Отговори
# 15
  • Мнения: 626
Момичета две са ни рожденничките днес Йори81 и tanq karabelyova
Да са ни живи и здрави и здрави бебчета през май.


П.П. Приятно прекарване на срещата днес и да си вземете  smile3509 че искаме после снимки .

madlena_bg80 страхотна темичка както винаги   bouquet

# 16
  • Мнения: 21
Честит празник на рожденничките !!!  nbirthday да сте живи и здрави с най-сладките бебоци през май.Честито бебче и на Пъстроочка !!!
Лек ден аз отивам на разходка и после да си взема кошарата  Grinning

# 17
  • Мнения: 8
Честит рожден ден на Йори и Таня! Да сте здрави, усмихнати и през май страхотни бебчета!  bouquet
Честита принцеса на ПЪСТРООЧКА! Да расте здраво и весело дете!
Вчера беше доста наситен с емоции ден за мен. Най- после поприключихме с "козметичния ремонт", който в крайна сметка се оказа доста по-сериозен отколкото си мислихме, макар че жилището ни е ново и живеем в него от 2 години и половина. Сега започва голямото чистене ooooh!
Вчера бях и при Давидков на преглед. Според него с нашата принцеса всичко е наред, аз се притесних леко от преметната през вратлето пъпна връв и темпа на растеж, който се оказва бурен. Теглото на бебето в 34 седмица и 6 дни е 3052 гр, което е малко над нормата. Освен това и дължината на крачетата и големината на главичката отговарят на 37 седмица #Crazy. А аз със моя строен ръст от 161 см Laughing и 52 кг преди забременяване вече се търкалям hahaha. Тоновете са 128, но доки ми каза че към 9 месец тоновете на бебето започват да се забавят, така че това не било притеснително.
Най-вероятно ще раждам при Козовски в АГ болница, тъй като Давидков не работел с Танев - това за варненските майчета, които се интересуват.
И още нещо купих на сина ми кремчето против подсичане на Weleda, с невен е, според мен е хубав, но все пак мисля че на Бюбхен е по-добър.
Хубав ден на всички, аз отивам да се търкалям в Морската градина Wink

# 18
  • Мнения: 68
Честит Рожден Ден момичета!  newsm51    Много сбъднати мечти и най-прекрасните бебета на света!  smile3504

Честито бебе на Пъстроочка, много да слуша и радва всички!!! smile3525

Бейлис, радвам се че си по-добре!

Приятна разходка през почивните дни!

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 180
                                             ЙОРИ и ТАНЯ   newsm59 и от мен

Да сте ни живи и здрави , много щастливи и обичани !!!  И през май с най-сладките бебенца в ръцете !!!

# 20
  • София
  • Мнения: 5 247
Колко прекрасно! Само празнични новини!

Честито Йори и Таня!
Пъстоочке! Да сте живи и здрави с бебка! Бързо да се прибирате вкъщи радостни и силни!

Две думи и за мен! Вече от седмица съм в болничен по майчинство.....вече ме викат всяка седмица на преглед, направиха ми ЕКГ, тестуване за алергии  и стандартно отново ехограф.......сега ще ми праваят и анализи на голяма нужда и урина......и кой знае още какво.......вкъщи трескаво се подготвяме за големия ден!

Чувставам пролетното настроение и идването на най-светлия празник Великден!

Поздрави на всички и само хубави новини! Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 86
[color=limegreen]Таня, честит рожден ден  и на  теб!!!!Много щастие  и  късмет ти пожелавам!!! [/color] bdbaloni :cheers: smile3525 newsm44
Мигла, ти секцио  ли ще  раждаш?

# 22
  • Мнения: 204
Здравейте мам4ета,много благодаря за пожеланията ,желая и на вас вси4ко най най.4естито на Пъстро4ка ,много здраве и щастливо детство на малката принцеска.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 067
Много хубава поредна темичка!  Simple Smile
Честит рожден ден на двете ни празнуващи днес!! Много здраве, късмет и здрави сладки бебета !!!  newsm59
След обилна закуска по обедно време  Laughing, след малко ще почвам да се подготвям за срещата. Ама да не стане като миналия път, всички да дойдат към 15:00 ?!

# 24
  • Мнения: 60
Честита да ни е новата темичка! Благодарности към авторката, която за съжаление не зная как се казва Embarassed  bouquet
ЧЕСТИТИ ДА НИ БЪДАТ ДВЕТЕ РОЖДЕННИЧКИ ЙОРИ И ТАНЧЕТО!
ДА СТЕ НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ВИЕ И БОБОЦИТЕ
 newsm59 newsm38 Tada Two Hearts newsm51 smile3525 newsm51


Аз ще си позволя да цитирам част от поста си в предната темичка, че май там никой не го е чел Blush
Цитат
ЧЕСТИТО НИ ВТОРО БЕБЕНЦЕ! newsm44 newsm44 newsm44 БРАВО НА ТЕБ ПЪСТРООЧКЕ  newsm51 newsm51 newsm51 ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО БЕБЧЕТО И ЛЕКО И БЪРЗО ВЪЗТАНОВЯВАНЕ smile3525 smile3525
smile3525

Ей, момичета започнаха да валят бебета и при нас Май-четата  ylinfant newsm30 smile3504 luvbed newsm62 moresmile

На Лято  bdbaloni
 newsm59 newsm38 малко със закъснение, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА МНОГО ОБИЧАНА И ТИ ДА НИ ЗАРАДВАШ КАТО ДРУГИТЕ ДВЕ МАМИ СЪС ЗДРАВО И ДОБРИЧКО БЕБЧЕ СКОРО newsm51 smile3525 newsm51

Бейлисче, радвам се, че вече си по-добре  - аз самата се наложи да пия от гадните антибиотици, когато от Майчин дом ми инфектираха абоката #Cussing out и се наложи да ме режат в Пирогов, та и на мен не ми се размина #2gunfire

На мамите с успешни прегледи  smile3501 coolcool само така, малко ни остана.
На тези с минали ремонти знаят какво ми е в момента #Crazy Добре, че вече и тапети си купих и килимче избрах абе всичко ще ми е ново от изолацията на стаята до щорите  Joy Много съм щастлива и вече нямам търпение да стане готова стаята на Макси Heart Eyes

Мами абе да ви питам за тези капки против колики все ги споменавате, но никоя от вас не каза колко струват и от къде мога да си набавя и аз.  ooooh!Дайте малко инфо Hug
И друго да ви питам сега една съседка - после ще ви разправям за нея -  ми каза, че всички бебета се раждали с ЖЪЛТЕНИЦА #Crazy oops как така??? Още малко инфо моля Hug Hug

# 25
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Деси, май ти не си чела. Я се върни и прегледай  smile3534

# 26
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Честит рожден ден на ЙОРИ и ТАНЯ!!! Да сте живи и здрави, с най-добрите, хубави и послушни бебета след около месец!!!  nbirthday newsm67  Gift
Мадлена, благодаря за поредната чудесна темичка!

# 27
  • Мнения: 849
Йори, Таня  bdbaloni!!! Да сте живи и здрави, момичета! Успешен завършек на най-важната мисия и прекрасни бебчета на финала!!!

аз определено изпуснах срещичката - цяла сутрин вършеем с мъжа ми из къщи и още работа има, а колко има за вършене навън, не е истина... няма как - като е в командировки по половин месец, само го дебна да се появи да попридвижим това-онова. Дано да сте си изкарали супер, както винаги!
хубав ден на всички!!!

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
 baloni bdbaloni baloni4РД и на двете ни рожденни4ки   party023 да сте живи и здрави и най-сладките беб4ета през МАЙ  Hug Hug HugМадленка благодаря за теми4ката,страхотна е както винаги  Peace искам само да те помоля можеш ли да ре4ем като роди някоя мама и броя на оставащите мами да намалява за да може да следим колко остават....то е рано още ама малко по-малко се по4ва  Hug Hug HugДнес дадохме кръв и урина,срещнах се с анестезиолог даже ме разведе из болницата,страхотна е вкара ме в стая при едни мами които са родили в4ера и те да ми раскажат за епидуралната,като влязох едни малки мишо4ета направо се стаписах  #Crazy #Crazy #Crazy влизахме в родилна,предродилна,операционна навсякаде по-спокойна съм запозна ме с вси4ки доктори които срещнахме и с шефа на болницата,ами това е много съм въодушевена. lovekiss lovekiss lovekiss

# 29
  • Елин Пелин
  • Мнения: 75
здравейте и от мен!
Честито ни второ бебче и първа принцеска! Пъстроочке да ти е жива и здрава малката кукла много да те радва,да расте весела и безгрижна! желая ти бързо и безпроблемно възстановяване и много спокойствие и радост у дома!
честито и на рожденничките!!!! bouquet  bouquet  bouquet  party023 пък те подарачетата ви много скоро ще ви зарадват,май месец вече е близо!   bouquet
аз да се похваля на 1.4. си взех 45-дневния болничен.взех си и количка за бебешонка и един куп дрешки които благодарение на хубавото време вече са изпрани изгладени и чакат. ваничка със стойка и столче за кола си взех още декември(като подарък за мен и бебето по празниците)и май вече съм готова...остана само да измисля какви дрехи да си взема за изписването и край с всичко по списъците.козметика си избрах на себа мед за сега пък ако не потръгне и аз като Сиска скачам на А-дерма. ха и нещо смешно взех си стерилизатор на Авент но след като вече бях си стерилизирала и помпата и всичко с тенджерата и сега имам скъп стерилизатор и нямам какво да стерилизирам  newsm78 поне до появата на бебка Laughing
приятно срещане ви желая на срещата,много ми се щеше и аз поне веднъж да дойда ама детенце все е болно Sad как ще се справяме и с бебето не знам,пък почват и алергиите а там вече сме простоо ужас и май колкото и да не ми се иска ще командировам баткото при баба муууу. Sad
 за Жълтеницата- ние нямахме никаква жълтеница(питах ги докторите нормално ли е здраво ли ми е детето и те казаха че нищо му няма,случвало се при едри бебета) и ще ми е за първи път този път.

Общи условия

Активация на акаунт