Гаденето отшумя, СЕПТЕМВРИйска мама разцъфтя

  • 11 189
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Да,тук е Великден,но испанците ,като че ли повече празнуват на разпети петък.Вчера бяха големите церемонии по улиците,чак до полунощ продължиха с музиките и звъненето на камбаните. Peace
neky може оцет.Аз винаги слагам на салати и на супи Rolling Eyes
Gorska_Kitka наистина тази годеина времето нещо се е побъркало.А това,което изпитваш към бебето е много хубаво.И аз бях така с Алекс,докато сега все още не мога да осъзная,че пак ще ставам мама. newsm78
fifonka значи двете сме на 22.04.Дано видиш пола на бебето. Peace

# 16
  • Мнения: 1
Здравейте,мами!

Да ни е честита и благодаря на Цвета за хубавото заглавие!  bouquet

# 17
  • Мнения: 158
на всички  които празнуват на този ден HugЖелая ви здраве,щастие и сладки септемврийски бебоци Grinning
tsveta Hug
Ianita28 вече се навих да си взема туниката,но сега пък мъжът ми каза,да изчакам малко,че в момента има по-важни покупки SadЕ все пак го разбирам Rolling Eyes
Gorska Kitka като тръгна и аз по магазините ще огледам и по Ботев-мерси HugА мисля и на пазара в Люлин да отида там има хубави неща Wink
Аз пък снощи работех по новата тема,но докъто я пусна видях,че tsveta ме е изпревари-запазила съм си я за другия път,че иначе целия ми труд щеше да отиде на вятъра и ако искате ще я пусна.Сложила съм и заглавие:"Вкусни козунаци и великденски яйца,ще си хапнат СЕПТЕМВРИйски бебчета".Ако искате ще сложим и на Бубара заглавието-нямам претенций HugМалко съм я поукрасила,че ми липсваше малко цвят,но няма голяма промяна-т.е. няма да ви натрапвам разни шарений,гледах да и запазя облика който Бу е направила,щото е хубав.Впрочем какво става с Бу някой знае ли?
gingerina да няма да и е проблем да ти го разпечата отново,за това си вземи направление преди изследванята за да не ги плащаш,все пак ти се полагат и това са ти излишни разходи,а и болничен ще ти пуснат защо да си хабиш отпуската WinkНе се примирявай така лесно-и без това си плащаме като попове за какво ли не...!!!Аз като знам как стоят нещата ме е яд,че на всяка крачка пари ни искат ама ако пък не дадеш - кофти отношение...въобще не съществуваш за тях вече.Така,че колко още ще си плащаме,спести си поне тези разходи StopА към Барбова - да нямаш никакви ангажименти и можеш да не я посещаваш повече,но ако имаш някаква документация при нея(снимки,амбулаторни листа...)си ги вземи Peace
Контесата на мен ми ги пише в епикризата,която ми дадоха заедно с болничния тъй като ме водеха в болница.Иначе и при мен всичко си е в АГ.
anita29 Shockedкак така сняг?Тук направо си е лято Hug
neky и аз съм така ако не хапна веднага след сън или ако от хранене до хранене има по-дълги паузи пак ми се гади.Тази сутрин пак Sick Раздразнила съм жлъчката явно(защото имаше и жлъчен сок) с китайския ориз който хапнах вчера Rolling Eyes А шефката ми каза,че мога да си хапвам Китайска кухня ooooh! За отцет незнам,ама аз онзи ден хапнах една много солена супа в един ресторант и вчера ми бяха подути глезените и много ме боляха-мисля си,че е от супата newsm78
Весел и слънчев уикенд от мен Hug






# 18
  • София
  • Мнения: 123
Здравейте и от мен, мерси за новата темичка на Цвети  Hug

# 19
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Честито на всички празнуващи днес.
Ние се разходихме хубаво. Кой ме би да взема да уча лапето да кара колело не знам, ама така се изнервих, че ми идеше да я наритам и нея и мене си за тъпите идеи Crazy След обяд само с кофичките и лопатките на пясъчника

# 20
  • Мнения: 158
Здравейте  Hug

Цвети, благодаря за новата тема Simple Smile

Честит празник, видях днес едни момичета и момчета в носии Simple Smile

Аз пък сега да ви се оплача с проблем - боли ме ужасно много гърба, и то нощно време,когато явно се отпускам. Казвам ви, боли ме като дишам Sad Събуждах се няколко пъти тая нощ да се мажа с ония гелове за травми, ами минава за малко и после пак Sad Днес малко ще полягвам отвреме навреме, дано да ме отпусне, че какво ще правя не знам. Аз по принцип имам дископатия, обаче тя не ме боли в момента така, както гърба Shocked

# 21
  • София
  • Мнения: 96
Привет и от мен в този слънчев и топъл ден!
Знае ли някоя от вас къде да си намеря дрешки за бременни,но да не
са от 40-50лв,че не си струва за 1-2 месеца!
Аз имам от предиштата бременност едни джинси,но ги лекьосах и
ги съсипах и ме е яд!Имам и други,но са ми по-лятни!

# 22
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Simbioza, освен в продавалника не знам къде. Там има хубави неща и повечето запазени. Моите дънки от там са  само 20 лв. и са удобни много, а и готинки визуално.

# 23
  • София
  • Мнения: 96
Simbioza, освен в продавалника не знам къде. Там има хубави неща и повечето запазени. Моите дънки от там са  само 20 лв. и са удобни много, а и готинки визуално.
Извинете моето невежество,но Продавалника е тук във форума,нали?И майките си продават това,което е запазено? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 24
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Ами отделен форум си е и трябва отделна регистрация.
Ето линка...

http://www.prodavalnik.com/ppc/index.php

# 25
# 26
  • Мнения: 14
тук е просто лято!днес бяхме на екскурзия на много красиво място с водопади и падна едно катерене по скалите.......доста трудничко беше,но се справихме!!!!!!!!Аз се чувствам отлично засега и много се кефя на коремчето.Всяка седмица ходим до някое хубаво място и обикаляме.Ходя доста.Иначе като съм на работа не мърдам от стола и се схващам...А времето сега тук е супер и е само за разходки,че скоро ще почнат жегите и не знам как ще го изкарам това лято...Сега се възползвам!

# 27
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
bamba ти в кой град си в Израел?Майка ми 3г работеш в Хайфа и като гледах снимките много ми хареса там. Peace

# 28
  • Мнения: 14
bamba ти в кой град си в Израел?Майка ми 3г работеш в Хайфа и като гледах снимките много ми хареса там. Peace
Живея в Холон,точно до Тел-Авив.Красиво е

# 29
  • Мнения: 183
Здравейте мили момичета! Цвета, благодаря за темичката!   bouquet

Днес съм в прекрасно настроение. Първо днес на английския ми връчиха резултатите от теста и не можах да повярвам на очите си - 95 точки от 100 възможни. Щях да падна. А и госпожата ме похвали, че съм се справила най-добре от всички.  Embarassed Ей такива неща ме карат да се чувствам много щастлива. След това обиколих детските магазини и купих на малката два чифта страхотни анцузи за детската, а пък мъжът ми отиде до Кауфланд и успя да намери формички за курабийки. Та много им се кефя сега, почти съм се спряла и на рецепта, та в четвъртък или петък ще се вихря в кухнята.

Simbioza , Валката добре те посъветвала. Аз също си купих вече два чифта дънки от там и наистина са страхотни.

сънито това с гърба не е добре. Според мен се консултирай с лекар, не може така от нищото да те боли. Бързо оздравяване.

tsveta това с колелото ми е много добре познато. Миналото лято купихме колело и аз направих първия опит да науча малката да го кара, но така се изнервих, че тя сама се отказа. След това го закарахме при майка ми и жената за една седмица научи детето да го кара перфектно. Ако не беше тя, милото още нямаше да може да кара.  Embarassed Та и до ден днешен колетото е там и всеки уикенд малката хвърчи из квартала с него.

Gorska_Kitka аз също вече изпитвам чувства към бебето. Нали преди ви разказах как се разплаках по време на прегледа, особено като видяхме че е момченце (не че съм имала някакви претенции). Просто чувствата така ме завладяха в онзи момент, че не успях да се въздържа.

maliby най-вероятно от солта е станало така. Знам, че сега доста трябва да внимаваме със солта, но при мен е нещо страшно. Всеки ден като готвя нещо ми се струва адски безсолно и слагам много сол. Когато седнем да ядем, на мен продължава да ми е безсолно, а мъжът ми ме пита защо ястието е солено.  Shocked Е чак път толкова да съм се побъркала с вкуса си, не ми се вярва, ама явно е така. Дано да не направя беля с тая сол.

И да не забравя - честит празник на всички празнуващи днес!

Общи условия

Активация на акаунт