И април дойде - пролет да ни донесе

  • 19 782
  • 365
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 163
Добро утро милинки

Фивче много весело да си прекарате с гостите,а като се чуеш с Марморанка й прати много целувки и гушки от нас

Шерче и ние сме така с яденето.Отписах го от частната кухня,защото ми писна да изхвърлям.Вие ядете бонбони и мляко,а ние можем да изядем 3 купи от готовата супа ooooh!,а в тия супи няма нищо,ама нищо полезно.Но аз му хванах цаката-слагам към супата картоф и масло,поне малко да е по-хранителна.

Светле наистина много отрицателни емоции напоследък,какво става незнам newsm78,явно гаден период

Аз съм вече с очилка и приличам на класна ръководителка,а Хриси като ме видя и направо #Crazy Shocked
Хубав и лек ден на всички Hug

# 346
  • Мнения: 611
Ех , напълнихте ми душичката с тези комплименти за моето Цвети  Heart Eyes
Чак и се просълзих ( в последно време цивря за щяло и нещяло Embarassed).
Благодаря на всички  за стиснатите палци за утре  Heart Eyesи аз се надявам да се върнем с малко повече яснота по въпроса  Praynig

Шер снимката е правена от приятел фотограф и за това е така изпипана  Sunglasses
Аз си я имам в голям формат и съм си я сложила на стената в спалнята , точно срещу леглото и първото нещо , което виждам сутрин е тя  , и след това Цвети на живо де  SunglassesLaughing

# 347
  • Мнения: 3 016
Днес моят съпруг е рожденник !За негово здраве ,една скромна почерпка:



 

# 348
  • Мнения: 1 163
Ренка да ти е жив и здрав и много да ви глези и обичка  bouquet Hug

# 349
  • на дъното
  • Мнения: 1 549
Рени Честит ти рожденик да е много здрав  Hug

# 350
  • Мнения: 493
Рени,да ти е жив и здрав рожденника  bouquet

# 351
  • Мнения: 1 574
да ти е жив и здрав мъжът и вие покрай него   bouquetмного да те слушка и обича както до сега. Hug

# 352
  • Мнения: 510
Рени да ти е жив и здрав съпруга,да те обича и да те слуша!

# 353
  • Мнения: 7 122
Честит да ти бъде рожденика, Рени! Да сте заедно и в хубавото, което скоро ще ви навести!   Hug  bouquet

Светле, ползва си нашият татко полагащите му се 15-те дни. В други ден е на работа. Обаче сигурно чат-пат ще го врънкам да си взима по някой ден отпуска, че от 2005 г. се оказа, че имал още дни. Ние понеже сме в тотална отпускарска "хармония" (аз мога зимъска, но малко, а той през лятото да си я ползва), та е натрупал някакви дни - може би половин година може да не ходи на работа, ако има кой да го пусне.  Laughing 

# 354
  • Мнения: 3 016
Сърдечно благодарим за пожеланията, HugВи момичета  love001 !
Уау, Рони чул те Бог Hug!

# 355
  • Мнения: 3 016
                               Честит Рожден Ден,Злато!
   Пожелавам ти много здраве, много сили и това да е последния ти тъжен рожден ден ! Hug

                    

# 356
  • Мнения: 493
Честит рожден ден Злато.Нека всички твои желания бъдат мои пожелания  bouquet

# 357
  • Варна
  • Мнения: 1 149
 newsm59 Злато! Желая ти само хубави моменти от тук нататък.

# 358
  • София
  • Мнения: 3 123
Честит рожден ден на Злато ,да си здрава и много щастлива!  bouquet

Рени,да ти е жив и здрав рожденника! Hug

Ние пак сме в Белгия - до юли.

# 359
  • Мнения: 226
 Честит Рожден Ден,Злато!
 newsm67

Общи условия

Активация на акаунт