Чувството за вина

  • 3 222
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 196
Пътят към ада бил осеян с добри намерения, казват...
Можете ли да и осигурите подслон и защита? В момента има нужда именно от това. Както и от морална и емоционална подкрепа.

# 16
  • Мнения: 275
Можем да и осигурим подслон. Но тя изглежда няма нужда от точно това. Казва, че от два месеца с пръст не я е докосвал и се държал все едно нищо нередно не се е случило?!

Дайте ми съвет как да я убедя, че такава атмосфера ще деформира синът и. Това за мен е основното.

# 17
  • Мнения: 2 070
заровила си е главата в пясъка.любовницата още ли им е квартирантка?

# 18
  • Мнения: 275
Не стига, че им е квартирантка, ами дори размахвала семейният кодекс и анализирала вероятната подялба на имуществото! Ох, не искам да разказвам подробности, но по-унизителна ситуация не съм си и представяла. Но тя ( любовницата) не е виновна - мъжът и е за трепане.

# 19
  • Мнения: 46 657
Все си мислех, че нищо не може да ме учуди, ама това е направо  Shocked и вие да мълчите  Tired дано се възстанови психически жената  Praynig

... Но тя ( любовницата) не е виновна - мъжът и е за трепане.

А, хич не е виновна, той я е занесъл и я е сложил вътре, без нейно съгласие  Laughing

# 20
  • Мнения: 2 448
За по голяма наглост не бях чувала. Този мъж за трепане!  doh

# 21
  • Мнения: 158
Колкото и да говориш за атмосферата в която тя ще гледа сина си, ако тя не попива ще се окаже трудно начинание.... за съжаление. Но все пак се опитай, да я убедиш, докато не прозре истината. Такъв злобен побой.... незнам, трудно такъв човек би се променил. Това че сега не я пипа (ако е истина ) е само затишие според мен. Дано да проумее, че нещата няма как да се оправят поне според мен, за голямо съжаление.

А колкото до това че си си траела, знам че е кофти, но не се знаеше пък ако беше казала как щяха да се обърнат нещата. Оправдавам те, защото аз лично не бих се намесила в семейство. Било то и на приятелка. Точно да, преди известно време имаше такава тема.

# 22
  • Мнения: 2 070
Не стига, че им е квартирантка, ами дори размахвала семейният кодекс и анализирала вероятната подялба на имуществото! Ох, не искам да разказвам подробности, но по-унизителна ситуация не съм си и представяла. Но тя ( любовницата) не е виновна - мъжът и е за трепане.
няма как да помогнеш на приятелката си,трябва тя да пожелаае.в случая ми се струва че се е примирила,и се е оставила по течението

# 23
  • Мнения: 275
Все си мислех, че нищо не може да ме учуди, ама това е направо  Shocked и вие да мълчите  Tired дано се възстанови психически жената  Praynig

... Но тя ( любовницата) не е виновна - мъжът и е за трепане.

А, хич не е виновна, той я е занесъл и я е сложил вътре, без нейно съгласие  Laughing

Тя се натискаше да ходи там. Разиграваше грозни сцени, че оставала на улицата и той с хиляда зора я приюти уж за малко докато си намери квартира.

Вярно е, че тя ( любовницата) е най-жалкото, кръвосмучещто, комплексирано, арогантно създание което някога съм срещала. Вярно е, че тя има вина, но по-скоро тя преследваше малоумните си болни амбиции. Но той допусна всичко това да се случи, нямаше силата да я изгони, сега е с промит мозък и без капка съжаление.

# 24
  • Мнения: 158
Любовницата, и тя е сигурно една.....ама възползва се, малко са тези жени с морала.....Не е луд този който яде баницата, а този който я дава. Като е малоумен да лишава жена си и собственото си дете.... Ще го пооберат и ще си изгние най верояно сам и така. Жалкото обаче че е стопил живота на жената и детето, пък той да си сърба попарката....

# 25
  • Мнения: 275
Същият този мъж, преди пет години, ни молеше да го отървем от този навлек. Знаеше, че семейството му ще идват и си мислеше, че с лека ръка може да позачисти миналото си. Идвал е в къщи и е молел мъжът ми да му помогне за да я разкара. И сега същият този глупак се е обърнал на 180 градуса.

# 26
  • Мнения: 194
Ох не ми е ясна цялата тази история....

Тоя пундек що я е бил, кат неговия г.з е посран?

От цялата работа разбрах, че ти, не си и приятелка Stop Sick

# 27
  • Мнения: 275
Ох не ми е ясна цялата тази история....

Тоя пундек що я е бил, кат неговия г.з е посран?

От цялата работа разбрах, че ти, не си и приятелка Stop Sick

Побоят е следствие на една ситуация, за която не искам да пиша. Точно след него става ясно кой каква роля играе.

Не, съвсем не искам да се правя на някаква. Всеки има право да ме съди според собствените си убеждения. Стига ми моето чувство за вина и съпътстващата болка.

# 28
  • Мнения: 194
Не те съдя, но се чудя как си се надънила в тази абсурдна ситуация.

# 29
  • Мнения: 2 196
Няма безгрешни хора.
Нямам идея как да убедите жената да се махне от там. Щом след тоя побой и изобщо след цялата тази унизителна ситуация стои там, ще е трудно.
Аз, гледайки от собствената си камбанария, предположих, че е поискала на минутата да се махне от там.

Общи условия

Активация на акаунт