Борбата с рака- духовното оцеляване и физическото преодоляване-11

  • 43 278
  • 441
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 428
Привет и от мен милички! Laughing
Изчетох всичко което сте написали от вчера и от днес! За "съжаление" появил се е нов боец, но пък е "добре дошъл" Hug
Йов мила, аз чакам третата химия! Mr. Green Те момичетата вече са ти казали, а и ти може би вече си прочела, че няма нищо страшно Thinking Много зависи от вида на химията и от организма! Но миличка нали ние ще бъдем с теб, ще те подкрепяме, ще се молим за теб и всичко ще е наред! Praynig Peace

# 436
  • у нас - на брега на морето
  • Мнения: 294
Здравейте, момичета! Grinning Не можете да си представите, колко много съм развълнувана от факта, че всички вие ми обърнахте толкова топло и сърдечно внимание! БЛАГОДАРЯ ви от сърце!!! Аз винаги съм се подценявала, но сега усетих и подкрепата на моите колеги, а и вашата и това започва да ме кара да се почувствам по-значима.Няколко думи за мен:на 45 год., от Варна, семейна със синове на 20-студент и на  6-бъдещ първокласник - достатъчно големи отговорности и основания за да се преборя.За сега няма да досаждам повече, че и всеки момент чакам баткото да доведе малкия от детската градина и трябва да се позанимавам с него. newsm51

# 437
  • Мнения: 430
      В момента съм на лъче, което хич не върви по план, но да предположим, че към 20,06 ще свърши.Значи началото на юли вероятно съм на 4 химия.И т к лъчетата се правят само в работни дни, означава, че ,когато и да кажете ,през юни, мога да дойда на срещичката Wink
     Предполгам , че ще дойда с мъжо и малкия ,големия трудно се навива да се помотава с пенсионери ,като нас  Mr. Green
     Аз си представям тази среща на някоя вила.Има много , просто трябва да се преброим, да измислим дати ,и да започнем търсенето.

        veselinap , разсмя ме с твоите седем точки, много изчерпателно  Laughing,ааааааааа да, и допълнението на Хули за дивана rotfImao rotfImao rotfImao

        Еххо, къде се запиля?Ще имаме среща!!!

# 438
  • Мнения: 1 494
Добро работно утро!
 Laughing

Хули, пускай тема, стига си работила!
Аз също съм за нещо в планината, пясъче. То моя мъж все ме бъзика като започна изречението: Ходи ми се някъдеее- и той добавя; Знам, в гората.  Laughing Ако бях уцелила времето, сигурно щях да съм хайдутин или партизанин.  Joy
Ние засега имаме само едно пътуване началото на юни планувано. Морето още не сме го мислили, но скоро ще се изяснят отпуските на мъжа ми и тогава ще знам.

# 439
  • Мнения: 1 567
        veselinap , разсмя ме с твоите седем точки, много изчерпателно  Laughing,ааааааааа да, и допълнението на Хули за дивана rotfImao rotfImao rotfImao

 smile3532. Аха. То така си и беше. И Хули е допълнила най-важната част.  Joy Joy

Yov64, ти си почти на мойто дередже. Моят голямия е на 17, а малката на 5. Само във възрастта има малко (но съществено  Mr. Green Mr. Green разминаване). Аз на на 40. Когато ме диагностицираха бях на 36.5.  Mr. Green

Сисе, може. Има разни такива частни, малки хотелчета. Може да се запази едно такова за един уикенд. В Банско има сума ти такива. (а и на мен ми е по-близко  Mr. Green Mr. Green Mr. Green)...

# 440
  • София
  • Мнения: 1 312
Добър ви ден вече...! Сега смогнах да си пия кафето на спокойствие....Докато почистя и послугувам на домашните  Mr. Greenлюбимци.... Mr. Green
 Чета ви всеки ден, наблюдавам вииии!!!
За срещата много хубаво звучи,та и да не се организира ,самата мисъл за нея ми действа готино.....нали знаете че нагласата и предусещането за нещо предстоящо хубаво е по=хубаво от самото случване ....
Хубав ден на всички  ви желая!!!  bouquet

# 441
  • София
  • Мнения: 5 074
Хайде в новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=397208.new#new

Общи условия

Активация на акаунт