Борбата с рака- духовното оцеляване и физическото преодоляване-11

  • 43 300
  • 441
  •   1
Отговори
# 405
  • usa
  • Мнения: 2 113
аз знам, че трябва да се пази от наранявания, натоварвания, вземане на кръв ръката от страната на операцията не толкова заради това, че е оперирана, а заради вадените лимфни възли, тъй като е под риск от лимфодема. и не става дума само за големи натоварвания, а да се избягват въобще каквито и да било. можело днес да играеш тенис и нищо да не ти стане, а другата седмица да ти мерят кръвното на ръката с по-малко лимфни възли и тя да се подуе... на теб, хули, от двете страни ли са ти махали лимфни възли? щото и аз съм двустранна, но лимфни възли са рязани само от едната страна.

# 406
  • Мнения: 558
 Joy Joy Joy Ми Сонче да пита баща си бе #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ще ти изпратя на лични всичко което пише в моята етапна епикриза.
Маргич, браво на теб - герой си.
Аз досега не съм забелязала да имам проблем с ранички по оперираната ръка, ама може пък и да не съм имала ранички. Иначе, също като при Соня, често ми е поизтръпнала подмишницата и горната част на ръката. Понякога ме боли, понякога не. Абе луда работа. Ама май ще е така, какво да се прави. Не си пазя сериозно ръката. Съобразявам се и не изпадам в крайности. Но торбите с пазарлъците са си мой приоритет.
Много целувки на всички присъстващи и отсъстващи  newsm51

# 407
  • Мнения: 708
Много ти благодаря, Нинче!  Hug Ще му дам всички видове епикризи и да съчинява! Joy

# 408
  • Мнения: 430
            Моето лъче ще е вечно  Cry, вчера стартих /най-накрая/ , днес отивам, апарата не работи  Rolling EyesНещо съм се отчаяла...
 Хули , а пък твоят случай направо ме смрази, като знам какъв страх брах преди операцията ....
Маргич , браво, мина си по реда ,както се казва!!!

# 409
  • Мнения: 1 567
Как виждате, че липсват постове?  Crazy Аз ли не зацепвам...  Blush

veselinap, на пластмаса ли мина  Joy това нова диета ли е - за обед пластмасова кутия  hahaha
е, поне ще минеш с една кутия и за обед и за вечеря  Heart Eyes

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green ама съдържанието беше супер. Пиленце с тиквички на тефлонов тиган... Mr. Green Mr. Green

Преди малко се прибрах...Отивам да къпя малката (ужасно изпотена0 И лягам, че съм скапана.... smile3507

# 410
  • Мнения: 430
       Току що даваха в предаването на Гала един професор Ренген /поне така чух, може и да не съм разбрала  Embarassed/ , говореше за някаква терапия за лечение на рак - сайбърнайф / ако пак правилно чух/ , но го хванах съвсем накрая и нищо не разбрах .Знаете ли нещо за това?
        От 16 ч ще повтарят предаването по Диема Фемили !

Последна редакция: чт, 14 май 2009, 10:26 от Сиса /

# 411
  • гр.София
  • Мнения: 158
Здравейте момичета радвам се,че всички сте добре  bouquet
Много ще се радвам ако някои може да ми даде инфо за следното.
Значи накратко от няколко години на моя блок има клетки на мтел,аз живея на последния етаж,подписан е договор за съжеление майка ми не е знаела за последиците и се е съгласила.Договора изтича някаде 2009.След всичкото това тръбене,че клетките на мтел не са безопасни както се твърдеше,даже една жена онзи ден по новините каза,че при жените се появява рак на гърдата,вече си мисля дали не е допринесло при мен от там за всичко това newsm78.Имам голямо желание да се махнат от главата ми,но незнам към кои да се обърна,при положение,че знаете колко силна е тази компания.Много ще съм ви благодарна да ми дадете някаква информация за да ги разкарам.Целувам ви всички

# 412
  • Мнения: 430
         Ако искаш да го махнат от твоя блок, няма проблем , лошото е ,че го слагат на съседния , разликата за теб е единствено в това, че не ползвате обезщетението вие.И аз знам за този проблем.Виждам клетката от моята тераса ,стои върху съседния блок, и нищо не мога да направя  Confused

       BEZ_STRAH , кажи как си, какво става с теб?

# 413
  • София
  • Мнения: 428
Здравейте милички! Целувам ви всички!  love001
Аз вече съм в час, ама като ми тръгне на карък та не ме пуска пусто дълго време Laughing Бяха ми объркали болничните, та два дена се разправям с тях! В тази държава човек трябва да разбира и да чете всичко за да си пази интереса, нали знаете как е! Mr. Green
Да ви се похваля от днес понясам и кафенцето и биричката, а май ..... след малко ще изпробвам и лек антидепресант Joy Joy Joy
Ех..... химио пази се че на 4ти юни пак ще се видим и тежко ти Joy Joy
Соспециал почти съм сигурна че тиквите ще вържат и... ииии на следващата среща на всяка една от вас по тиква Joy Joy Joy
Без страх окло мен няма антени а пък глупавото раче ми дойде на гости без да съм го канила hahaha hahaha hahaha
Та знае ли човек, не го мисли. Кажи как си , имам чувството че отдавна не си влизала във форума!
Момичета желая ви една много хубава, тиха, топла и спокойна вечер. Hug


# 414
  • Мнения: 1 494
Опаа, някой каза антиоксидант...



и за разкарване:

 

Момичета, моля ви помислете- нека да се организираме, някъде по средата на България, лятото- макар и за една нощувка. Съжалете ни нас по-далечните. Пък и ще е по равно за всички пътуването.
Може и да не е точно по този начин- давайте идеи.

# 415
  • Мнения: 1 567
Момичета, моля ви помислете- нека да се организираме, някъде по средата на България, лятото- макар и за една нощувка. Съжалете ни нас по-далечните. Пък и ще е по равно за всички пътуването.

Пу за мен newsm44
За купон - винаги готов (като клетвата на пионерчетата.  smile3532И съм съвестна като тях smile3534)

# 416
  • Мнения: 1 494
Записах те вече, няма измъкване.  Hug  Laughing

# 417
  • Мнения: 430
   Аз също ще дойда Peace , само дано не съпадне с някоя химиотерапия!

# 418
  • Мнения: 1 494
Ааа, ще се съобразяваме, то не е да ходиш на шопинг или фризьор. Аз затова отдалеко подхващам. Hug

# 419
  • София
  • Мнения: 5 074
Нали не трябва да казвам, че съм следващата - щото не можах първа да се запиша  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт