Отговори
# 285
  • Мнения: 464
здравейте и от нас.
и аз също съм именичка днес. Днес ходихме на църква и си взехме върбови клонки и направихме една голяма разходка..
"Намерихме" любимото ни пюре - морков. тя обича сокчето от морков и реших да пробвам с такова пюре днес и стана работата. Ядохме вчера ябълка и падна голямо плюене и мазане по дрехите.  Sick
Честит имен ден на всички8 с имена на цветя

# 286
  • Мнения: 616
Мира няма такова нещо като задължително, почни с каквото прецениш и смяташ че е добро за твоето дете  Simple Smile Peace

# 287
  • Мнения: 464
Момичета току що получих най-хубавия си подарък за именния ден ИМАМЕ СИ ЗЪБ , току що го напипахме с пръст, докато я мазахме с Калгел драска на пръста

# 288
  • Мнения: 42
Много исках и аз близнаци, но нестана дано с третия опит успеем!  Laughing
CrazyНинче, ти да не си решила да ставаш майка- героиня???Не, че вече не си! Направо ме разби, аз се чудя дали искам второ, а ти искаш 4 smile3501
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ЦВЕТЯ!
Ками, честито ви зъбче!

Мира , аз не съм давабла сокове преди да захраня и не знам, засега мисля да не давам.
Ася, добре дошла при нас! Сигурно при теб е много весело Joy
Нощна лампа аз не оставям да свети, само светлината от коридора ми е достатъчна да се ориентирам в тъмното като се размрънка

# 289
  • Мнения: 46
Днес разбрах, че ще ставам леля newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68
Аз също на тази дата разбрах, че съм бременна.
Ще си имаме бебе отново през декември в нашата къща! newsm30 smile3521
Моята снаха си е късметлийка, от втория път успя да забременее.

# 290
  • Мнения: 12
Rori-честиита ти новина- пожелай на снаха ти от нас декемврийките една лека и безпроблемна бременност изпълнена само с положителни емоции Simple Smile

Ками- честито ви зъбчееее! Честит имен ден бъди жива и здрава и многооо щастлива!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ДАМИ КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС! НЕКА ТОЗИ ДЕН НИ ДОНЕСЕ МНОГО РАДОСТ И ЦВЕТЯ!

Бубе- Честита месечинка на малкото ти сладко момиченце- да го цункаш от мен Heart Eyes

# 291
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 723
НОВА ТЕМА

# 292
  • Мнения: 23
ЛЕЛЕ ,ЛЕЛЕ ,КАКВИ ХУБАВИ НОВИНИ  Hug МНОГО СЕ РАДВАМ
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ Д АСА ЖИВИ И ДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ ,,,,
И НИЕ ДНЕС ХОДИХМЕ НА ЦЪРКВА И ПОПА КАЗА ЧЕ ВЕЧЕ МОЖЕМ ДА КРЪСТИМ БЕБКА ,ТА ПО ТЕМАТА КОГА МИСЛИТЕ ДА КРЪЩАВАТЕ МАЛЧОВЦИТЕ............

Общи условия

Активация на акаунт