Отговори
# 30
  • Мнения: 33
 newsm59 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РОЖДЕННИЧКИТЕ!!!! newsm51 smile3525 ЧЕСТИТО БЕБЧЕ newsm07 ПЪСТРООЧКЕ !!!ДА ТИ Е МНООООГО ЗДРАВО И ПОСЛУШНО !!! ХЕЙ МОМИЧЕТА КАКТО Е ТРЪГНАЛО МОМЧЕ,  МОМИЧЕ ДАЛИ СЛЕДВАЩОТО ЩЕ Е МОМЧЕ ???

# 31
  • София
  • Мнения: 12 237
 newsm59

# 32
  • Мнения: 96
Здравейте и от мен в новата ни прекрасна темичка Hug
Страхотна е - браво на автора Heart Eyes

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РОЖДЕННИЧКИТЕ. Hug Да сте живи и здрави и щастливи с едни малки сладки здрави бебчета на финала Laughing

При мен нищо интересно, даже гледам, че вече доста сте написали Laughing
Утре ще си получавам дипломата за магистратурата и ще бъда с тога Party. Нямам търпение, а после ще кача снимки.
Айде чао от нас с бебката и прекрасна вечер ви пожелавам  bouquet Hug  bouquet

# 33
  • София
  • Мнения: 6 120
Аз ли първа ще се разпиша след срещата? Както обикновено, беше много приятно  Hug и забавно. Ще чакам фотографките да качат снимките, да се видя каква съм хубавица. След това се помотахме с мъжа ми из Пасажа, и после към вкъщи. Уж не беше много ходене, а така се изморииих... накрая едва се кандилках. Та досега почивка с вестник.

# 34
  • Мнения: 61
Здравейте,
Да се разпиша в новата тема и след срещата. Мн съм доволна, защото до сега не бях ходила, но пък откарахме до 19ч, времето мина неусетно и супер приятно. Сега като стана хубаво времето трябва да осъществим и срещата навън както си говорихме, преди да сме почнали с ражданията Simple Smile А после с бебоците  Simple Smile 1stroller  ylinfant

# 35
  • Мнения: 128
Минавам да импровизирам за себе си Стена на Срама - до момента +17кг /начало на 8 месец/.
Синът ми е едва 2.400 от тях.
Просто трагедия; а ще кумуваме само 4мес след раждането. Ще бъда една потресаващо огромна кума.
Sad

# 36
  • Мнения: 87
Здравейте Май-чета!!!
Не съм чела два дни, а толкова сте изписали и толкова хубави новини!!!
Честито бебенце на Пъстроочка!!!! Да им е жива и здрава малката принцеса и много да ги радва!!!
Честит рожден ден на рожденниците! nbirthday Много здраве, щастие и положителни емоции...и разбира се здрави и хубави бебоци!!!

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Здравейте МАЙ-чета.
Аз днес така се изморих , че сега не мога да си стоя на краката. Поне вече почти съм приключила с покупките за бебо. След малко ще пусна снимките в албумчето.
Радвам се за вашата днешна среща - ще надзърна да ви видя след малко.
Мами от Пловдив - не искате ли да си спретнем и ние една срещичка , преди да сме започнали да раждаме.

По National Geographic пак дават филмчетата за различните бременностти "В утробата" - когато го даваха преди ми хареса.

Последна редакция: сб, 04 апр 2009, 21:50 от Mirayes

# 38
  • Мнения: 265
baloni Честит рожден ден Таня и Йори!  baloni Да сте живи и здрави и през май щастливи мами!

Честита принцеса на Пъстроочка! Да е жива и здрава и да радва много цялото семейство! На мама - бързо възстановяване!   bouquet

мадлена,   bouquet за темичката

# 39
  • Мнения: 60
Ex, този ремонт няма край като приключа поне с детската ще пусна по една снимка. Така ми се искаше да се присъединя днес към софийската срещичка. Сигурна съм, че сте си изкарали чудесно. Дано другият път да успея преди да сме се подкарали към родилните домове.
Ели, видях, че си писала за капките и за жълтеницата, но ми се искаше повече мами да се включат със съвети, не че не съм благодарна  за твоят. Hug
Може ли само пак да попитам за цените на капките за колики или поне ориентировачна такава? ooooh! newsm78

# 40
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРЯ НА ПЪСТРООЧКА!
ЧЕСТИТО И НА РОЖДЕННИЧКИТЕ!ОТ ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ ДА НЕ СЕ ОТЪРВАТ И ЗА НАГРАДА ПО ЕДНО ПОСЛУШНО БЕБЕ!

Ще помоля Мадлена да ми махне мобилния номер от първа страница,защото малко късно се усетих,че няма да ставам за "щъркел" CrazyНе съобразих,че ще бъда извън В.Търново и няма да имам достъп до интернет.

Деси,спокойно.Не всички бебета имат жълтеница,но и да имат дори и да е по силно изразена не е фатално.В родилното ги пекат на сини лампи и след това тя сама си отшумява.Божидара я изписаха с жълтеница и дори казаха да не я водим да и изследват билирубина.Не се чудете за какво да се панирате.
Предполагам те интересува цената на Инфакола-15 лв+куриер.

Днес се разбихме от разходки и аз се сдобих със страхотни обувки "ART".Деня ми след тяхното придобиване стане по светъл Mr. Green

# 41
  • София
  • Мнения: 1 395
  Gift нa рожденичките!
Честите второ бебчее как се казва малката и аз питам  Mr. Green
Много жалко че нямах възможност да дойда на срешичката. Капнала съм отивам да се трупясвам в леглото..

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Сиска , мен също ме интересува Инфакола . Няма от къде да си го взема , нито на кого да го поръчам. Казваш 15лв + куриер. Коя е фирмата - доставчик? И как да се свържа за да поръчам и аз? Благодаря ти предварително !!!

# 43
  • Мнения: 4
Запис в новата тема .... Много е свежарска!!!  Flutter
 
И наистина ли са толкова полезни тези капки Инфлакол или Loranholl (че ги бяхте писали и по двата начина, как са точно?).
Да организирам и аз да си ги набавя от Англия???

# 44
  • Мнения: 68
Запис в новата тема .... Много е свежарска!!!  Flutter
 
И наистина ли са толкова полезни тези капки Инфлакол или Loranholl (че ги бяхте писали и по двата начина, как са точно?).
Да организирам и аз да си ги набавя от Англия???


Maria-Chiara, капките се казват Инфлакол и никога не съм ги ползвала, но от много места се изказаха положително за тях. Те мамите с опит ще си кажат тук мнението (аз искам да се презастраховам, понеже нямам опит и капките ще са ми вариант)
А иначе, loranholl е моя ник и със сигурност няма внос от Англия а и не помага за колики. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт