ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ- 14

  • 23 910
  • 438
  •   1
Отговори
# 15
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
май ники липсва Simple Smile

# 16
  • Мнения: 0

много  Confused

Цитат
QN40: за мен сцената е рязана или е монтаж (все пак и Кънчев каза  -и от не излъчвани епизоди), защото в началото е тази, в която Валери слага ръка върху крака на Крис (Слаш, ти я имаше в подписа) и след това продължава как стават и вече целувката...или е трябвало да бъде тази, но са решили, че е твърде рано, ох дано ме разбрахте какво имам предвид 

Току- що погледнах сцената от снощния ВИП. Не е тази, която дваха. Там Валери беше облечен спортно, а тук е с костюм.
Крис как само го отряза: "Не ми се обсъждат лични въпроси" И на Валери изражението. Така като гледам, дори и след целувката, нещата няма да се променят особено.

Последна редакция: чт, 09 апр 2009, 08:25 от slashwoman

# 17
  • Мнения: 295
И какво  newsm78 Крис въпреки целувката ще има още много път да извърви до Валери  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 3 540
запис   bouquet

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Не можах да гледам снощи.  Sad Има ли я някъде качена серията вече?  Rolling Eyes А ВИП-а къде мога да  го гледам, че ми е интересно как са пресъздали сцените? Благодаря.  Hug

# 20
  • Мнения: 0
Не можах да гледам снощи.  Sad Има ли я някъде качена серията вече?  Rolling Eyes А ВИП-а къде мога да  го гледам, че ми е интересно как са пресъздали сцените? Благодаря.  Hug
http://vbox7.com/play:83b08576
това е ВИП-а, сцената на Ицо и Милчо.
А новата серия вече е качена в замунда.

# 21
  • Мнения: 0
И какво  newsm78 Крис въпреки целувката ще има още много път да извърви до Валери  Rolling Eyes
коки, тъй като гледам, с какъв остър поглед Крис изгледа Валери Embarassed
Макар че, то от тази орязана сцена какво може да прецени човек. Но пък ще е много по- интересно, ако Крис отблъсне Валери и после пък на свой ред да се влюби в него, а Валери да му се прави на интересен.  Crossing Arms

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Слашче, благодаря ти!   bouquet

# 23
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
новата серия я има и във vbox7.com

# 24
  • Мнения: 0
Гледам сцената и се чудя колко много се е гипсирал Любо Ковачев. Истинският актьор трябва да може да изиграе всичко. Най- добрите гей- роли в киното са били изпълнявани от Хетеросексуални актьори:
Том Ханкс- Филаделфия
Джереми Айрънс- Венецианският търговец, Калас завинаги.
Клайв Оуен - Bent
Хийт Лижър- Планината Броубек
Шон Пен- Милк.
Иван Юруков- Валери в "Забранена любов".
edit: Къде забравих Ал Пачино- Фатален партньор, Кучешки следобед, Ангели в Америка.

Мисля, че Любо трябва да гледа поне някой от тези филми и се надявам, че това ще му помогне да се отпусне поне мааалко.

Последна редакция: чт, 09 апр 2009, 09:35 от slashwoman

# 25
# 26
  • Мнения: 8 526
Запис за да ви следя

# 27
  • Мнения: 3 157
Не можах да гледам снощи.  Sad Има ли я някъде качена серията вече?  Rolling Eyes А ВИП-а къде мога да  го гледам, че ми е интересно как са пресъздали сцените? Благодаря.  Hug
http://vbox7.com/play:83b08576
това е ВИП-а, сцената на Ицо и Милчо.
А новата серия вече е качена в замунда.


Хареса ли ви сцената?Simple SmileАз умрях от смях:))))

# 28
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Момичета, искате старата анкета тук ли??? Или да пуснем нова анкета? Старата анкета, ако я пусна тук, ще трябва пак да гласувате, а ако искате обощени резултати, Ники ще трябва да го направи! Ако имате предложение за нова анкета, свиркайте, ще я пускам !

# 29
  • Мнения: 0
Момичета, искате старата анкета тук ли??? Или да пуснем нова анкета? Старата анкета, ако я пусна тук, ще трябва пак да гласувате, а ако искате обощени резултати, Ники ще трябва да го направи! Ако имате предложение за нова анкета, свиркайте, ще я пускам !
ами щом е тъй, направо нова анкета. Ама на мен нищо не ми идва на акъла  Crazy Confused
Някой, по- креативен, да предлага  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт