ПЛЕТАЧКИ засмени майсторят пролетни премени

  • 34 488
  • 294
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 290

DG, добре дошла! Ще чакам с нетърпение да видя плетивата ти. От колко години плетеш?



Благодаря ви момичета за топлото посрещане!
Мога да плета от малка на две куки, но сериозно се занимавам от една година ( от както живея в UK).
Смея да твърдя,че доста бързо усвоих някой техники и похвати. С удоволствие ще споделя плетките и схемите които притежавам. Има доста интересни неща които могат да създадат от прежда  Grinning

Вече ме зариби  и нямам търпение да показваш какво си направила и какво знаеш  Hug

# 241
  • Мнения: 0
kabzimalka - значи съм уцелила модела, защото ги мислех различни варианти, ту едно, ту друго, но накрая се спрях на този. За циповете - майка ми е самоука шивачка , но шие страхотно и тя ми шие каквото трябва. Ако няма време се оправям както мога, но разчитам предимно на нея.

# 242
  • Мнения: 0
Момичета,пак сте изплели страхотно хубави неща.Няма да споменавам имена за да не пропусна някоя,затова БРАВО на всички.Сега плета блуза на дъщеря си, като я изплета ще ви я покажа, но откровено да ви кажа по ми е приятно да ви разглеждам и възхищавам от колкото да плета. Стела благодаря за отговора.Аз няколко пъти съм разглеждала "Bonboneta",но незнаех че си ти.Много са ти хубави плетивата и от съветите, които даваш във форума разбрах, че не си случайна плетачка.Желая ти успех и в чужбина.

# 243
  • Мнения: 0
Poli777p - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!   newsm38
Желая ти много усмивки и празнично настроение.

# 244
  • Мнения: 112
честит рожден ден поли! Много здраве и щастие ти желая!   bouquet  newsm51

# 245
  • Мнения: 0
Поли ЧРД бъди жива и здрава и да плетш без да разплиташ.Успех!DG -изпрати нещо от Америка,че вече нямам търпение да видя какви красоти творите там  newsm78

# 246
  • Мнения: 2
Здравейте момичета.преди  малко се прибрахме от разходка с малкият ми син,и понеже той заспа още в количката  smile3524 1stroller реших да видя какво ново сте показали.Останах много приятно изненадана.Благодаря ви много за хубавите пожелания.

# 247
  • Мнения: 440
Насреща съм ако има желаещи за схемата с детелинките - особеното поне за мен беше че се плете отляво-надясно и така се чете схемата. Има един момент, когато се затваря кръг от 4 синджирчета и тогава конеца минава отдолу нишката от синджирчета, така че да продължи отново да се плете надясно. Това ли те затруднява kabzimalka?
Относно козирките на каскетите, като правих последния, направо открих топлата вода. При първите каскети изплитах отделни две парчета, пришивах по края като джоб и ги прикачвах към каскета. Но доста ми беше трудно, защото се плетата полустълбчета и поне при мен свивките в началото и края на реда, нещо не ставаха еднакви, пък и доста се забелязват. После се сетих, че мога да оплета нацяло козирката, само че от ръбчето към каскета, като за целта наддавам в две крайни точки, все едно плета торбичка. Така се получи много изчистено, запазих плетката с ръбчетата от каскета, заших само дупката в началото и прикачих към каскета.
Честит рожден ден на poli777p  bouquet Бъди много здрава и обичана!
За заглавията съм сериозна - ние сме направо като Фродо във филма с неговия пръстен, само че сме пристрастени към плетките. Аз харесвам такива закачки. Amelly - направо да почваме филма с теб Heart Eyes

# 248
  • Мнения: 1 290
Има един момент, когато се затваря кръг от 4 синджирчета и тогава конеца минава отдолу нишката от синджирчета, така че да продължи отново да се плете надясно. Това ли те затруднява?


Да,точно то и нещо омотвам.В някой следващ момент пак ще опитам.


Поли,честит рожден ден и от мен!Много поводи за усмивки ти желая и сбъднати мечти!

Ето и туниката облечена:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=362030&pid=11467202

# 249
  • Русе
  • Мнения: 20
Поли, честит рожден ден и от мен! Бъди обичана и обичаща, желана и желаеща, мечтана и мечтаеща!   bouquet
Момичета, пак сте показали много красиви неща, възхищавам ви се! Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Аз не съм завършвала нищо напоследък... Мога да покажа нещо старо от миналото лято:



и нещо в процес на работа:



Желая ви хубав ден!

# 250
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Момичета,имам нужда от помощ.Искам да изплета на бебчо пуловерче от този тип,но нямам никаква идея как се прави остро деколте newsm78.

newsm59 Поли,честит празник и от мен! newsm59

# 251
  • Мнения: 1 523
niunia ,не отдавна Стейси показа един момчешки пуловер с такова деколте, тя може да ти е полезна.
poli777p bdbaloni и от мен!
silvi_ch ,гледам нова красота се задава на хоризонта  Wink.
DG,pisana53  добре дошли welcome!

# 252
  • в баира
  • Мнения: 861
и нещо в процес на работа:


Това ще е нещо потресаващо. Да предположа, рокля?  Wink

# 253
# 254
  • Мнения: 1 172
Amelly - направо да почваме филма с теб Heart Eyes

Аз сега разигравам един друг филм, сложна компилация от психо драма с екшън елементи. Демек плетенето стои настрана. И ентусиазъм нямам,но съм си обещала като ми дойде (ентусиазма Wink) да си почна една рокла. Показвала съм я преди,но нямам линк под ръка да я пусна пак.На кука е,много красива. Лошото е,че открих,че напоследък още съм се уширила в ханша и качи-речи съм се качила с 1 нагоре в номерацията на панталоните.... Confused Ма кво пък,като гледам рускините в осинката какви са глигани и с какви дантели се пускат,що да не се барна и аз с нещо ефирно,а? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт