16.04 2009, 10:30 - ПРОТЕСТ ЗА ДОСТАТЪЧНО МЕСТА В ДГ! ЗАЕДНО МОЖЕМ!

  • 22 590
  • 457
  •   1
Отговори
# 450
# 451
  • Мнения: 4 393
Е - и ние с бебка се прибрахме. Бяхме малко, много голямачаст бяха журналисти. Очквах да е така, но се надявах на повече ...  Sad

След първия прием ще са повече, като видят, че реално място за децата ни в ДГ няма...а сега надеждата умира последна.

# 452
  • Мнения: 562
Е - и ние с бебка се прибрахме. Бяхме малко, много голямачаст бяха журналисти. Очквах да е така, но се надявах на повече ...  Sad

След първия прием ще са повече, като видят, че реално място за децата ни в ДГ няма...а сега надеждата умира последна.

Да ... така е. Аз също се надявам да ни приемат, но все пак ... Ще има ли втори протест? Ако нещо сериозно не ме възпира, пак ще го посетя, пък дори и детето ми да е прието в ясла!

# 453
  • Мнения: 4 393
Аз се надявам да има и други протести, че да не стане всяко чудо за три дни...сега преди избори излизат, говорят, обещават, ама ще отшуми, ако не им дишаме във врата постоянно  ooooh!
В цивилизованите държави май не е нужно, но ние все пак сме в БГ  #Cussing out Аз дори си мисля за следваща стъпка дали не трябва да включим и държавата...тъй като се извиняват с липсата на терени за строеж на нови ДГ...общинските ако не стигат да включат и държавните!!!Абе проблема е решим, ама никой не иска да се захване, ББ сега се бори за премиерското място и явно не му се занимава.Отсега почвам да се чудя за кого да гласувам и дали изобщо да ходя  Crossing Arms

# 454
  • Мнения: 435
И ние с малкия току що се прибрахме. Тук недоволните сме много, а там бяхме малко. Жалко. Ако бяхме повече хора и вниманието към проблема щеше да е по-голямо.

# 455
# 456
  • Мнения: 1 749
Е - и ние с бебка се прибрахме. Бяхме малко, много голяма част бяха журналисти (всмисъл трябваше да ги има вурналистите, но да бяхме повече протестиращите). Очквах да е така, но се надявах на повече ...  Sad
Simple Smile Рано сте стигнали..ние уж по-близо,пък се прибираме чак сега.
Наистина бяха малко хора ....Много се надявах да  бъдем повече! Жалко,наистина...Имам надежди,че това ще се окаже едно начало на нещо резултатно.

# 457
  • Мнения: 7 821
Радвам се, че протеста се осъществи!

А сега ви приканвам да се върнете в "страстната" тема.

Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт