Топли сезони, морски купони-3та варненска т&

  • 18 919
  • 418
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 127
за съжаление ще пътуваме с автобус 13.30ч. И тази седмица пропускаме, но другата (дано сме здрави) ще се видим Hug

# 391
  • Мнения: 11 962
Има ли желаещи за днес след обяд или утре сутрин? За игра в Пфое Мол, а ако прецените, че е достатъчно топло, може и на открито?

# 392
  • Мнения: 11 962
Момичета, днес минах край кукления театър и си купих билети за
"Котаракът в чизми".Питах на касата, казаха, че много го харесват децата, само 40 мин. е и е с участие на деца.Неделя, 11 часа.

Има ли други желаещи?после може в "Акварел" или "Аромат" да хапнем пица .Ако искате, мога и билети да купя предварително, защото хубавите места са на свършване.

# 393
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 513
Ние ще ходим на ходим на рожден ден.Уви,няма да присъстваме.

# 394
  • Мнения: 230
А ние - на балет  Wink
Иланг, чакахме ви, чакахме. Ама не идвате-е-е.  Sad

# 395
  • Мнения: 11 962
Ааа ,аз защо си мислех, че сте на балет в събота?затова ви предложих куклен театър в неделя.

Трябва да се срещнем да споделим впечатления от културните си занимания, аз с нетърпение чакам да се върнем в старата градина и там съм решила да запиша детето на народни танци, имам такава идея, да видим.

# 396
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 513
На балет сме в събота и неделя,но тази неделя сме на рожден ден.Oste_edna, а ние се оглеждахме за вас предния път,но няма Лора.Дано сега се засечем.

# 397
  • Мнения: 230
Oste_edna, а ние се оглеждахме за вас предния път,но няма Лора.Дано сега се засечем.
Разминаване се е получило. Лора беше на пътешествие, но за тази събота и неделя сме се приготвили. Само да сме здрави, че тези вируси ...

# 398
  • Мнения: 11 962
Е, момичета с вашите  културни ангажименти съвсем няма да може да се виждаме.
хайде, измислете и време за срещи, още повече че остана само на балерините да давам нещо за спомен/ за снимките става въпрос/


# 399
  • Мнения: 400
Здравейте всички!Светкавичка как беше кукления театър?Ние сме още малки за куклен театър иначе бихме дошли с удоволствие.Няма как да си задържим вниманието за повече от 2 мин върху нещо.Всички се покриха някъде,дори вече не пишат а на нас ни е скучно.Дали се изплашиха от времето или от грипа?Надяваме се да са здрави всички дечица и мами.

# 400
  • Мнения: 11 962
За съжаление,ние пропуснахме кукления театър.Детето е с бронхит, вече втори път за един месец.В понед.чакахме пред лекарския кабинет около 4 часа, в петък сме на контр.преглед, не ми се мисли как ще издържи детето.но имаше наистина много болни дечица и няма как да се мине без чакане.

Затова не се обаждам и за среща, да минават тези гадни болести.Pashokito, много искам да се запознаем, но засега "пазим къщата"

Момичета, надявам се дечицата да са добре и до скоро!
Надявам се и бъдещата леля да се обади и да се похвали!

# 401
  • Мнения: 230
Светкавица, бързо оздравяване и закрепване ви желаем. Дано Бобо да се справи без проблеми. Ние преболедувахме някаква кратка инфекция - първо детето, после аз и засега сме добре. Лошото е, че вирусите едва сега настъпват.
По-разумно е да се видим след нашествието - и да се преброим  Mr. Green

# 402
  • Мнения: 400
Скорошно оздравяване на Бобо и от нас!Ние също си имаме един "наследствен"хроничен бронхеолит от дома които получаваме при най-малка настинка.В момента "да чукна на дърво" сме добре.До скоро на всички!И болните да оздравяват!

# 403
  • Мнения: 11 962
Момичета, въпросът ми не е много по темата, но тъй като с повечето се познаваме.
Препоръчайте ми доказан специалист уши ,нос, гърло, нещата май не търпят отлагане и вероятно ще вадим 3та сливица.Но преди да предприема каквото и да е искам да се убедя.Според GP се налага спешно.

# 404
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 513
Аз съм доволна от д-р. Папуров,който приема в Ян Палах,но има и доста критики към него.Когато бях с остър фарингит и пиех антибиотици от 50 лева без резултат с най-елементарни гаграри ме оправи.И за съветите за дребното съм му благодарна.

Общи условия

Активация на акаунт