Отговори
# 15
  • Мнения: 37
ГЛАДНА СЪМ,УМИРАМ С ТИЯ ПЛОДОВЕ НО ПЪК ИМА ГОЛЯМ ЕФЕКТ  smile3516

# 16
  • Някъде там
  • Мнения: 16 072
Здравейте,милички!Имах здравословен проблем и за това не писах!Трябваше да прекъсна диетата,преливаха ми системи  но пак 2кг съм свалила и от днес пак съм с вас,и този път,дано успешно да я докарам до краййй!
Как сте,вие?Не можех да чета и се надявам,само минуси да записвате...Днес,бях на телешко,пушено филе и краставички за обяд и сега две яйца с зелена салата!Не ми се закусваше,и пих само кафе!Приятна вечер,и успех на всички!

# 17
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Здравейте,мацонки!Много ми липсвате и да си призная честичко ви шпионирам  Wink .Аз удържам фронта със свалените килограми и упорито бебеправим с таткото.Да ви кажа,че Rainy е бременна и дано повлече краче,за такива чакащи като мен и Абито! Hug
Много се гордея с постиженията ви,нооо ще вадя и най големия тиган,който имам,видяло се е  Naughty !Така че ако не искате да го изпитате и усетите по главата си бъдете стриктни и режимни,да не ставам лоша!!!  Joy hahaha
Успех,момичета! Hug

# 18
  • Мнения: 19
хей дора страхотни новини ни поднасяш за райни ( много щастие и късмет) и за теб че задържаш килограмите си
а за бебетата ще станат Hug само няма да се притеснявате Naughty то едно бебе му е много хубаво правенето Joy
чакайте да налея и кафето че се развълнувах
усетих тигана дето си го заслужих ама тя белята сторена
лек и спорен ден от мен

# 19
  • Някъде там
  • Мнения: 16 072
Добро утро!Прекрасен ден на всички,желая!Сега пия кафе и водичка,не обичам да закусвам но към 10ще изям 1яйце.За обяд зелева супа,а за вечеря дробчета на тигана с салата от домати!Прочетох че има бременна.Безпроблемна бременост и желая!
А на другите,всеки ден по-1минус!

# 20
  • Мнения: 41
Добро утро и от мен на всички!
Аз като малко дете  Embarassed бързам да ви се похваля, че вече съм - 0,600 кг  newsm44 newsm44 newsm44
Ееейййй, голям кеф!
На Rainy лека и безпроблемна бременност, а на всички останали много минусчета и усмихнат ден  Hug

# 21
  • Мнения: 1
Рейни, пази се и ти желая лека бременност.
Дора и ние сме следващите Simple Smile
И сега ...по същество СРАМ МЕ Е . Вчера не изкарах на плодове-а на още много неща..Днес ще опитам на ново.

# 22
  • Мнения: 37
зДРАВЕЙТЕ МИНАВАМ НА БЪРЗО ЧЕ ОТИВАМ В СТАРА ЗАГОРА НА РАЗХОДКА,АМА ХИЧ НЕ МИ СЕ ХОДИ ЧЕ МАЛКИЯ ИМА 37.7 ТЕМПЕРАТУРА Cry дНЕС ПОЧВАМ ДА СЕ ЗАХРАНВАМ ЧЕ УМРЯХ ОТ ГЛАД Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 85
Здравейте и от мен,от днес се записвам за първи път при вас.Имам да свалям 15 килца и тази диета ми се струва най удачна за мен,надявам се скоро да мога да се похваля и аз с минусчета. Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 6 010
 Добро утро!
Мигленче, благодаря за кафето!   bouquet
daviz и ralim, добре дошли!  Hug
На rainy пожелавам лека бременност  preggo и накрая една голяма радост - здраво бебче!  newsm30
Аби и Дора, желая го и на вас в най-скоро време!   EFP Hug  Hug  Hug
Аби, стига с тия плодове! Чакаме те пак на месце!
Ети, дано малкия бързо се оправя и да си изкарате хубаво деня!   bouquet
altemada, честито за минусчето! И аз имам да се хваля от вчера сутринта съм -0.700кг  newsm44
Знам си аз, че тези 2 килограма, които качих набързо най-лесно ще си идат...
Сега закусвам една краставица + малко пуешки филе + чай Simple Smile
Хубав ден на всички!

# 25
  • Мнения: 447
Здравейте ,
искате ме, не искате идвам при вас .

# 26
  • София
  • Мнения: 6 010
Искаме те, всеки е добре дошъл  Hug
кажи нещо за себе си, колко кг имаш да сваляш, от къде си, от кога си с нас?
Аз отивам да обядвам - пилешка яхния (стана много вкусна) Simple Smile

# 27
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Здравейте!! На новодошлите- добре дошли и много, много минуси.
Dora - тъкмо оня ден си мислех за теб, викам отслабна и се запиля с това бебеправене  newsm03. Гледах албума с рецептите, а ти там имаш доста добри... и така//
rainy -  честито и много лека бременност да караш!!!
Сега аз да се отчета, днес съм на дробчета с печен патладжан, и съм - 200 гр. Днес съм с един панталон, който си го купих Ноември, и ако знаете как ми седи, направо сам се сваля, хем се радвам, а хем и панталона ми харесва, ама в момента хич не ми седи добре......еййй  нямам угодия  newsm08

# 28
  • Мнения: 447
Ами казвам се Анелия много ми е приятно висока съм 160 см и тежа 57 кг, а ми се иска да съм 50 кг Sad.Т.т искам да сваля 7-8 кг.Била съм няколкократно на тази диета и ми е помагала, лесно я карам и бързо свалям с нея .До сега не бях видяла ,че има тема за нея. Започвам от днес и ще ми е приятно да си слабея тук с вас  Hug

# 29
  • Мнения: 1 620
Ехо как сте?  Аз да докладвам, вкарах млечни  Grinning
За обяд ям едно кисело мляко, иначе всичко си ми е по режима основно скара и салата тези дни.
Имам и питане, какво е положението с хайвера? Ядем ли го или не?

Честита ни бъдеща мама rainy bouquet

Общи условия

Активация на акаунт