колко деца искате

  • 4 411
  • 134
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 135
 Winkимам момиченце на 1г.и9мес. и вече набирам кураж за още едно детенце...много искаме

# 91
  • Мнения: 292
Винаги съм си мечтала за голямо семейство.
Искам 3 деца,но не знам дали ще успея да реализирам...

# 92
  • Мнения: 2 697
Аз клоня към 3, но още нямам нито едно Wink Иначе е в рамките на възможното, след като двамата сме единодушни по темата. Ще видим Heart Eyes

# 93
  • Мнения: 2 723
Аз съм едно дете и винаги много съм страдала.
Сега имам две, но може би бих родила още едно.
Много зависи как се развие животът ми.

# 94
  • Мнения: 639
Имам 3 прекрасни деца,искаме още едно и то най-вече мъжа ми.Голямо семейство е мечтата и на двама ни.Чувстваме се самотно когато останем в къщи с едно дете а в момента на практика се получава така.Децата ми също обичат да са заедно и се търсят един друг.

# 95
  • Мнения: 3 459
Двечки - близнаци.

# 96
  • Мнения: 197
Имам 3 прекрасни деца,искаме още едно и то най-вече мъжа ми.Голямо семейство е мечтата и на двама ни.Чувстваме се самотно когато останем в къщи с едно дете а в момента на практика се получава така.Децата ми също обичат да са заедно и се търсят един друг.
Аз съм едно дете и винаги много съм страдала.

 Затова толкова много искам да имам и второ! Не мога да си представя детето ми да е само в живота без брат, или сестра. Не знам какво бих правила, ако не беше моята сестра. Мъжът ми също е много близък с брат си, но точно той за сега не желае второ дете. А аз винаги съм мечтала поне за две и сега доста често се улавям, че мисля за това. Не знам дали мъжът ми ще си промени решението, а пък и аз по-млада не ставам...  smile3518
 Сега някак си не се чувствам пълна, сякаш нещо ми липсва, дай Боже, да се сбъдне мечтата ми!

# 97
  • Мнения: 421
искам три ,като две мои вече си имам, да са живи и здрави .за третото искам да си осиновя-момиченце.

# 98
  • Мнения: 165
две! И се ги имам  newsm53

# 99
  • Мнения: 349
Искам трички. Вече имам две, за третото само се каня и чудя и мая  Laughing, но се надявам да се "престраша" в скоро време и от думи да мина на действия. Не ме плаши, че няма да се оправя, просто самото бременеене........, но рано или късно ще имам още едно детенце /най малко  Shocked/

# 100
  • Мнения: 617
три.Първата и втората част са изпълнени.Сега остава третата дай Боже.

# 101
  • Мнения: 150
И аз искам 3. Погледнато от прагматична гледна точка, е невъзможно, защото нямаме с какво да ги гледаме..
1 ще ми е достатъчно,пък като забогатеем- още Simple Smile

# 102
  • Мнения: 1 441
Винаги съм искала 3 деца. Мъжът ми в началото не даваше да се издума и дума за повече от 1.
Като минаха две - три години в безполезни опити, вече правеше уговорки "Абе ако дойдат близнаци няма да е лошо, че времето си минава...." След още 2 години го чух да казва: "И три да се пръкнат все ще са си наши и ще ги обичаме"  Wink
Така след близо 5 години успях да го убедя в мечтаната от мен бройка. Сега остава само да се справим и с изпълнението, макар че ако не дойдат на куп не знам как на тез години и с тез мъки ще успеем да изпълним плана....  Crazy

# 103
  • София
  • Мнения: 3 889
мисля да раждам още най-много един път. но иначе искаме 4 деца. Peace

# 104
  • Мнения: 26
За сега нямаме още, но скоро мислим да се потрудим за първото, а после.... живота ще ни покаже колко можем да имаме.
Иначе поне две  newsm04

Общи условия

Активация на акаунт