Бъдещи ЮЛСКИ мами 2009 - тема 29

  • 13 326
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 256
Верджинити, полекичка мила!Не се претоварвай!  NaughtyТо котлона и другата женска работа няма да избягат!  Whistling
Исках само да ви кажа, че понякога когато получите крампа щипка сол като близнеш минава!На мен лично с предната бременност солта донякъде доста успокояваше нещата!
Добре дошла на новата мама!  bouquet
А що се отнася до писането във форума - въпрос на време, личен избор и въобще всеки има различни разбирания!Няма смисъл да се препираме по този въпрос.

# 271
  • Мнения: 37
Благодаря ви за посрещанито!  Heart Eyes Hug
Аз съм се спряла направо на дървено креватче ,което става после на креват със шкафче.За килограмите съм качила 13  Embarassedкато 5кг. ги направих за един месец Embarassed

# 272
  • Мнения: 914
Честито на всички именници!  Simple Smile

# 273
  • Русе
  • Мнения: 57
Добре дошла на новата мама!!!   bouquet

Миличка,сестра ми си купи такова легълце,за което говориш.Но истината е че не е практично после,тъй като остава много тясно.Огледай го добре преди са го вземеш.Аз съответно намазах Mr. Green защото сега няма да купувам кошарка,ще ползвам това,то си е ново и бебешкият кош се люлее,но после ще го пуснем в продавалника защото наистина е много тясно така нареченото юношеско легло - има няма едва 60 см.му е ширината...
Е това си е мое мнение разбира се и неискам да ти го налагам в никой случай.
Още веднъж - добре дошла и леко бременеене!!! Hug

# 274
  • Мнения: 651
.Аз съответно намазах Mr. Green защото сега няма да купувам кошарка,ще ползвам това,то си е ново и бебешкият кош се люлее,но после ще го пуснем в продавалника защото наистина е много тясно така нареченото юношеско легло - има няма едва 60 см.му е ширината...
Е това си е мое мнение разбира се и неискам да ти го налагам в никой случай.
Още веднъж - добре дошла и леко бременеене!!! Hug
И аз исках такова легло.Не съм го виждала на живо,ама...

# 275
  • Русе
  • Мнения: 57
Наистина е красиво и в бебешкият вариант е чудесно,но за понататък не става в никой случай.

# 276
  • Мнения: 651
Наистина е красиво и в бебешкият вариант е чудесно,но за понататък не става в никой случай.
Ей затова ли става въпрос?

http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4839

# 277
  • София
  • Мнения: 121
Честит празник на именниците!   bouquet
 
Вчера с мъжо ходихме до Бейби мола и до Вис Виталис - ето това избрахме единодушно за количка http://www.maclarenmx3.com/chicco_trio_for_me_auto_fix_vertigo.jpg, но точно тази разцветка мислим да търсим в солун, че тук я няма със сигурност, а и разходка ще си направим.
Ето това е легълцето за сега, може и друго да харесаме , но ще е такъв тип http://www.cangaroo-bg.com/in/index.php?act=inside_product&product_id=38. Да не се мина без покупка от вис виталис си взех еднократни гащи за болницата за 5лв и 20 ст. 5 бр. - дали са достатъчни като бройка?Не видях размера та съм си взела L ама нищо чудно и да ми станат най-накрая.
Вече съм плюс 8 кг и се чувствам добре, не преяждам , не се тъпча, не се ограничавам, храня си се нормално и даже си позволявам туй онуй в повече от преди само от лакомия. Крампи получавам от известно време , но не със много силна болка, като усетя, че ме стяга и веднага си опъвам крака и стъпалото и минавам метър за сега. Едно Шише мисля да взема на АВЕНТ, помпа ако се наложи на МЕДЕЛА. А коластра нямам и да стисна и да гледам не тече кранчето  Crazy хич не се притеснявам за сега.
И аз се шашкам като не усетя бебето цял ден, чакам вечерта за да я усетя тогава със сигурност, но 15 за час...абсурт.
Утре съм на втори лекар, започвам да ходя при него защото ще ме води и в Майчин дом където ще раждам, иначе си продължавам и при моята в поликлиниката на ЖК. 
Хубава вечер - ще дават мистър и мисис Смит тази вечер - убиствена комбинация.

# 278
  • София
  • Мнения: 1 635
Оф, егати яденето, егати чудото, като започнат празниците. Днес и майка ми и баба ми празнуват. Пък и родителите ни решиха да се запознават, та тържествена закуска с мама, тържествен обяд с баба, сладкарница за запознанството... изобщо... лошо ми е от ядене.  Sick В корема ми има повече пасти и сладкиши, отколкото бебе...

daesy_des, споко бе. Който може отговяря, който не - не ... дай да те гушна  Hug (много съм гушлива природно, а сега още повече).
Момичета, ей сега се върнах на първа страница да погледна - половината сте на по 22-25 години. Че аз на 22 г. мислех само накъде да отпраша, къде да се покрия с някоя книжка и с коя компания да изляза. А вие вече бебета гледате.. моите уважения за което.

Относно леглата - хич не съм фен на тези, които стават от кошара, после на по-голямо... освен всички други съображения, които писах по-горе, не си представям как ще го оставя горкото си дете до n-та възраст да спи все в едно и също легло. Че нали ще стане госпожица с претенции за стаята си, тогава представяте ли си с какъв кеф ще купуваме обзавеждане заедно. Wink

Аманита - страшно ми се ходи на танци някъде, та със сигурност ще организирам една дискотека съвсем скоро. Пък, таткото, ако ще да идва...

mikivl, добре дошла ..

# 279
  • Мнения: 651
galeto123, каква е цената на количката и леглото?

# 280
  • Мнения: 37
Наистина е красиво и в бебешкият вариант е чудесно,но за понататък не става в никой случай.
Ей затова ли става въпрос?

http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4839
За същото става въпрос.  Grinning
daesy_des , найстина не съм го заглеждала ще го направя. Благодаря за съвета.  bouquet
И аз няма още коластра,но както казвате не задъжително да има  Thinking

# 281
  • Русе
  • Мнения: 57
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3129

Ето това е всъщност моето,но мисля че като размери са еднакви  newsm78
Проверете все пак  Hug

# 282
  • Мнения: 232
Момичета плаче ми се  Cry Някой ни е сгънал покрива на колата и капака леко... Не знам отгоре ли са хвърляли нещо или просто паркомястото са решили, че е тяхно - макар че от 2 год. почти живеем в този блок, но... факт... А кажете кво да правим  Sad

# 283
  • Canada
  • Мнения: 649
Emily искрено съчувствам - това е голяма простотия... #Cussing out И на нас умишлено ни бяха надрали цялата кола отстрани с ключ, ама яко... #2gunfire Е то е ясно какво да правиш - при застрахователя и дано ти е познат... Винаги се минава по-лесно...

# 284
  • Русе
  • Мнения: 57
Emily_ мила надявам се че имате пълно каско...иначе много неприятно.
Не че иначе е приятнто де...С човешката простотия няма оправия за съжаление  Cry

Общи условия

Активация на акаунт