ЮЛИ 2009 - ТЕМА 28

  • 14 482
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 423
Винаги съм се чудила защо да не си пишем телефоните например  newsm78.Какво може да ми направи някой?В смисъл,че непрекъснато ми звънят от обявите в Продавалника,или от счетоводството ни във Варна, и от разните му банки да ме подсещат за вноските.Да ви кажа един куриоз,до скоро в нашия вход седеше списък за почистване на снега пред входа и от всеки апартамент имаше три имена и ЕГН .Сигурно седи там от 20 години,защото фигурираше баща ми,който почина 1990г.

Диди,ти направо си готова .Добре изглеждаш,слабичка с голям корем.
Миме , относно НОИ ме интересуваха общо взето най-важните неща-какви документи и кога се подават и какви пари ще получавам,общо.Но това май не е за тази тема.
Диди , коремчето наистина ти е огромно!  Flutter 
Аз само си давам болничните на фирмата ми и те движат нещата.Иначе за парите си знам.Сега ми изплащат 80% от заплатата,кото излязох в болничен си изчислих дневната ставка и сега само умножавам по работните дни от месеца.Така съм си изчислила и майчинството.
Ако не работиш е друго.

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 16:20 от Mime-to

# 46
  • Canada
  • Мнения: 649
Дидикар, според мен пък коремчето ти е нормално за втора бременност. Обикновено на по-слабите момичета, при втора бременност коремът им много нараства. При мен е също толкова голям като твоят и то доста от рано. Почти никой не ми вярва че съм в 6 месец.

# 47
  • Мнения: 1 208
Дидикар, според мен пък коремчето ти е нормално за втора бременност. Обикновено на по-слабите момичета, при втора бременност коремът им много нараства. При мен е също толкова голям като твоят и то доста от рано. Почти никой не ми вярва че съм в 6 месец.


И на мен никой не ми вярва - иди обяснявай,че ще раждам чак юли  Laughing

# 48
  • Мнения: 1
Дидикар,и моето е толкова май-само дето допреди две седмици като съм с яке почти не ми личеше ,че съм бременна-сигурно затова сега ми дотежа толкова.... Wink

# 49
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Запис и от мен.Нямам настроение нито да чета, нито да пиша........ Cry

# 50
  • Мнения: 425
Хайде и аз да се запиша в новата тема.

И на мен много ми се ходи на тези лекции, но за съжаление съм на работа. Който ходи после тук да даде отчет как е минало  Grinning

Mime-to Филипс и Авент са една и съща фирма, тоест казва се Филипс Авент и сигурно ще подаряват шишета. Авент е нещо като подразделение на Филипс за бебешки неща и помпи за кърмене. Аз си записах телефона ти, че от другия месец мисля да излизам отпуска и сигурно и аз ще се чудя какво да правя по цял ден, та може да се видим някой път.


И моя корем е много голям, вече почвам да се чудя още три месеца на къде ще расте. Ако продължава с това темпо не мога да си представя как ще изглеждам юли месец. Сигурно ще трябва да си го бутам в количка пред мен.

# 51
  • Мнения: 0
коремчетата ви са толкова типични за момченца   Laughing
моя минава и през кръста  Laughing

# 52
  • София
  • Мнения: 493
Запис и от мен.Нямам настроение нито да чета, нито да пиша........ Cry
Защо така Аманитке  spoko  Има ли истинска причина,или просто тъпи хормони? И аз бях така онзи ден,раздразнителна,тъпо ми е,само черни мисли ми минаваха.. Дано ти мине по-бързо  Hug

# 53
  • Мнения: 1 208
Само да кажа,че си смених името,че това didikar ми звучеше като автомобил  Laughing
И преди и сега корема ми е напред и щръкнал- това означавало,че е момченце - да ама не  Joy

# 54
  • София
  • Мнения: 451
 newsm44 хайде и аз на лекция на 10ти. Миме, Мамбинка, ако искате да се чуем по тел. и да си направим среща.
amanita и теб ли те хвана нашата депресия  Cry недей така, я се усмихни и да минава бързо - много гушки на теб и твоя малък момък Heart Eyes
Дидикарче, наистина ти завиждам за 3те килца, то как ще ти излязат стрий  Simple Smile, но коремчето ти е ядски сладко  Heart Eyes

Аз да се оплача - сдобих се с хемороиди, а така се надявах да ми се размине  Sad Ако някой има опит с боренето на тези гадини, моля помагайте  Sad

# 55
  • София
  • Мнения: 423
Диди,честито ново-старо име.Стана ми смешно,и аз бях така с моя Маноло Бланик като Даниел-Манол.

# 56
  • Мнения: 127
Записче и от мен в новата тема ,че с каквато скорост се записвам при слоедващото включване може вече да сме на 29-тата тема. Laughing
Относно коремчетата и моето е доста големичко.Бих казала ,че това на мама Диди мога спокойно да го конкурирам. Grinning
Само да кажа,че си смених името,че това didikar ми звучеше като автомобил  Laughing
И преди и сега корема ми е напред и щръкнал- това означавало,че е момченце - да ама не  Joy
Напълно съм съгласна.На мен и първия път ми беше такъв и всички предричаха момче,доки,нищо не каза до края и то се пръкна госпожица Wink

# 57
  • Мнения: 1 465
Моето коремче е малко по-малко от на Мама Диди. Но помня, че при предишната бременност беше по-напред, май беше само напред Laughing И тогава не качих много по бедрата и дупето. Качих кг май при кърменето. newsm78 Обаче сега имам страшен апетит, ужас, ooooh!
Ей, я да не се давате на депресии и т.н. Naughty
Стрии нямах от първата бременност, но се мажех с много хубав крем, на който(бременна работа) не помня марката. Laughing
Сега още с нищо не се мажа, но все още нямам стрии. Според мен всичко е на генетична основа. Който си има предразположение за стрии, ще си има, който - не, няма да му се появят.
Поне снощи открих подходяща позиция в леглото с 4-5 възглавници, та на сутринта не ме болеше гърба. Crazy
Някой ще ми пусне ли линк към снимките с коремчета Praynig

# 58
  • Мнения: 194
И преди и сега корема ми е напред и щръкнал- това означавало,че е момченце - да ама не  Joy
И при мен така - всички казват - а, май момченце - Да, ама не Naughty ....казвам и аз

Лохиите - не са само при нормално раждане Naughty И при НЕнормално, като моето - пак си ги имах Peace

Марулка
, не можахме много да си поговорим, каката е много сладка, но поне се запознахме и като се постопли времето и мине офанзиваата покрай градините - да разходим каките и бебетата (коремите) из морската  Hug

# 59
  • Варна
  • Мнения: 211
Привет, жалко че съм изпуснала info-то за протеста днес тук в Варна- снощи късно сте писали, а днес бях на работа, от солидарност исках да отида пишете как е минало, който е присъствал.
nedin- подробно кг си ги обсъждахме предната тема, и тази таблица която са ти дали си е едно към едно актуална и препоръчителна.
cveten prashec- има си и електрическа помпа на philips AVENT-казва се Philips AVENT ISIS IQ-това се е точно електронната, аз все ровя и търся но по цена си е височка май....сигурно е качествена, не се съмнявам в това, но освен тази съм намерила само на NUK- ако попаднеш на нещо моля пиши.

Общи условия

Активация на акаунт