втора бледа черти4ка,ама ве4е я няма *Б*

  • 10 587
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 555
И на мен ми се е слувало да имам първи тест с бледа чертичка и после следващите два-три теста бяха абсолютно категорично отрицателни.
Но в крайна сметка бях бременна... поне до третия месец Sad

Така че има шанс. Важното е да не се настройваш от сега. За всички тестове, независомо от марката важи това, че ако е положителен, значи е положителен. А ако е отрицателен, вероятността наистина да няма бременност е около 50%. То това си го пише на упътването на всеки тест.

Иначе аз съм го чувала това, че много ранни бременности завършват още преди закъснението, но чак пък половината... Според мен са най-много 20%.

Стискаме палци Simple Smile Но най-вече не се притеснявай. И да не е точно сега, пак ще стане. Просто не мисли за това още ден-два, докато не се разбере окончателно.

# 16
  • Мнения: 1 531
ами, стискайтее Embarassed
а пък ако не стане,още 1 месец най-малко ще се забавлявам в секс без предпазване Wink

а пък това за ранните бременности го пишеше в теста dBest - 4е то4но това била причината да са два в опаковка, за да може,ако го правиш рано,да го повториш за сигурност ... а при мен вторият 'за сигурност',както и третият (с разлика 2 4аса) и 4етвъртият (на следващата сутрин) са си отрицателни,т.е.,ако следвам логиката на теста,зна4и се е прекъснала бременността?!

радвам се,4е сте добри4ки и ми стискате палци: а явно има и при4ина,както много от вас казват за аналоги4ни слу4аи,завършващи с +

съжалявам за 'до третия месец' - пробваш ли пак?!ДАВАЙ Wink

# 17
  • Мнения: 980
Така като ти гледам датите, най добре е на 16_ти да се направи тест. Ти имаШ цикъл под 30 дни, макар и нередовен. До тогава при всички положения Ще имаШ zакъснение.
Стискам палци да ни се похвалиШ ско Peaceро

# 18
  • Мнения: 2 123

иринии, аз те четох в една от темите вчера докато размишлявах върху втората черта: някъде към март я беше писала?!
писах я началото на юни - провери Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 531
мислех си засега да не ви казвам,но все пак ви прошепвам: още не ми е дошло и имам + тест от събота,макар 4е 4ертата пак беше бледа,но по-отчетлива от първата EFP  Crazy

имам 4ас за лекар в Two Hearts сряда

ой ой ой

и,за да ме разберете по-правилно,ако имам бебче,ще ми е първото,и просто не мога да опиша чувствата си  Two Hearts

Последна редакция: пн, 15 авг 2005, 17:50 от ninochka

# 20
  • Мнения: 4 428
и,за да ме разберете по-правилно,ако имам бебче,ще ми е първото,и просто не мога да опиша чувствата си  Two Hearts
Абсолютно ти влизам в положението Wink Mr. Green Стискам палци да се окаже   babyuu Дано, дано, дано...

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 889
Напълно те разбирам, и аз минавам по същия път в момента  Hug

Стискам ти палци за прегледа - дано се види точицата  Praynig

# 22
  • Мнения: 1 531
Напълно те разбирам, и аз минавам по същия път в момента  Hug

Стискам ти палци за прегледа - дано се види точицата  Praynig


РАДВАМ СЕ ЗА ТЕБ: прочетох, че си имаш всичко както си му е реда и дано април да си имаше бебенцето в скута   ylinfant
а дотогава - леко preggo

# 23
  • Мнения: 3 205
и,за да ме разберете по-правилно,ако имам бебче,ще ми е първото,и просто не мога да опиша чувствата си  Two Hearts

Напълно те разбирам! Аз също утре съм на лекар и ужасно се вълнувам.
Желая ти добри новини, а след това безпроблемна бременност!

# 24
  • Мнения: 2 120
Браво, знаех си , че щом има черта няма мърдане, а - тестовете вероятно са били, защото този хормон не се повишава плавно - поне в началото.
успех с лекаря и те прегръщам вертуално.

# 25
  • Мнения: 3 092
малко късно видях темата ти но от все сърце ти желая успех и ако си се похвалила без да съм видяла  пропуснала съм да кажа ЧЕСТИТО  Hug   а ако не си тогава ти пожелавам от все сърце да го направиш скоро Laughing
Стискам ти палци  icanfly 

# 26
  • Мнения: 3 971
Честито Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 1 531
оййййй как ще издържа до довечера,когато ми е лекаря!!! Crazy Crazy Crazy
мисля си,че щом още не ме е дошло,а и този прекрасен +тест от събота,ме карат да си мисля,че няма накъде smile3520 Mr. Green Heart Eyes
само че,друго си е лекар,а и да каже дали всичко си е наред,щото като гледам кви ли не неща могат да се случат до 4-5 месец,се подготвям от сега да съм реалист ooooh!, но вътрешно вярвам Praynig
оба4е пък какво вълнение ме е стегналоооооооо newsm03 1dating preggo newsm30 1crib 1stroller

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
Успех Ниночка и после да разказваш как е минало, а аз съм си записала час чак за другата седмица, но искам да мине повечко време, ама сърчицето ми се е свило и незнам как ще издържа до тогава.

# 29
  • Мнения: 1 531
dvv, утре ли ти е wedding day?!?  bouquet
честито - ето това да ви чака: married luvbed newsm30

Общи условия

Активация на акаунт