Топли сезони, морски купони-3та варненска т&

  • 18 925
  • 418
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 12 005
Рибарчето е страхотно, още нещо общо с моя син, макар че ние сме по речния риболов!
Качвам малко снимки в албума, една съвсем малка част "избрано от отбрано", които мъжът ми се смили да намали за албума.Иначе знаете, подарявам дискове с пълен запис

http://svetlavkm.snimka.bg/children/detski-praznici.342648.10591474

От 72 са новите снимки

Паролата си я знаете.

Последна редакция: вт, 13 окт 2009, 21:05 от Светкавица

# 376
  • Мнения: 127
Здравейте! Вече сме здрави и готови за игри. Искате ли неделя да се видим? А и Бобо има да получава подарък (пък и да черпи Simple Smile)

# 377
  • Мнения: 448
Мене тази не ме бройте,и в събота и в неделя съм на работа Mr. Green

# 378
  • Мнения: 12 005
В неделя може да се видим, евентуално в Пфое мол да открием сезона?Затъжихме се за роси, толкова отдавна не сме я виждали.

maraia 06 , писах ти на лични, когато си свободна ми се обади да си вземеш диска.пък и кафенце да пийнем както се полага Simple Smile



# 379
zdravejte momi4eta,vklju4vam se za prvi pat.Mama sam ot godina i pet meseca.Imam si mom4ence na 1,9m.Mnogo mi lipsvat kontakti s mami kato men,njamam predvid osinovitelka a tova 4e sam na 43god.Ako imate zelanie da se vidim,pisete mi .Redovno vi 4eta.  

# 380
  • Варна
  • Мнения: 181
Здравей pashokito!Добре дошла   bouquet
Аз все още съм от чакащите или бъдещи мами Cry,но искам да ти кажа че момичетата са страхотни и си струва да се срещаш с тях.Аз бях на няколко срещи и съм въодушевена от тях и тяхните малчугани. Аз се срещам с групата на по-големите деца между 3-4г. и са страхотни .  Laughing

# 381
  • Мнения: 12 005
Pashokito, добре дошла!
Разкажи ни нещо повече за себе си и като начало моля те, пиши на кирилица!
разбира се, че си добре дошла в нашата компания!Тук можеш да проследиш кога се събираме с децата.


Момичета, днес с моето хлапе открихме сезона в Пфое Мол, същите са условията.После пихме сокче на първия етаж в кафето.Хайде, кога ще го посетим колективно!

# 382
  • Варна
  • Мнения: 181
Светкавичка,гледах снимките от купона - стахотни са . Предполагам че е било земетресение незнам коя степен Laughing До скоро . На следващта среща може да се видим  Wink

# 383
  • Мнения: 448
Pashokito,добре дошла и от мен!Нови попълнения в нашата чета винаги ни радват,заповядайте с малчо когато имате възможност Hug

# 384
  • Мнения: 400
Здравейте,момичeта!Благодаря за топлия прием!С удоволствие ще се присъединим към вас!Аз съм мама от 30.052008г.на малкия Пламен,който е на 1г9м11дни.Сега съм много щастлива след 10г опити и 2г чакане да осиновим.В момента живеем в с.Слънчево,а иначе сме от Възраждане.Така че разбирате защо ми липсват контакти.Весислава желая ти много скоро да станеш щастлива мама.Чакането си заслужава.Желая много усмивки на всички мами и дечица!

Последна редакция: вт, 20 окт 2009, 13:52 от pashokito

# 385
  • Мнения: 12 005
Pashokito, Слънчево не е толкова далече от Варна,  аз съм работила 4 год. в Девня и пътувах всеки ден.Така че, следи темата и хайде с нас  на игри!При нас е весело, наистина, ще се увериш!

# 386
  • Мнения: 400
Ще очакваме с нетърпение среща с всички вас!До скоро!Пламито ще се радва да си има нови приятелчета.

# 387
  • Мнения: 12 005
Момичета, готови ли сте за лудеене през почивните дни?
И кога сте свободни?
Гледам, времето е уж хубаво, но да не рискуваме с  простуди, предлагам да се видим в Пфое Мол на  кафето на първия етаж, а децата да поиграят на третия етаж в детския кът.Само кажете кога ви е удобно.

# 388
  • Мнения: 127
ние бихме се включили събота след 12ч. и след това тръгваме на път до понеделник.

# 389
  • Мнения: 12 005
Miani, кога тръгвате?В смисъл, в колко часа?
Ако решим в  събота, удобно ли ще ви е / и за всички момичета се отнася/, напр. след 16, 17часа, за да се наспят децата?

Общи условия

Активация на акаунт