаваме.  Crazy

# 31
  • Мнения: 698
фолк-певицата Гергана

# 32
  • Мнения: 4 202
Днес - бременната Кали в южния парк.
По-рано днес, Нико Тупарев буташе детска количка по Витошка.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 320
Днес - бременната Кали в южния парк.


И аз я видях!  Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 1 493
Снощи в един пиано бар, Христо Сираков с 4 девойки, не знаех че са се разделили със Зара, но по поведението му беше очевидно:)

# 35
  • Мнения: 287
Снощи в един пиано бар, Христо Сираков с 4 девойки, не знаех че са се разделили със Зара, но по поведението му беше очевидно:)
   Кога са се разделили? Само преди седмица при Гала говориха колко са щастливи!

# 36
  • София
  • Мнения: 1 493
Снощи в един пиано бар, Христо Сираков с 4 девойки, не знаех че са се разделили със Зара, но по поведението му беше очевидно:)
   Кога са се разделили? Само преди седмица при Гала говориха колко са щастливи!

Хм, тогава може би просто изневерява човекът

# 37
  • Мнения: 408
в четвъртък видях Радост от "Огледала" до Народното събрание, с един мерцедес, доста мръсничък.
Тя изглеждаше добре!

# 38
  • Мнения: 34
и аз Нико Тупарев и жена му Катя, търсеха места да вечерят в Клуба на архитекта, ама май нямаха успех....с местата

# 39
  • Мнения: 18
 Вчера видях Ивана

# 40
  • Мнения: 493
в петък видях Дует Ритон в Mall Varna
Катито  си личеше, че скоро е излязла от лифтинг на лицето .Много не естествена беше.

# 41
  • Мнения: 22
   Ники Илиев с висока и фина руса мацка, в Mall- София.  Laughing

# 42
  • Мнения: 8
Тази събота в УНСС видях Мис България 2009г. Страшно безлична и не запомняща се физиономия. Беше с родителите си и още някакъв мъж. Страшно надути и гледащи от високо преминаващите. Баща й най-нагло пушеше в коридора.Тя обясняваше на всеослушание колко тежко й било във VIP Brother.

# 43
  • 7800
  • Мнения: 243
в петък видях Дует Ритон в Mall Varna
Катито  си личеше, че скоро е излязла от лифтинг на лицето .Много не естествена беше.

Тя отдавна изглежда неестествена. Прилича ми на Мортиша от "Семейство Адамс".

# 44
  • Мнения: 15
в събота, следобед, в рибния ресторант Нептун, в Сарафово хапваха новата Плеймейтка Мария Цветкова и по-големия от братятя Диневи!
После тя се качи на оранжево Порше Кайен, след нея той на бял Астън Мартин и накрая охраната в черно Ауди.
Та разконспирирахме за кой строителен предприемач говори по интервютата!

Общи условия

Активация на акаунт