За да спазвам Дюкан следя стриктно всичко, което ям - 170

  • 23 878
  • 512
  •   1
Отговори
# 480
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Лека нощ на заспиващите.  Hug

# 481
  • Мнения: 3
lola7802,Не, няма да ни пускаш всеки ден малко инфо, ще те спрем навреме!

И, доколкото си спомням, ти самата си била на много диети и вече си и на нашата. Защо не се обърна към дипломирания биолог?

Айде, аз вече няма да се занимавам с теб, няма и да те чета!

Последна редакция: чт, 02 апр 2009, 22:47 от Jenusha

# 482
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Не, няма да ни пускаш всеки ден малко инфо, ще те спрем навреме!

И, доколкото си спомням, ти самата си била на много диети и вече си и на нашата. Защо не се обърна към дипломирания биолог?

Айде, аз вече няма да се занимавам с теб, няма и да те чета!
Това за мен ли беше  newsm78 newsm78 newsm78 ?

# 483
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
 Joy Люска ти като подпалиш моторетката много ме кефиш  Joy
Някой май риве за баМ  Thinking
Аз информирах модератор, че ми омръзна да скролвам некакви чаршафи, дето се развяват тука

# 484
  • Мнения: 3

Не, разбира се, извинявайте, че не написах към кого се обръщам. Става дума за Лола и нейните глупости!

# 485
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Оффф, дъ съ спукуя малку.

# 486
  • София
  • Мнения: 973
Леле момичета извинявайте.  Hug
И аз грабвам пуканки  Popcorn

# 487
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
  animal085 Popcorn beer2 аз май отървах шоуто от много приказки.

# 488
  • София
  • Мнения: 1 590
Ванеска Hug Спретна ли розовия тоалет за неделя?
Монче  Hug записах те!

Момичета (и момче), много важно нещо за неделя! Вече сме 31 човека!!! За да запазим масите за неделя, някой трябва да отиде в събота да предупреди - не по телефона! и няколко души трябвало да отидат малко по-рано за да седнат по масите, друга резервация не правят - ТАКЪВ БИЛ РЕДА...
Аз няма да мога в събота да мина, защото имам много важен семеен ангажимент - моля доброволците, които могат да го направят да се обадят тук!

# 489
  • Мнения: 7
Тумба_Лумба-Промяната ти е огромна!Моите поздравления!

# 490
  • Мнения: 1 575
Боби1973 , края на цитата трябва да завършва със затварящия таг
и след това пишеш.
[/quote]
Тъй, де, ама не ми връзва  Joy - като се върна да редактирам - всичко ок, но като постна - не е... Joy


Хахаха, явно нещо ми се бъгна, ама какво - нямам идея - ето такъв цитат не бях виждала...хахаха!
Утре ще се видим пак!

# 491
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Леле момичета извинявайте.  Hug
И аз грабвам пуканки  Popcorn

хи хи простено ти е - ти си сравнително от скоро тук, а ние такива месии посрещаме и изпращаме доста честичко  Wink Няма няма и някой падне от небето и идва на ни просвещава нас неандерталците  Joy

Люска специално направих ревизия на гардероба и открих розавко в него  Mr. Green

# 492
  • Мнения: 0
 
 
 
Значе ви звучи гадно, а когато ни обижда не ти ли е гадно, Приемам ,че сме дебели и за това сме тук тъкмо започнем да постигаме нещо и се появи някая умница, държи се гадно  а ние се правим на  какви--- ще го изтрия щом ти е гадно --- Боби1973 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
ФИЛЮДКА---Здравей, скъпа за да ми се махне гадоста от душата те поздравявам и се радвам да видя ,че си писала,Кога ще наминеш към моя град Hug Hug Hug

 

Последна редакция: чт, 02 апр 2009, 23:17 от mihi69

# 493
  • Мнения: 243
           ВЕЩИ, МОЛЯ ТЕ влез си в ролята на модератор и изпълни  правото си да накажеш една безпардонна и невъзпитана личност като горепосочената особа. БИХ ТЕ ПОМОЛИЛА СЪЩО, ако е възможно, да изтриеш глупавите й постове, защото съм се нагледала на достатъчно глупости през живота си, просто прелива чашата.
           УМБРА честита ти втора месечинка мила, радвам се че работата те увлича, дано спомогне за по-лесното смъкване на килограмите;
           РИЕН, КОТЕ, МАМАРАМСТ... (не сиспомням точно) къде се загубихте, я на отчет;
           РОСЧО -  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
           ЗВЕЗДОПАДЧЕ - ти наистина съвсем ни забрави
           ДАРИ - ти па де тръгна с ЧИРВЕНО бееееееееее, хептен шъ са отлъчиш  hahaha Joy
           ЕСЕН - не се харчи за изследвания, няма смисъл - да си на 100% - ще са идеални;
           ЧЕРНОКОСКЕ - заради тебе си направих труда да препрочета книгата и да намеря пасажа, да го препиша, а и заради някои други момичета, които изобщо не се замислят, като предприемат такива сериозни диети:
            "НАКРАЯ, И ТОВА Е МОЖЕ БИ НАЙ-СЕРИОЗНОТО ПОСЛЕДСТВИЕ, при всяка загуба на тегло организмът ви понася агресия, която малко от вас съзнават. При всеки опит за отслабване, вие консумирате резервните си мазнини, и когато свалите 10 или 20 кг.   то все едно, че сте изконсумирали 10 или 20 кг. масло или мас. През цялото време, докато отслабвате, в кръвта ви и следователно в артериите ви циркулира голямо количество холестирол и триглецириди. Пре всяко свиване на сърцето ви тази богата на токсични мазнини кръв нахлува в артериите ви и замърсява стените им.
             Отслабването е може би много важно за психическото или физическото ви благополучие и рискът на който ви подлага циркулирането на тези мазнини се компенсира от извлечената полза, но не бива да извървате тази операция повече от ЕДИН ИЛИ ДВА ПЪТИ В
живота си.

               Този, който неуспешно се опитва да отслабва веднъж или два пъти годишно, всеки път се озовава в ситуацията на човек, претоварен от холестирол.
                ТОВА НЕ Е ОПИТ ДА ВИ СПЛАША - А ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ -  за една съвсем реална опасност, малко известна както на пациентите, така и на много лекари. Затова вие, които сте имали късмета да отслабнете, изберете единственото логично поведение - запазете скъпо стлувалото Ви тегло, преди да преминете към окончателната стабилизация."

                НАДЯВАМ СЕ ДА ГО ПРОЧЕТЕТЕ ВСИЧКИ. ЛЕКА НОЩ! ГУШКАМ ВИ И ВИ НАМЛЯСКВАМ!


                                                                                ФИЛЮДКА

ПП.:Момичета, току що изпратих следният текст на ЛОЛА: - на линчни
         "Супер нахална и ограничена си, само това бих могла да ти кажа, а колкото за балканския манталитет, той просто блика от теб - говориш в множествено число и обиждаш хора, които нито си виждала, нито познаваш, на някои от тия хора, ти скъпа не можеш да им се примериш даже на малкото нокътче на кракът, да не говорим за мозъчни клетки, затова спокойно можеш да ходиш и да смърдиш някъде на друго място! А ако все пак си решила да играеш ролята на Исус Христос и да спасяваш света от Дюкан - попаднала си на най-неподходящото място. Чудя се, плащат ли ти за тия простотии или ти по рождение си си ги ръсиш така. Хайде  Баста!
              Благодаря за вниманието!
                                                                       БЕЗ ИЗВИНЕНИЕ: ФИЛЮДКА


ППП: Михи - от кой град си?

Последна редакция: чт, 02 апр 2009, 23:42 от ФИЛЮДКА

# 494
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Ъффф, ут този Дюкян и гъби ли никнат бря #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт