Жени, какво мислите за мъжете водолеи?

  • 32 451
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5
Ма верно нема полза  newsm78

# 76
  • Мнения: 5
С цел да бутна темата напред искам да кажа нещо за водлеите - страхотни са! Само да не са ти в къщата  Laughing

# 77
  • Мнения: 4 668
Сега ...  Thinking Да кажа малко лоши неща за Водолеите , че моят снощи много ме ядоса ...
- Не търпи чуждо мнение , освен ако не му го поднесеш по много заобиколен начин .
- Има склонност така да извърта нещата , че да направи от мухата слон , да се почуства ощетен и неразбран , въпреки че е виновен и накрая да ми припише на мен цялата вина , а той милият е ангел небесен ...
- Всъщност поледното не е вярно , защото на Водолеите май са им слаби ангелите и трудно деянят на напрежение или в напрегнати ситуации .
- Абсолютен фантазъор , на който ако му направиш забележка , защо е разхвърлял всичките си дрехи примерно , започва да си мисли едва ли не , че вече го гониш  от къщи .
- Трудна комуникация , защото смята , че винаги е прав ...

Това е !
Автора , ако има желание да опита да ми върне вярата в доброто към Водолеите ...

А между другото аз като един Скорпион , най - добре съм се чувствала с мъж Дева ... / не че и те не са едни кривундели ... ум да ти зайде /.

# 78
  • Мнения: 5
Пиле, ми те мъжете са така. без значение от зодията им. Въртят, сучат, не от мухата слон ми от мушицата акула правят. Така де....Па и ти си скорио...как му издържаш въобще да унисекс контактите и разговорите??? Щото водолеите винаги имат много приятели - факт. Ма ти пък като едно истинско скорио пък си имаш приоритети. Ма той най-вероятно не ги бръсне за слива де....Водолей. Много са сладки и готини, ама не знам дали бих живяла с такъв екземпляр

# 79
  • Мнения: 10
Сега ...  Thinking Да кажа малко лоши неща за Водолеите , че моят снощи много ме ядоса ...
- Не търпи чуждо мнение , освен ако не му го поднесеш по много заобиколен начин .
- Има склонност така да извърта нещата , че да направи от мухата слон , да се почуства ощетен и неразбран , въпреки че е виновен и накрая да ми припише на мен цялата вина , а той милият е ангел небесен ...
- Всъщност поледното не е вярно , защото на Водолеите май са им слаби ангелите и трудно деянят на напрежение или в напрегнати ситуации .
- Абсолютен фантазъор , на който ако му направиш забележка , защо е разхвърлял всичките си дрехи примерно , започва да си мисли едва ли не , че вече го гониш  от къщи .
- Трудна комуникация , защото смята , че винаги е прав ...

Това е !
Автора , ако има желание да опита да ми върне вярата в доброто към Водолеите
Няма да опитвам да ти върна вярата, защото съм наясно, че не може всички да ни харесват.
Това за напрежението не е много вярно - пълни непукисти сме и дори в екстремни ситуации се държим спокойно, даже понякога стигаме и до флегматично действие - представи си колко ни мързи да се напрягаме.
Комуникацията не е трудна, просто ти не знаеш как да общуваш с водолей и да го накараш да приеме твоето мнение за правилно.
Че сме фантазьори - такива сме. Ако прочетеш някои от по-дългите ми постове в темата - там съм написал някои неща по въпроса. И това, че си мисли, че го гониш от къщи е най-малкият ти проблем, да знаеш.
Понякога приписваме вина на хора, които не са виновни просто за да изследваме реакцията ви и да си направим някои изводи за вас.
За чуждото мнение... вярно е, ама горе-долу. Зависи от ситуацията и за какво става въпрос.

А едно нещо, което не трябва никога да правиш... Не сме свадливи личности, но като ни писне нещо почваме да се караме. И ако се карате, дето се вика и за най-дребната глупост, недей да му пробутваш неща от рода на "ще си намеря друг", защото до някое време няма да се връзва, но после ще преброи колко пъти си му го казала и ще го вземе на сериозно. Това последното ти го казвам от личен опит. Бившата ми го каза веднъж и след това при всяко завъртане на главата й в грешната посока (тоест не към мен), в моята звучеше все това: "отидох в Плевен и срещнах някой. Сега отивам в Ловеч и може и там да срещна някой". Ако я беше повторила тая шега само още веднъж, тя щеше да е зарязаната, а не аз.  Rolling Eyes  И това важи за 99% от колегите водолеи - може да питаш някой колега какво би направил в дадената ситуация или какво би си помислил. И ако сте достатъчно близки - ще ти каже.
Ако свикнеш как се общува с водолей, накрая ще можеш да го командваш както си искаш, а той, пък, ще си мисли, че ти си командваната.  Mr. Green  Обаче няма да ви издам тайната как става тоя номер.  Laughing  Въпреки, че начинът е много лесен, няма да ви кажа как. Stuck Out Tongue

# 80
  • Мнения: 5
Спри да се самохвалиш  #2gunfire

# 81
  • Мнения: 10
Спри да се самохвалиш  #2gunfire
Явно пак ще трябва да го напиша - аз съм си аз, а на който не му харесва - негов си проблем. Мога и по-грубо да го кажа, ако държиш, но смятам за сега да не го правя.
А и не разбрах къде видя хвалене?

# 82
  • Мнения: 4 668
Corus_S3 - много си прав за всичко . Аз ги написах така нещата , гледайки от моята си камбанария .
Но сега се сещам , че е вярно това за бездействието . както и за провокациите , за да видиш някой как ще реагира .
Иначе като цяло сте спокойни хора , наистина .

И не се живее никак трудно с вас . Моят мъж е много грижовен , много помага , много е заинтересован .

Но сте и ревниви , даааа  Simple Smile Обаче се прикривате .
Спомням си аз миналото лято имах големи проблеми с колата и през ден висях при майстора .
Смятай , че мъжът ми вече не можеше да го гледа по едно време ... все едно момчето е виновно за нещо  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 10
Смятай , че мъжът ми вече не можеше да го гледа по едно време ... все едно момчето е виновно за нещо  Mr. Green
Ми нормално - и аз да бех, и аз нямаше да го трая и бих го гледал на криво.  Laughing  То като помислиш всеки мъж би реагирал така, независимо от коя зодия е.  Rolling Eyes 

# 84
  • Мнения: 2 232
Еее колко теми за вас бе Водолеи, имаше наскоро една, аз в нея съм писала.
Обичате много май да сте ц-р на внимание, особенно на женското такова.   Wink
Но аз си ви обичам, нищо, че сте странни птици.

# 85
# 86
  • Мнения: 4 668
Смятай , че мъжът ми вече не можеше да го гледа по едно време ... все едно момчето е виновно за нещо  Mr. Green
Ми нормално - и аз да бех, и аз нямаше да го трая и бих го гледал на криво.  Laughing  То като помислиш всеки мъж би реагирал така, независимо от коя зодия е.  Rolling Eyes 
Ами тогава да беше карал той колата при него . Ама все си намираше работа някаква ...
Мързел ли е , какво е ?

# 87
  • Мнения: 10
Ами тогава да беше карал той колата при него . Ама все си намираше работа някаква ...
Мързел ли е , какво е ?
Питай когото искаш водолей - няма по-голямо нещо от водолейския мързел.  Laughing 

Еее колко теми за вас бе Водолеи, имаше наскоро една, аз в нея съм писала.
Обичате много май да сте ц-р на внимание, особенно на женското такова.   Wink
Но аз си ви обичам, нищо, че сте странни птици.
Съжалявам не знаех, че е имало друга тема, а и и да е имало най-вероятно е била за жените водолейки, които по доста параграфи са различни от мъжете от същата зодия.
С какво мога да те подкупя да дадеш ДНК матРЯл за да те клонирам?  Grinning

# 88
  • Мнения: 2 232
Corus_S3 - казах за другата тема с добри чувства и под ф-та на майтап, ето я и нея ако ти се чете(като я потърсих, излезна, че не е много от скоро)
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=353235.0

За ДНКто, ще си помисля какво да поискам  Simple Smile

# 89
  • Мнения: 10
Corus_S3 - казах за другата тема с добри чувства и под ф-та на майтап, ето я и нея ако ти се чете(като я потърсих, излезна, че не е много от скоро)
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=353235.0

За ДНКто, ще си помисля какво да поискам  Simple Smile
Другата тема не знаех, че я има, защото не съм я търсил. А не съм я търсил, защото не мислех, че вие може да се хванете да обсъждате мъжете както ние ви обсъждаме вас.  Rolling Eyes 

Общи условия

Активация на акаунт