Флирт на детско парти...

  • 11 819
  • 207
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 517
Защото нямаш идея от "мацешки" дрешки.Никоя жена,която ги носи,няма да си даде телефона на някакъв си татко в детски кът,дето ходи като пчела от дама на дама...освен ако не караш Бугати Laughing

Ама какъв е този материализъм, бе дами  Grinning Къде е романтиката (отишла си е с последното жигули, може би...)  Mr. Green

# 151
  • Мнения: 593
...  car003

Каква романтика на детско парти,  Филаделфия?  Ела да видиш как се забавляват 2-3 годишни, после, ако ти носи главата, пак ще си говорим за романтика!  Joy

  ura newsm44  girluu tongue devil cry ritnik  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 152
  • Мнения: 1 517
...  car003

Каква романтика на детско парти,  Филаделфия?  Ела да видиш как се забавляват 2-3 годишни, после, ако ти носи главата, пак ще си говорим за романтика!  Joy

  ura newsm44  girluu tongue devil cry ritnik  Stuck Out Tongue Winking Eye



Знам, знам...после изхвърлям с торбите натрошени играчки, ако е бил у нас рожденият ден. Но и това не е проблем. Проблемът е, че има само майки  Grinning

# 153
  • Мнения: 2 478
Защото нямаш идея от "мацешки" дрешки.Никоя жена,която ги носи,няма да си даде телефона на някакъв си татко в детски кът,дето ходи като пчела от дама на дама...освен ако не караш Бугати Laughing

Ама какъв е този материализъм, бе дами  Grinning Къде е романтиката (отишла си е с последното жигули, може би...)  Mr. Green

Хич не си е отишла...романтиката LaughingАма Лавър с какво друго да впечатли,освен с някоя лъскарска кола,друго немаааа Wink

# 154
  • Мнения: 593
Проблемът е, че има само майки  Grinning

Аааа, откакто Loverboy се появи, това вече не е проблем.  newsm53

Аз вече го поканих, покани го и ти - много лесно казва ДА!   smile3521

# 155
  • Мнения: 1 517
Ако ще ми флиртува само с лъскави коли не го ща  Crossing Arms
(Лаъвр...я метни некое фото на лични, бре...да видим дали си струва да ти пазя от тортата  Mr. Green )

# 156
  • Мнения: 2 478
 Филаделфия ако не бях толкова сигурна,че няма да ти прати снимка на лични,щях да те помоля после да ми я препратиш, за да видим кой ни дебне по детските партита Laughing

# 157
  • Мнения: 2 448
Loverboy, само на детски партита ли ходиш? На женски партита не ти ли е по интересно? Или там алибито "на питие по мъжки" не минава пред жена ти.  Laughing
Питам щото рождения ден на детето ми е далеч.  Mr. Green

# 158
  • Мнения: 1 517
Да бее...що не пусна темата 3 месеца по-рано, имахем и клоун даже  Grinning
Паси, ако цъфне на дамско парти, ще е много очевадно. А иначе е само "придружител" на детето.

# 159
  • Мнения: 2 448

Паси, ако цъфне на дамско парти, ще е много очевадно.

Е, ти пък, нямах предвид да цъфне НА партито, а на съседна маса на по питие с френдове както се казва.  Joy

# 160
  • Мнения: 1 517
А защо казвам, че няма нищо случайно на този свят  Joy

# 161
  • Мнения: 2 478

Е, ти пък, нямах предвид да цъфне НА партито, а на съседна маса на по питие с френдове както се казва.  Joy

Какво ти питие,какви френдове.Питието се плаща,не е като на рожден ден.А френдовете са заплаха за успеха сред майките с "мацешките" дрешки Laughing

# 162
  • Мнения: 1 517
Пролетта определено е дошла...то хормони, то чудо из форума  Grinning На едни секса им е малко, на други флирта  Mr. Green

# 163
  • Мнения: 593
Филаделфия ако не бях толкова сигурна,че няма да ти прати снимка на лични,щях да те помоля после да ми я препратиш, за да видим кой ни дебне по детските партита Laughing

Че няма да прати снимка - това е ясно.
Има си Google.




На печелившите - честито!  Laughing

# 164
  • Мнения: 1 517
Не е гаранция, че лицето е едно и също. Пък  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт