Автоимунен тиреоидит на Хашимото (6)

  • 78 117
  • 770
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 776
Честит рожден ден, Пипилоте , бъди обичана, щастлива и красива !!!





# 706
  • Мнения: 187
Млина, откъде ги вадиш тези красоти?!?! И за моя рожден ден, и сега за Пипи.... Извинете за спама, но не мога да не се възхитя на тези страхотни красоти. Млина newsm51

# 707
  • Мнения: 776
Благодаря ти Сиси  Flutter  Търся с чичко Гугъл  и изображения  Peace  bouquet

мм, по-добре ли си ?

Птица, а ти, вече отърси ли се от вируса ? Rolling Eyes

# 708
  • Мнения: 13 822
Сигурно, щом започнахме да си говорим утре какво ще ядем Grinning

# 709
  • Мнения: 776
Сигурно, щом започнахме да си говорим утре какво ще ядем Grinning

Мнооого се радвам  Hug Hug Hug newsm51

Аз си хапвам салатки всякакви. Зелето, броколите и спанака ги хапвам по-рядко и гледам да са сготвени  Peace
Големия проблем при мен се оказаха тестените храни, които ме изкушават, но ми се лепят на д....то  Joy

# 710
птица радвам се,че сте по-добре.А яденето е много важно след грип.
Трябват ви енергани. eat cooking

# 711
  • Мнения: 311
Здравейте милички, има ли някой изобщо ?
Много сте изписали полезни неща прочетох, даже сте се показали тук таме  Mr. Green
Имам питане към вас в коя лаборатория резултат за тхс и фт4 става в рамките на същия ден?
Благодаря   bouquet
Весел празник и прекрасни почивни дни  Hug

Последна редакция: пт, 01 май 2009, 00:10 от icyangel

# 712
  • София
  • Мнения: 1 312
В леглото вече се настаних,малко почивка....Правих козунак, за да не обръщам внимание на болката,но ...козунака стана,болката остана...
ТРябва да чакам един месец и тогава съм на контрола,но дотогава незнам. Не ми е добре- боли ме гушата,едно като прерязано гърло...и нервнооооо.... Но утре отивам на шопинг терапия,няма да обръщам внимание/ поне докато харча парите/ Аз се шегувам,но найстина не ми е добре...дозата не ми е достатъчна или пък голяма. При вас как е,нещо за оплакване или се похвалете????  bouquet
 В бодимед стават веднага резултатите,след няколко часа.

# 713
  • Мнения: 365
 Hug

Мнооого ви благодаря за пожеланията, момичета... Трябваше да отворите нова тема само за това, както гледам:)))

Извинете, че сега отговарям, но не си бях вкъщи цял ден:)))

Поздрави и стана много късно за почерпки, но:)) Наздраве!!!


icyangel и в Бодимед, и в Кандиларов стават същия ден и можеш да си ги провериш в интернет.

# 714
  • Мнения: 220
здравейте дами   bouquet
ЧЕСТИТ МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ТРУДА !!!!!!  Mr. Green
въпреки мрачното време пожлавам весели и спокойни празнични дни, на тези, които ще пътуват някъде, а на тези, които ще си стоят вкъщи желая приятна почивчица и ще се виждаме тук от време на време. Ние няма да ходим никъде, аз ще чистя, ще мия прозорци и т н  newsm75  newsm79  wash  clean /егати яките емотикони хахаахахах/

ММ пише, че днес ще ходи на пазар давам някои идейки 

или

 Wink

# 715
  • София/Варна
  • Мнения: 1 450
icyangel аз последния път в цибалаб ги направих за няколко часа. Но дадах кръв в централната им лаборатория, която е на Константин Величков в Бизнес център Сердика се води

# 716
  • Мнения: 776
Честит празник на труда!!!

Дидинце и аз днес ще чистя, също като теб Sick  Hug
Много свежи идеи за шопинг си дала, харесват ми  Heart Eyes

icyangel, вчера успях да те видя, но нямах време да пиша - ти си младичка и сладичка + това си и русичка и това ако не е бонус 3 в 1  Laughing

Gerundiq, как е, коремчето расте ли  Hug  bouquet

# 717
  • София/Варна
  • Мнения: 1 450
Mlyna мъй гъзето расти по-бързо и сигурно за сега.  Wink

# 718
  • Мнения: 776
Mlyna мъй гъзето расти по-бързо и сигурно за сега.  Wink
Joy Joy Joy

Успя да ме разсмееш, дори в този мрачен ден, радвам се, че ви има  Hug

# 719
Честит ден на труда
Не, че всеки ден не е на труда де!

icyangel бодимед,цибалаб,кандиларов-ама днес и по-празниците май не работят.
тел. на бодимед е:9863864,9866676.И да пишеш за резултатите Heart Eyes

Диди приятно чистене в този мрачен ден  clean

мм приятен шопинг и на мен вчера ми беше много лошо и едвам се прибрах от пазар.
Егати бабата съм станала.След празниците пак ще ме изследват и за калции и за фосфор.Каза ми ендото, че болките в стави и пръсти били от липса на калций.После пък съм на нервоофталмолог за някаква параметрия щото нещо и хипофизата удряла върху очния нерв....Абе закъса се.Писна ми от доктори.

Общи условия

Активация на акаунт