И април дойде - пролет да ни донесе

  • 19 768
  • 365
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Честит първи април!
Честит рожден ден на Амалия! Да е здрава, усмихната и много щастлива!


Днес успях да се чуя за секунди с доктора ми. Изпратих му резултатите от изследвания на e-mail, за да ги види на спокойствие. Обеща ми да се обади за коментар и сега чакам.
Исе аз бях на преглед при д-р Стаменов, той ми прави и оперативна хистероскопия. Насочи ме какви допълнителни изследвания да направя с цел презастраховане и изключване на всички евентуални причини за късните ми спонтанни аборти. Той беше безкрайно учуден, че забременявам безпроблемно с този септум, който имах и всъщност смята, че при мен не се касае за стерилитет. Оттук нататък се оставям в ръцете на сегашния ми лекар и се надявам в най-скоро време да имам успешна бременност.
Рони, Асе това е вашия месец  Hug. Чакам най-красивата пролет с раждането на бебчетата ви  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 515
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АМАЛИЯ ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА

Въпреки че не пиша често не съм забравила ,че този месец чакаме прекрасни новини от Рони и Асето   Hug Heart Eyes
Слънчев и щастлив месец април и късмет на всички  Heart Eyes

Ние с Любомира сме добре много съм щастлива гледаме се ,кърмими се ,а тя толкова кротка и добричка ето ви малко снимки да видите колко сме пораснали http://www.snimka.bg/album.php?album_id=360033&pid=11376824

# 17
  • Мнения: 1 008
Айде и аз набързо да се цопна в новата тема
Ели, страхотна е!  Heart Eyes Много е пораснала, много е сладка Любомира. Ще идвам на гости скоро да я гушна Laughing
Хубав месец, много усмивки  и пролетно настроение  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 163
Боже Ели,та малката Любомира е такъв бонбон.И какви сини очета има само Heart Eyes

Шерче много на бързо минаваш Crossing Arms

Аз да ви кажа снощи нещо ме сванаха за момент бъбрек и лежа и охкам,а Хриси ми вика:
Мамо куво ти еееееееееееее
И аз му казвам,че ме боли коремче,а той ме гледа,гледа и накрая ми вика
Мамоооооо иди да се изакаш в стаята Sick #Crazy Crazyи ше минеееееееееее  Joy Joy Joy
И защо мислите,че ме праща там,еми защото на него като му се ака и ходи там да се крие ooooh!Абе изобщо веселба...........

# 19
  • Мнения: 1 008
Исе, разсмя ме  Laughing Дребосъците има желязна логика  Laughing И Вики ме убива с бисери. А напоследък просто не си затваря устата. До скоро не можеше да я спра да тича, обикаляхме навсякъде пеша. Сега и дай да се вози в колелото и да бърбори. Ама наистина не спира  ooooh! Пее разни песнички от яслата, обяснява какво видяла, къде го видяла...  Laughing
Напоследък като мрънка и почвам да я имитирам, много се дразни и повтаря " не бика ика, не бика ика", което значи да не се бъзикам с Вика  Laughing
Аз днес много се изморих в работата. После в парка бяхме и като се прибрахме тепърва чистих, готвих за утре, просках пранета  ooooh! И сега сядам спокойно с едно винце... ама съм каталясала вече  Tired
За петък организирам моите другари за кръчма с танци, че много ми се събра напрежение, малко да разпуснем  Party

# 20
  • Мнения: 319
Честита нова темичкаааааааааааа!
Честит рожден ден на рожденницитееееее!
Рони, Асе, чакам новинички с нетърпение и стискам палци всичко да мине безаварийно.

# 21
  • Мнения: 3 016
Ели, прекрасна е Любомира. Много красиво бебе .Пу-пу. Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 3 123
Ели,страхотна красавица си имаш ,пу пу.Много ,ама много е сладка!

Аз си мислех,че колкото и да щурува Жоро,няма да влизам в заведението,но от вчера взех и аз да стягам багажа. Crazy.Вчера си разби устичката от вътрешната страна и му тече много кръв,даже си помислих ,че си изби зъб.Днес повтори процедурата,но удари и нослето и от там също текна кръв.Не ми пречи нито като разхвърля,нито като прави бели,но това че се наранява ме тормози много.Започнах да съм под непрекъснато напрежение ,какво прави и къде може да се удари.

Тъй и тъй съм последна,писала,поне да си допиша.

Жори сега пък е с 38,6 температура и е много топличък.Не кашля,не му тече нослето,весел е и яде както винаги.Притеснено ми е доста обаче.Хем си мисля,че може да е от зъбите,защото много го тормозят милото,хем не ми се вярва толкова висока да е от това.С риск да ме сметкат за луда,мисля да отскочим до Токуда като се събуди. SadТой и в 5ч. сутринта имаше,но 37,9.

Последна редакция: чт, 02 апр 2009, 13:36 от angels_zg

# 23
  • Мнения: 1 163
Добър ден

Зори ще го стягаш та,къде ще ходиш.Няма да се делиш от колектива я Mr. GreenДа ти кажа на Хриси белите са умопомрачителни;
като например преди няколко месеца бяхме на една вила и лайното взе че ми изхвърли мобилния в кладенеца  ooooh! Crazy
направо се  Shocked #Crazy
Ама да са здрави само,нека да лудеят пък майките им ще ходят на почивка на 4км. Mr. Green

Шерче добре правиш организация за кръчма.То трябва от време на време човек да  bigdance2

Айде хубав ден Hug

# 24
  • Мнения: 611
Честита нова тема  Laughing Нека този месец е изпълнен само с добри новини и положителни емоции за всички Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Честито на всички рожденници  bouquet  bouquet  bouquet

Сега чакме и добрите новини за вързопчетата които са на последната права Heart Eyes Heart Eyes
Рони , Асе  Praynig Heart Eyes

Аз да споделя нещичко за мен , вече имам записан час за Плевен , на 29-ти сме там , при доц. Конова , да се надяваме че ще имаме повече яснота по въпроса и поне малко спокойствие Praynig

Много целувки на всички малки и големи Laughing Heart Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 1 941
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЧАРОВНИЦАТА АМАЛИЯ Heart Eyes!
ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, ЛАМЧЕ!


Ели, много е сладка Любомира! Heart Eyes
Шерче, не сколасвам да ти пиша Rolling Eyes, ти ако имаш време драсни! Hug Чудесно си го замислила за края на седмицата.  Peace

На Рони и Асето много стиснати палци и късмет от мен!  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed Hug Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 3 123
Hriska,стискам палци да намерите причините и другият път да е успешен! Hug Praynig


Жори вдигна 39,5 въпреки Панадола и направо се побърках.Дадох Хексалгин и една свещичка Ефералган и слагах чорапки с оцет.Сега живна миличкото.
Заведох го в Токуда при Д-р Мария Калайджиева – неонатолог.Моята гинеколожка(и тя от там) ми я препоръча.Много ми хареса жената - обърна ни много внимание,прегледа го обстойно,обясни ни какво да правим ,пусна изследвания и ни каза да и звъним всеки ден,за да кажем как е детето.Преди малко се чухме и помоли в 21ч. пак да и кажем как е.Изследванията са добри,само моноцитите са малко завишени,което говори все пак за някакво възпаление.Иначе гърди,гърло всичко са чисти.Дано мине спокойно нощта.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 003
angel стискам палци Жори по бързо да се оправи  Hug

# 28
  • Мнения: 1 163
Зори дано му мине бързо на малък Жори.Оххххххххххх писна ми с тия болести.Целувки и наистина спокойна вечер.

Hriska-стискам палци и те  Hug

# 29
  • Мнения: 1 008
Зори, дано бързо се оправя малкото сладурче  Praynig Много висока температура, сигурно си се притеснила ужасно  Hug
Аги, съжалявам че не ти достига времето  Sad Липсваш тук  Heart Eyes Аз в общи линии влезнах в някакъв ритъм. Готвя вечер за следващия ден, не се вживявам в чистенето Grinning Моя мъж много неща пое да прави в къщи и с Вики, чак ме изненадва и това ми е голяма помощ. В работата горе долу е добре, като изключим това, че ме оставиха да се самообучавам, сблъсквам се с нещо, греша и го научавам  ooooh! Уж щеше от 1ви да почнем паралелно да работим с колежката, да ми обяснява по периоди целия месец какво се прави.... Ама нея никаква я няма /в болнични  Rolling Eyes/ и аз  си контактувам с нея по скайпа и така  се оправям както мога... Колектива е ужас просто... Никаква толерантност, никакво съдействие всеки си е с неговите проблеми и задачи.... То май навсякъде е така... Но мисля, че ще се справя  Grinning Въпреки това все още не ходя спокойна и уверена на работа, напрегната ми е... колкото и да се старая да не е така, но такава съм си, много се вживявам ...
Вики тая седмица е добре в яслата и затова ми е по спокойно поне. Мрънка сутрин, едвам я събуждаме ,но после е добре. Пее постоянно  Laughing  Определено спи вече в яслата. Лелите така казват и им вярвам, защото следобяд е много енергична и играе, весела е... това е голямо облекчение за мен... Защото мрънкаща, нерва и без да се заиграва в парка ... направо бях започнала да се притеснявам...
Ох, чакам с нетърпение петък. Чак сега оценявам колко е хубаво вкъщи с детенце.... Колко съм се нервирала покрай Вики... Но сега като се замисля, по добре да се ядосвам и нервирам на детето си, отколкото за работа.... и че цял живот ще се работи... няма мърдане  Confused
Ами това е от мен, подробно  Grinning Очаквайте снимки от купона  Laughing То аз почти всяка седмица излизам де, ама сега съм планувала избухване  Laughing Тоя път доста другарчета организирах, май няма да ми стигне масата дето я резервирах ако всички дойдат  Laughing Надявам се подобаващо да разпусна... има нужда  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт