LOST - сезон 5 / тема III

  • 26 771
  • 483
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 034
мдаа, явно Бен ще оцелее, иначе става съвсем фантастика....

# 31
  • Мнения: 279
Бихте ли ми припомнили коя е мацката на дамската снимка от първа страница, която е  зад Сън и Кейт?

# 32
  • София
  • Мнения: 5 828
Шанън, беше сестра на Бун от първи сезон.

# 33
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Снощи казаха,че започват да излъчват пети сезон по AXN.  Но кога по-точно?

# 34
  • UK
  • Мнения: 3 959
От 6-ти април Simple Smile Мисля, че всеки понеделник ще има по една серия.

# 35
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 090
И на мен ми писна Кейт да не знае какво иска. Колкото до Джак-аз си го вземам,като не го искате...колкото и да гледам снимките на Сойер не ми текат лиги.... newsm78 Явно не харесвам такива руси мъже...
Aaa, да не ставаме на кълбо Crossing Arms И аз гледам, гледам снимките и все към Джак ме влече Crazy Свят голям, вкусове всякакви.

Белла, ами да, човекът на пейката /и сигурно и на други места, без да сме го забелязали/. Виждали сме го, но не е говорил.

Последният епизод ми беше най-скучния досега. Дано утре видим нещо по-интригуващо.

# 36
  • София
  • Мнения: 5 828
Ето и за фенките на Саид  Grinning
1  2  3  4

Клер - тази жена има страхотни очи  Crazy
Шарлот
отново Джак
Ана-Лусия

# 37
  • Мнения: 59
Бяло : N_A_N™  Да така ще излезне и според мен,те  нали така казваха винаги че сме го виждали и не е говорил ,в едно интервю казаха че няма и да го видим никога но явно са си променили решението ,дали заради интереса на зрителите че е хипер огромен кой аджаба е тоя прословут Яков.

Май ще се окаже че Джейкъб е посетил всички в едни от най-съдбовните моменти от живота им.За Сойър на погребението на двамата родители ,последното което прочетох е че само му е прошепнал нещо на ухото на малкия Сойър от сорта "знам какво направи " което пък ме кара да си мисля дали Сойър не е казал на баща си за аферата на майка му ,като не е очаквал да се стигне до двойно убийство ,това си е само мое предположение де,може да излезне съвсем друго .

За Лок сцената е когато пада ,Джейкъб чете книга на близката пейка ,след това отива и коленичи до Лок и Лок му казва нещо ,ейййй сега ми хрумна ,дали примерно не му е прошепнал "help me" и след това нали чухме Джейкъб да казва същото на Лок в кабината,леле ако е така ще се гръмна .
И още според спойлера Джейкъб е забелязан на убийството на Надя където е и Сайд.
За тези тримата знаем засега ,но според мен е бил при всички в най-ключови моменти от техните животи.

# 38
  • Мнения: 279
Шанън, беше сестра на Бун от първи сезон.
Вярно! dohДа не би  да се връща и тя в сериала или снимката е стара? Тя нали уж умря, ама те тия работи не са от значение в Lost Laughing

# 39
  • Мнения: 776
Amidala, благодаря много  smile3525

Bella111, невероятна си, как успяваш да забележиш толкова неща, пък и да ги навържеш, добре, че пишеш за такива като мен. Аз съм много разсеяна и все загрявам със закъснение  Crazy
Благодаря ти! newsm51

# 40
  • Мнения: 328
Bella111 мила я дай да видя този актоюр дето го спрягаме за Яков, а за епизода дето пада Лок няма никаква пейка на кадрите около него - поне не на кадрите де  Rolling Eyes.
Става все по интересно с нетърпение чакам утре сутринта  Crazy

# 41
  • Мнения: 59
Леле писах ,писах и ми блокира интернет експлолъра  #Cussing out и всичко се загуби,айде отначало :

Mlyna   bouquet ами аз къде попрочитам това онова из нета и се опитвам да навържа нещата ,което не означава разбира се че така ще стане ,но поне нещо все излиза вярно .
Някой път като блокирам и не мога да загрея очевидни неща ,като например последната серия" Той е нашето Ти ",хем знаех че е център епизод за детството на Сайд. Гледах и промото и после серията и не зацепвам и това е какво означава заглавието,и най-накрая трябваше да го прочета и ми идваше да се напляскам сама  Embarassed то да ти извади очите ама  Joy

gachoni ,и аз гледах серията ама няма грам нищо и няма и как да има ,при положение че те изобщо не са имали предвид да ни го показват,чудя се тоя Марк Пелегрино със сини очи ,пък окото на Джейкъб беше кафяво ,как ще го оправят това ,освен да му сложат едни лещи може би.

Ето виж го тук :тук
и тук
и тук

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 17:45 от BeLLa111

# 42
  • Мнения: 2 746
"Той е нашето Ти" на мен точно нищо не ми говори. Доста мислих, но не виждам никакъв смисъл в заглавието. newsm78
Bella111, ти как го разбираш?

# 43
  • Мнения: 776
Аз не съм Белла111, но според мен Той е нашето ти , в смисъл такъв, че когато има да се свърши мръсната работа по обработването на заложници или арестанти, винаги Саид го прави, т.е. принуждава ги да говорят и то не доброволно, съответно онзи пич е като Саид, но при Дармаджиите. Mr. Green

# 44
  • Мнения: 194
Никой още не е дал линк, затова хайде на новата серия  Wink

Общи условия

Активация на акаунт