Автоимунен тиреоидит на Хашимото (6)

  • 78 088
  • 770
  •   1
Отговори
# 720
 с                         

Последна редакция: пт, 01 май 2009, 10:58 от alisa6

# 721
  • Мнения: 187
Честит празник, сладурки работливи!!!  newsm51

Ама дали не става вече много дълга темата, аз лично не мога да се справя със създаването на нова... newsm12  Птицааа, къде сииии..... newsm17

# 722
  • Мнения: 13 801
alisa6, съскаш ли ни  Joy

Нова тема след празниците Peace И без това тези дни ще скитаме, няма да пишем, нали Wink

Мързелани- готовани newsm66

# 723
  • Мнения: 187
newsm68 Птица, Птица, голяма си Скица! .... както беше казал някой тук  newsm44
Целувки за всички вас сладурки и весели празници!!! newsm51

# 724
  • София
  • Мнения: 1 312
Привет! Установих,че като стана преди да съм изпила хормона,нищо ми няма и щом минат два часа почват неприятните болежки и неразположения. Утре ще оставя повече време преди хормона,за да се убедя и после ще го пия.
Така ще знам, че е от него неразположението. ....сигурно открих Америка....то сигурно се знае........
 По улиците никой няма,а В Мола и Сити център е ужас,няма места за паркиране.....Направих си хопинга,нови очила,че от миналата година едни като мухи...ужас как съм ги харесала....ама хич не ми стоят добре. Май се променя лицето или нагласата.
 И на вас пожелавам хубав празник -почивка и хубави моменти !!!!  bouquet

# 725
  • Мнения: X
Май всички са се отдали на почивка, тъкмо като се реших да драсна и аз някое редче. Не знам как ми е ТСХ-то, вдигнах си леко сама дозата от 50 на 75 всеки ден (лекарят ми каза да ги редувам) е да ама аз така се чувствам по-добре   Flutter
И ако все пак има някой заседнал пред монитора като мен искам да попитам дали се прави почивка от селена или си се пие нон стоп  Thinking
Весели празници  Hug Hug Hug

# 726
  • Мнения: 776
И ако все пак има някой заседнал пред монитора като мен искам да попитам дали се прави почивка от селена или си се пие нон стоп  Thinking
Весели празници  Hug Hug Hug

Аз го пих Селена /Цефазела/ три месеца без прекъсване и след това докторът каза да продължавам да го пия до следващия преглед пак след три месеца. По мои сметки го пия вече 7 месеца без прекъсване. Ще видим в края на май като отида при доки, какво ще ми каже. Peace

# 727
  • Мнения: 220
оооо здравейте, аз днес се отказах от чистенето, че много дъжд, много нещо, прозорците ще ги мия тия дни до 6 май има време  Laughing , но затова пък си купих обувки - червени  newsm03 сега ще трябва и червена чанта,  Wink  иначе по магазините има страхотни нещица, пари да имаш да купуваш
абе хора установих, че като стана по късничко, като си поспя повечко се чувствам добре, миналите дни, като ставах за работа в 6 15 после ужас ,цял ден като парцал, е това вече не е от жлезата, айде пък всичко на нея преписваме.
ММ аз онзи ден дадох 120 лева за очила-слънчеви МУХАРСКИ /мн. фешън/ и вчера ми се счупи рамката отстрани до ухото, ей така както си стояха на лицето ми, направо се пръсна, така се изплаших, след празниците ще ходя да ги гърбя тия от оптиката  tantrum  box


Последна редакция: пт, 01 май 2009, 20:43 от Диди6

# 728
  • Мнения: 187
Е, пак ще спамя, ама Диди6 с тази диняяяя...... простооооооо.......лиги текат отвсекъде....... newsm20........
Ноооооо!!!! От друга страна, защо да спамя, като нали част от терапията за нас - ХашиСмотките - са положителните емоции. Нали така?!?!? А с тези всички хубавини тук и нещата, които се споделят извън темата "болест" мисля, че си доставяме точно тези толкова необходими за нас положителни емоции! Вие какво мислите?  newsm51

# 729
птица не ви съскам ами нещо не мога да си изтия нещо като объркам щото ми пише "грешка"Видя ли сега, защо трябва ти да правиш нова тема-много не ме бива с компа.
Птица, птица ти си нашта хубостница. newsm74

# 730
  • София/Варна
  • Мнения: 1 437
Боже тая диня ще я сънувам довечера. Страхотия направо.

Колко много момичета имало онлайн посред нощите, кога спите бре хора. Аз след обяд ударих два часа сън и сега съм се оцъклила

# 731
  • Мнения: 220
и аз нещо съм се оцъклила и съм сама, мъжа е в провинцията на банкет, сбирка на бивши колеги, аз преди малко получих оферта за ретро клуб "Брилянтин", мисля да се възползвам....... юпиииииии ще има танци до зори  newsm68   ей ся ще ударя едно голямо за самочувствие .........  newsm36  Hands Clap  cheers   yesyes

а леле майко, тоя еутирокс е супер бе, а как ме беше страх от него , хм newsm78

айде, отивам да си сипвам едно големо уиски и да се гримирвам - естествено с опушени сенки и лъскаво червило  newsm03

# 732
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ей Диди6 и не прекалявай с алкохола и цигарите. За танците ти завиждам. Аз си лягам - спи ми се.

# 733
  • София/Варна
  • Мнения: 1 437
Диди приятно купонясване

# 734
  • София
  • Мнения: 1 312
Doбро утро,хашмотки! Simple Smile
Май сама ще си пия кафето......тези празници от една страна са добре,но от друга не.....И аз съм сама,мъж ми замина и многооооо ми е добре,свобода от всякъде....дори само това ,че не ми мърда наоколо..... Grinning
И аз бях канена в Брилянтин,нооооо така съм уморена,че да се обличам и излизам ...........а и установих,че от една чаша червено вино ми стана лошо на гушата...или  пък не мога да пия и затова. Нали е полезно,даже антираково.
Дано изгрее слънчище по някое време,да ни стане слънчево!!!

Общи условия

Активация на акаунт