Флирт на детско парти...

  • 11 812
  • 207
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 478
Не е гаранция, че лицето е едно и също. Пък  Crossing Arms

Че за какво ти е лице,пък?

# 166
  • Мнения: 593
Тъй ами, я гледай какво коремче... има какво да си щипкаш!
Щипи-щипи-щипи!    smile3508

# 167
  • Мнения: 1 517
Нямах предвид  лицето като./..физиономия. Човекът от снимката едва ли е нашия Лавърбой.

Де си бре...дай тука едно фото, че ще ни направят забележка за чата...дупки много, все някой гущер ще изпълзи тъдява.


Тъй ами, я гледай какво коремче... има какво да си щипкаш!
Щипи-щипи-щипи!    smile3508

Тоя от снимката ако прескочи в съседната тема и ще мине на "дюкан" от страх да не го зарежат  Mr. Green

# 168
  • Мнения: 2 193
Амиии, няма да пусне човечецът нищо, щото я жена му го разпознае, я от страх, че на повечето тук ще ни се допие кафе с него  Whistling Че то от loverboy до playboy, разликата е няколко сантиметра... Joy

# 169
  • Мнения: 1 517
Ми какво разпалва само прполетни страсти тогава  Crossing Arms

# 170
  • Мнения: 28
Моето предположение няма да ви хареса, но е възможно причината да е била, че ние сме по-свободни с хората, които не разглеждаме като потенциални партньори. Жените са по-открити с други жени или мъже, които не им подхождат по възраст, тип външност и така нататък. Възможно е леко да се надценявате и по-атрактивните жени именно по тази причина са се държали свободно с вас. Докато, за по-неатрактивните сте били някой който прилича на съпруга им  и се мъкне на детски рождени дни за да флиртува с всяка срещната майка на приятелчетата на детето си! и на всяка й иска телефона (те горките не са знаели, че това е чисто научен експеримент ...). Нали не смятате сериозно, че на толкова малко пространство никой не е забелязал какво правите. За да постигнете по-точни резултати трябва да взeмeте извадка от много партита/паркове и така нататък иначе след опреден брой питания никой няма да ви възприема сериозно където и да сте.

# 171
  • Мнения: 593
Моето предположение няма да ви хареса, но е възможно причината да е била, че ние сме по-свободни с хората, които не разглеждаме като потенциални партньори.

Да разбирам ли "ние сме по-свободни с хората, които не разглежаме като потенциални, а като реални партньори"?    newsm78

За да постигнете по-точни резултати трябва да взeмeте извадка от много партита/паркове и така нататък...

Натам вървят нещата.  Laughing    party006 

# 172
  • Мнения: 194
Тоз не е у ред Crazy Joy Joy Joy

# 173
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
аааа ейгати набутването, днес на партито само пръч компания, добре че имаше 2 сервитьорки за разнообразие ...
този форум е вреден !

# 174
  • Мнения: 12 683
аааа ейгати набутването, днес на партито само пръч компания, добре че имаше 2 сервитьорки за разнообразие ...
този форум е вреден !

А бе, и аз това си помислих. Че си е жива провокация. На някой татко му е писнало да го пращат на детски партита и решил да направи услуга на всички. Ама не е познал. Явна и доста татковци четат тук. Макар и не явно.

Последна редакция: нд, 05 апр 2009, 14:01 от Мадам Х

# 175
  • Мнения: 1 517
аааа ейгати набутването, днес на партито само пръч компания, добре че имаше 2 сервитьорки за разнообразие ...
този форум е вреден !

Трябваше вчера да наминеш...само мами и все едни убавиии...

# 176
  • Мнения: 2 491
Току що изпратих моето дете на детско парти с баба си и дядо си Grinning
Те младеят и добре изглеждат, дано им се усмихне и на тях късмета с нещо по младо, ам тъй де и те са хора, нищо че са на възраст, може пък и да успеят да хванат последният влак Mr. Green

Последна редакция: нд, 05 апр 2009, 15:28 от Гигова

# 177
  • Мнения: 2 829
Гигова Mr. Green

# 178
  • Мнения: 1 517
Гигова, къде е партито  Grinning (20 годишните не ме блазнят особено, баща ти на колко е ?  Mr. Green )

# 179
  • Мнения: 24
Добре бе, Селтак, ква "защитна реакция"?! От кво се защитатват???!!! Те повечето изглеждат като неправили секс от лани.... За това очаквах точно тази групичка да клъвне и дори си бях измислил план за евакуация, ако много ме налазят.... Да кажеш, че съм некой шушляк с неградски маниери - да ме отблъскват.... Но ако беше така, щяха да ме отбягват и готините мацки, а те напротив....
Нямам обяснение...

Защитна реакция предполагам, срещу това някой да не си прави шега и гавра с тях.
Представи си ме мен - интелигентен, чаровен, богат, поддържан и добре облечен пич, мога да водя мазни разговори от Кафка до Манчестър Юнайтед...

Исш ли да излезем да пием по едно кафенце по центъра? А? До Бай дъ уей, Червило, нещо...


Леле, как позна, че това са ми любимите заведения?!...Искам, разбира се!

Общи условия

Активация на акаунт