ЮЛИ 2009 - ТЕМА 28

  • 14 484
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 41
Felicity81 би ли споделила в кой микрорайон на Люлин ще отварят Baby Mall

# 31
  • Мнения: 651
Здравейте в новата тема!
За разлика от didikar аз съм +6, но гоня 7  Naughty със сигурност ще го хвана!!!
Ама коремът ми е малък.Питат ме защо толкова рано съм си взела болничен и следва въпросът: В 4ти месец ли си?  ooooh!
Връщат ме светлинни години назад тия хора.
Всеки е различен,но мисля,че 3 кг са малко.То само бебока е близо 800 гр. трябва да е!
Аз не се притеснявам от кг-то,а от гадните мръсни стрии  #Cussing out ,въпреки че и аз се чувствам тромавичка.Все пак забременях 48,а сега съм 54, но съм си 152 м  Laughing
  

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 15:43 от Деянова

# 32
  • София
  • Мнения: 423
Сега звънях на сп. 9 месеца да се запиша и се оказа,че за 3 април свършили местата  newsm09 .Записах се за останалите 3 лекции.

Искам да благодаря на всички ви за добрите отзиви за хола ни   love001 .

Днес ми е много хубаво.

Стеф, защо тия нерви?

# 33
  • Canada
  • Мнения: 649
Здравейте и то мен в новата тема...
Дидикар, благордно ти завиждам за само 3-те кг. EmbarassedНа мен ми се яде - две не виждам. Не са ми се карали досега,но пък аз качвам от съвсем рано - по 1-2 кг на месец. Вече са 12 отгоре.

# 34
  • София
  • Мнения: 451
Миме, а какви са темите на другите 3 лекции? Да се запиша от сега, явно желаещи много има.
hristowa - Вaby Mall-a, който ще отварят е в Люлин 7, в една сграда са с мебели Арон, на спирка Западен парк на метрото. Откриването е сега в събота.
Деянова и мен това ме притеснява - стриите, че си ги имам от преди това  Sad С какво ли не се мажа, ама май няма да ми се разминат  Cry

# 35
  • София
  • Мнения: 423
 3 април   -Подготовка на дома за бебето.Задължителни и препоръчителни покупки.
10 април  -Всичко за безпроблемното кърмене.
17 април  -За и против цезаровото сечение по желание.
24 април  -Спешни състояния при новороденото и какво да правим до идване на лекаря.

http://www.9m-bg.com/?p=rubrik&sub=1&id=5

Подозирам,че жените се привличат и от фирмите рекламиращи там и раздаващи подаръци.На всяка лекция има по 2-3 фирми,като Филипс,Авент,Магнифлекс,Гербер,Себа мед.Накрая ти давали торбичка с подаръци.За шишета и биберони ясно ,че ще насъберем ей така,но Филипс какво може да дават?Давайте да се запишем,поне кафенце ще пием и ще се запознаем ,след това разходка до НДК например на слънчице,размечтах се..

Мацко,ти до кога си на работа,не я ли обучи заместничката ти?

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 15:47 от Mime-to

# 36
  • Мнения: 651
Миме, а какви са темите на другите 3 лекции? Да се запиша от сега, явно желаещи много има.
hristowa - Вaby Mall-a, който ще отварят е в Люлин 7, в една сграда са с мебели Арон, на спирка Западен парк на метрото. Откриването е сега в събота.
Деянова и мен това ме притеснява - стриите, че си ги имам от преди това  Sad С какво ли не се мажа, ама май няма да ми се разминат  Cry
Има една тема за стрии из форума.Там чета,че имало ефект мазане с вит. C и масло на Икаров(за появили се)  Peace
И аз се мажа с масло на Икаров пшеничен зародиш,да видим.Предразполовена съм си.

# 37
  • Мнения: 576
Аз може да се запиша за тази на 10 април  Peace
Миме има ли още места за тогава, да звъня ?

Направо се обадих и записах  Joy Та на 10 април съм там , Миме може да се разберем да се чакаме някъде и заедно да отидем  Hug

Айде мераклийките за кърмене да се събереем !!!

# 38
  • Мнения: 49
Оффф, колко съм залюхана  doh  hahaha  много съм зле, didikar аз си мислех, че си качила 3 последния месец, а то било за цялото време - ами  smile3501 , аз съм с толкова само за тоя месец  newsm77 - после ще трябва много яко  newsm39 ...

Сега чакам любимия да се прибере  newsm44 - не сме се виждали от 3-ти март и ще се побъркам вече  Crazy  Crazy  Crazy имам чувството, че последните 1-2 часа са някаква вечност ...   #Onfire

# 39
  • Мнения: 651
Аз може да се запиша за тази на 10 април  Peace
Миме има ли още места за тогава, да звъня ?

Айде мераклийките за кърмене да се събереем !!!
Направо така ви завиждам,че можете да посещавате такива лекции........И АЗ ИСКАМ АМА.....

# 40
  • Мнения: 1 208
Момичета,с каквото ида си мажете стриите ако сте предразположение пак ще си ги имате.С първата бременност се мазах като луда и нямах нищо.Но кожата ми е еластична и сега не се мажа с нищо- пак нямам.Тези мазила са едно успокоение но не спасяват ми се струва.
Вижте ми коремчето- вече си мисля,че не съм за юли а поне за май  Laughing Дано да успея да кача снимките   http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1805/1100278384395217288.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2418/735840762401727801.JPG

# 41
  • София
  • Мнения: 493
Миме , относно НОИ ме интересуваха общо взето най-важните неща-какви документи и кога се подават и какви пари ще получавам,общо.Но това май не е за тази тема.
За килограмите и аз вече усещам,че почват стремглаво да се покачват...яде ми се сладко много,преди не обичах толкова,сега съм пристрастена към кроасаните с ягодка..  badscale
И аз да кажа,че с каквото и да се мажем-ако сме предразположени-няма как да се предпазим.Е,това не означава да не се мажем,но да не разчитаме много ,много.Аз се мажа с хидратиращо мляко.Засега нямам нищо обезпокоително.  Praynig
Диди , коремчето наистина ти е огромно!  Flutter 

# 42
  • София
  • Мнения: 423
Аз може да се запиша за тази на 10 април  Peace
Миме има ли още места за тогава, да звъня ?

Направо се обадих и записах  Joy Та на 10 април съм там , Миме може да се разберем да се чакаме някъде и заедно да отидем  Hug

Айде мераклийките за кърмене да се събереем !!!

Ами аз понеже по цял ден се моткам като муха без глава,телефона ми е  0896701536 за който си няма работа като мен.

# 43
  • Мнения: 49
Mime по добре не си оставяй така GSM-a а го пращай на лични на който искаш ...  Thinking

# 44
  • Мнения: 651
Диди , коремчето наистина ти е огромно!   #Crazy
Леле.........все едно са 2

Общи условия

Активация на акаунт