И април дойде - пролет да ни донесе

  • 19 781
  • 365
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 166
Зоренце, бързо да се оправяте. Хубаво е, че изследванията ви са добри. Дано утре Т е само спомен.  Praynig

Шерче,   Hug започваш да влизаш в ритъм, а  Wink само не разбрах аз за петък канена ли съм  Mr. Green


Хрисинце, имам една голяма молба към теб, слънчо - пиши ни по-честичко как си. Само ако знаеш колко често мисля за теб.

Фивка,  Hug пиши ни като отговори док. Вярвам, че всичко ще бъде ок.  Peace

Ако съм изпуснала някой - простете , ама вече две не виждам от умора. Вики е във ваканция и аз съм по цял ден сама с двамата. Приятелки идват с дечицата, тъй като и при тях е ваканция. Лудницата е пълна  и съм ето така -  Crazy

# 31
  • Мнения: 3 621
Още не съм се разписала в новата тема  Hug
Обаче нали времето се пооправи и сме все на разходка, че малкия ми човек навън спи най-добре, а в къщи през деня нещо не му се спи, ще е хаймана като майка си  Laughing
За протокола, снощи се теглихме и вече сме 4220 гр
Хубав ден на всички

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Малко снимки ако искате да видите на Стела, племенничката ми сладка и прекрасна - цък  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 686
Ели, прелестна е малката Любомира пу-пу  Heart Eyes
Зори, дано сте изкарали спокойна нощ и да се оправи бързо Жоренцето  Praynig
Фивче, Хриска,  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover и очакваме новини за зелена светлина а после и още по-хубави
Шерче, честит ти петък!  Mr. Green Хубаво да се нащурееш  Peace
СветлеHug ще ти трябват още един чифт батерии за ваканцията, а? Mr. Green

Хубав петък и уикенд на всички  Hug Hug Hug

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 10:08 от Лили_X

# 34
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Вихрогонче, прекрасна е Стела!  На три от снимките имам усещането, че се усмихва на майка си  Heart Eyes Сестра ти изглежда много щастлива! Да са живи и здрави!  bouquet

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Вихрогонче, прекрасна е Стела!  На три от снимките имам усещането, че се усмихва на майка си  Heart Eyes Сестра ти изглежда много щастлива! Да са живи и здрави!  bouquet

Рени, благодаря ти!   bouquet  И аз мисля, че Стела се усмихва на МАМА, разтапям се като ги гледам тези снимки. Много са хубави. Тази вечер ще ида да ги видя отново. Аз съм жената с жълтата блуза.

# 36
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Познах те  Wink Приличате си със сестричката.

# 37
  • Мнения: 7 122
Ели, Любомира е прекрасна и е толкова голямо човече вече.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Вихрогонче, Стела има големи заложби да бъде суперготина мацка.  Heart Eyes Снимките им със сестричката ти са чудесни.
Хрисе, дано Конова да открие причината за всичко, през което трябваше да минеш.  Hug
Фивче, ще чакамеи за теб този месец да се направи, каквото още е останало и после да има една зелена деветмесечна вълна. Hug Praynig
Жори бързо да оздравява. Когато мама разказва за щуротийките му е по-приемливо.  
Светле, честита ви ваканция.  Laughing

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Рони,  Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 3 123
Вихрогонче,много е сладка малката душата,такава нежничка и хубавичка! Heart Eyes

И на мен вече ми се ще още едно бебче и всеки ден започвам да мисля за това. Mr. Green

Жори снощи пак вдигна 39,5 ,а тази сутрин е с 38,7. Sad

# 40
  • Мнения: 604
Здравейте мамчета!
И ние вече сме ваканция и аз съм една горда мама на отличничка newsm44·
На мама умницата-на кой ли се е метнала newsm78¿
Много  Hug Hug Hugза всички·

# 41
  • Мнения: 686
Вихрогонче, супер сладко вързопче си имате. Нацелувай я, като отидеш да ги видиш.  Heart Eyes

Толкова бързо растат бебетата, че чак немога да повярвам, че съм гушкала такова мъниче. Миналата седмица гледах записа от болницата и изписването и ми се стори мнооого далечно и нереално.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 098
Здравейте,дами! Ние се завърнахме миналат седмица от провинцията.
Искам да благодаря за мамините поздрави, да ни е жива и здрава, че без нея
бих умряла.
Лорка расте и става все по-непослушна. Ако ми остане време скоро мога и да
кача нови нейни снимки, ако не ... когато , тогава. Ей сега ме зове дори долу ... .
Нямам много време за компютър, а и това време ми оправя настроението и ме влече ...
да хайманосваме, или да градинарстваме.
Хайде , ЦалиФ . И Ронка, чакам  хубавините, този месец ще е много специален.  Hug Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 1 163
Добро утро на всички
Ритко welcomeи чакаме снимки на красавица Лорка

Ичони браво на малката умница,само шестици да носи Hug

Зори ходихте ли на доктор?Бързо да оздравява сладък Жори

Ронка как си миличка?Не спирам да ви мисля и теб и Асето.Погал по pregnant

Шерче как мина купона,дано си разпуснала хубавичко

vihrogonche ама наистина на някои снимки бебка се усмихва.Толкова е нежничка Two Hearts,а вие сияете Hug

Ние снощи ходихме с малчо на пицария и падна голяма игра с децата.Едвам го накарахме в 22.30 да си тръгнем.То милото като отвързано,толкова енергия е сбрало от зимата,че сега няма удържане Crazy Mr. Green

Пожелавам ви весел уикенд  love001

# 44
  • София
  • Мнения: 3 123

Жори вече е по-добре,но му включихме АБ ,а никак не ми се щеше.За първи път пие.Кофтито е ,че не се занае от какво е Т и насляпо малко е този АБ ,но положението вчера беше кофти.Температурата му беше все 39,7 и като дам Хексалгин или друго,спадаше до 38,5 и след 1,5ч. пак над 39 .Снощи давах АБ и Нурофен и от тогава над 38 не е вдигал,поддържа 37,8.През нощта се събуди в 3,30 и заспа чак към 5,30 и после и в 8,30 и вече едва гледам.
Дано се оправи бързо миличкото ми.

Не знам как в Белгия за 1г. не се разболя ,а тук за 2м. 3 пъти

Общи условия

Активация на акаунт