Автоимунен тиреоидит на Хашимото (6)

  • 78 038
  • 770
  •   1
Отговори
# 765
Добро утро на всички

Диди6 все пак хормон е - знае ли човек как лигавиците реагират на него?

daisi смятам че ТСХ-то ти е малко високо и понеже хашимотото се води хипофункция може да имаш такива оплаквания.Според мен потърси и още едно мнение на лекар.

Marise на мен чаят от коприва много ми дразнеше червата и не можах да го пия дълго.newsm78

Миг незабравим не се отчайвай.Няма нищо невъзможно за тези,които вярват.
Ще видиш, че всичко ще се нареди. newsm10

# 766
  • Мнения: 187
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
Миг Незабравим, Hug , newsm17 .......
Ми то и аз да се оплача тогава - вече 36дни пия Еутирокс25 и пак почнаха изпълненията - от няколко дена усещам предишната аритмия, т.е екстрасистули /както казват докторите/ и съм напълняла 3-4 кила. Предишния път си спрях хормона сама, докторката почти ми се накара, а сега какво да правя? Юни ще ходя пак, а дотогава? Ох, направо вече.....  newsm61  ще взема да се гръмна с патрони за глиган..........

# 767
  • Мнения: 371
А нещо по специално от към приготвяне , само запарвам или варя няколко минути ...и с прясна може ли , че имама купища  или да я суша...
Аз от аптеката купих сушена, но предполагам, че и с прясна ще стане като я изсушиш. Завира около 360-400мл. вода и към нея добавяш 2с.л. коприва. Запарваш я само за 1 час/ не повече/ , прецеждаш и пиеш по 3 пъти на ден преди хранене. Сподели после какъв е бил ефекта при теб Simple Smile

# 768
  • Мнения: 13 755
Здравейте, момичета Hug

Заседели сте се вкъщи, затова сте се вкиснали Stop
Качените кг да не са от празничните менюта, я си помислете!?
И друго, такова ни е заболяването - днес си по-добре, утре - по-зле. Не се отчайвайте и не се самонаблюдавайте чак толкова. Нали помните в "Трима души на една лодка" на Дж.Джером - като се зачете героят в медицинската енциклопедия, и само нам си какво на колянната капачна се оказа, че няма. А предписаното лечение беше хубав обяд и чаша вино Wink

Сега ще пусна новата тема, да ни върви победоносно Joy

Хайде, готовани, ето ви я НОВАТА  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=394500.new#new

Последна редакция: ср, 06 май 2009, 11:34 от птица

# 769
  • Русе
  • Мнения: 621
Добро утро момичета,

моята история е следната - есента на 2008 г. имам едим мисед, последван от разни изследвания. При щитовидните ТСХ-то ми беше 5,50, всичко друго беше в норма. Почнах да пия Еутирокс. Сега съм бременна във 7 г.с., хормона ми е 3.08 и докторката ми спря Еутирокса, не е ли рисковано това. Аз мисля че е малко височък за спиране. Вие как мислите, ама от черни мисли в малката ми главица...

Момичета, сагата продължава........

Изследваха ми пак ТСХ-то 4,75 е започнах пак Еуторокса. Обаче ....  Anti TPO-то ми в момента е 36,5. Преди 4 месеца си беше 7,300. Какво следва сега още хапове ли ще пия, опасно ли е това за бебчо. Чак вдруги ден съм на лекар, кажете  smile3511

# 770
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 830
veni1122 , има нова тема - пиши там 


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=394500.new#new

Общи условия

Активация на акаунт