Жени, какво мислите за мъжете водолеи?

  • 32 421
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10
Да не си търсо гадже във форум с мами?  Mr. Green
Спокс, гадже не си търся. Още не съм забравил последната, с която се разделихме преди година и докато не стане това - нова не търся.

# 61
  • София
  • Мнения: 17 329
Ми такива вибрации ми идват откъм теб Wink
Като и да е, да не спамим Simple Smile

# 62
  • Мнения: 370
Да не си търсо гадже във форум с мами?  Mr. Green
Спокс, гадже не си търся. Още не съм забравил последната, с която се разделихме преди година и докато не стане това - нова не търся.
а когато се влюбвате вие водолеите,силно и обсебващо ли е?и краткотрайно ли е или......

# 63
  • Мнения: 10
а когато се влюбвате вие водолеите,силно и обсебващо ли е?и краткотрайно ли е или......
Точно това е индивидуално при всеки. Аз лично отговарям на първото описание, което си дала и това е едно нещо от характера ми, което много ме дразни и което много трудно променям, но промяната е за кратко. Рядко се влюбвам, но като се случи е обсебващо и за дълго. После ми трябва много време за да забравя мацката. С първата ми любов изкарахме 3 месеца, а ми трябваха 5 години да я забравя. С последната, в която се влюбих, да се бия по главата, изкарахме 6 месеца, сигурно ще ми трябва и повече време.
Има колеги по зодия, които колкото бързо се влюбват, толкова бързо и разлюбват и на тях най-много им завиждам за това.

# 64
  • Мнения: 370
да знам,че е най-вече индивидуално,но има мъничак процент  който влиае херектерното в тази насока и зодийката.затова питам.ти си обаче от моя вариант.т.е. точно като теб съм.и може би тук плахостта на рибката и страха да бъди наранина,затова бягам щом покажат интерес към мен или ако се влюбя всичко е премислено до най-малката подробност.не се хвърлям през глава.но влюбяли се,лелеееее ooooh!затова ти зададох този въпрос.

# 65
  • Мнения: 10
Като гледам графичния сменяем формат вляво - ти отдавна си се влюбила, така че май вече няма за какво да се притесняваш.

# 66
Напротив при рибите тази опасност стои винаги на дневен ред. и да не искат да се влюбват, понеже да речем вече са женени или омъжени, опасността ги дебне на всяка крачка. не заради самите тях, а заради факта че привличат до късни години противоположния пол. аз съм ;cg близнаци. ама това за рибите го знам със сигурност. да им имам съдбата аз на рибите. не търсиш никого, пък тебе все някой те кльопа  и му се ще да те прилапа

# 67
  • Мнения: 370
Като гледам графичния сменяем формат вляво - ти отдавна си се влюбила, така че май вече няма за какво да се притесняваш.
о да,аз отдавна съм се влюбила и все още съм.и все така да е,че моето скорпи ще ми резне кратунката. fight
 Crazy Joyобаче и това е много верно
Напротив при рибите тази опасност стои винаги на дневен ред. и да не искат да се влюбват, понеже да речем вече са женени или омъжени, опасността ги дебне на всяка крачка. не заради самите тях, а заради факта че привличат до късни години противоположния пол. аз съм ;cg близнаци. ама това за рибите го знам със сигурност. да им имам съдбата аз на рибите. не търсиш никого, пък тебе все някой те кльопа  и му се ще да те прилапа
в нашата тема за рибите под формата на шега,но пък си е  живата истина, неписах,че ние рибите не търсиме,нас си ни търсат.тежка съдба. Laughing Winkмен обаче това не ме притеснява. аз съм направила избора си ,както казва corus_s3. Grinning и понеже го има този зодиакален момент при нас рибите за влюбването,затова си зададох този въпрос за водолеите.как седят нещата.съответно Corus_S3  ми отговори.

# 68
  • Мнения: 10
ние рибите не търсиме, нас си ни търсат.тежка съдба.
Да, бе, много тежка.  Rolling Eyes  Де да търсеха и нас така...

# 69
  • Мнения: 5
Corus_S3 , няма кой. Иначе сте ок. Интересни и ставате за дълго време. Аз като една обикновена шаранка ,дето губя бързо интерес, да кажа -  водолеите са супер. Не ми е скучно с тях, по очите ги разбирам какво искат да ми кажат....страхотни хора

# 70
  • Мнения: 5
Подбут, че темичката пада

# 71
  • Мнения: 370
ние рибите не търсиме, нас си ни търсат.тежка съдба.
Да, бе, много тежка.  Rolling Eyes  Де да търсеха и нас така...
ааааааааааа,на нас си е природна даденост. Joy
да не се обидиш сега,майтап. Wink

# 72
  • Мнения: 10
Що да се обиждам, ние сме природно ощетени по всички параграфи.  Rolling Eyes  Ако има прераждане бих си избрал в следващия ми живот да съм скорпион - аз да наранявам жените, а не те мен.  Rolling Eyes 

# 73
  • Мнения: 370
Що да се обиждам, ние сме природно ощетени по всички параграфи.  Rolling Eyes  Ако има прераждане бих си избрал в следващия ми живот да съм скорпион - аз да наранявам жените, а не те мен.  Rolling Eyes 
ееееееееее,недей сега така. ти си си уникален посвоему. Joy

# 74
  • Мнения: 10
Що да се обиждам, ние сме природно ощетени по всички параграфи.  Rolling Eyes  Ако има прераждане бих си избрал в следващия ми живот да съм скорпион - аз да наранявам жените, а не те мен.  Rolling Eyes 
ееееееееее,недей сега така. ти си си уникален посвоему. Joy
Еми сигурно, ама като никоя не ме ще от тая уникалност няма ник'ва полза.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт