Августинчета 2005

  • 73 589
  • 394
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 464
привет момичета Hug
не съм се вясвала в темата от поне сто години, но с тия мои две дяволчета почти не ми остава време за нет..

първо да честитя рождения ден на Калоян на Лана - да е жив и  здрав малкия сладур и много радост да носи на мама  и тате newsm59 

Тоничка, честита ти бременност - лека и спокойна и като резултат прекрасно здраво бебче ти желая Hug

Ирка, браво на Лъчи за доброто справяне с теста - много са пораснали красавиците, все така да пускаш снимков материал:)

за нас какво да кажа - децата си растат, Али скоро ще стане на 5 годинки и е една голяма госпожица Flutter
Петьо е невероятен сладур, тича и е палав за трима Laughing Много се обичат двамата - дано да си остане все така... Естествено каката на моменти ревнува от малкия, но с татко й успяваме да тушираме нещата и да й покажем, че е важна за нас.
В събота заминаваме на почивка и дано времето е с нас и децата да са здрави
Тези дни ще пусна снимки да ни видите Mr. Green

# 256
  • София
  • Мнения: 553
Къде сте, момичета Simple Smile Никой не пише вече  Crossing Arms

Ние празнуваме днес   Heart Eyes Да ни е жива и здрава Билянка, която вече получи подаръка за рожденния си ден - cd-плейър с радио, а от сестра си получи чантичка на Стела /тя ни е любимката от Уинкс-индустрията Simple Smile/.
Следобяд ще има парти в детски клуб   ura Този път го правим комбиниран - и за приятелчета ни и за бабите ни, тъй като нали е такъв сезона, че много хора ги няма. Плюс това Билянка беше много взискателна точно кой да покани тази година   newsm56

Да са ни живи и здрави всички августинчета!  Simple Smile

Последна редакция: ср, 18 авг 2010, 09:12 от Ninche

# 257
  • Мнения: 1 190
Честито на всички августинчета, да са ни живи и здрави и умерено палави Wink  bouquet
Да, жалко че почти никой не пише вече в темичката.
Новото при нея е, че от месец някъде кара колело без помощни Grinning Grinning

Тук малко снимки от нас. Вили получи от нас интерактивна кукла, която и ходи, става, сяда .. на Mattel и още цял куп подаръци Crazy

Поздрави на всички Hug

# 258
  • Мнения: 2 556
Здравейте и от нас,

Честито на всички рожденничета Hug

Toni4ka, страхотни снимки  Heart Eyes Честита бременност, да е безпроблемна и с леко раждане накрая!

Да ви съобщя, че Кари стана кака Simple Smile На 17.08.2010 година се роди братчето й Даниел, от вчера сме си вкъщи и се гледаме. Каката и баткото доста се въртят около него и естествено постоянно задават въпроси  Simple Smile По-нататък ще кача снимчици и ще ви ги покажа. Поздрави на всички!

# 259
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Привет и от нас:

   


# 260
  • Мнения: 1 190
Tess Честито  bouquet И ние искаме три деца, да видим Wink

# 261
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Tess, честито! Да ви е жив и здрав Даниел и много да се разбират и обичат с каката и баткото! Поздравления за теб, страхотно три деца!  bouquet

t_ilieva , големи усмихнати сладури са твоите дечковци.

Toni4ka, много пораснала Вили! Как е тя свикна ли вече на новото място и език, а вие?

При нас нищо кой знае какво ново. Все се каня да кача снимки и все не ми остава време.  Утре е първия учебен ден на Лъчи и Дени. Стегнали сме всичко за училище вече. Днес ще ходим да се запознае с учителката и да си види стаята.

Поздрави на всички. Изтърколи се още една година - 5годишни човечета си имаме вече. Simple Smile

# 262
  • Мнения: 327
Tess, честито! Да ви е жив и здрав малкия Даниел, много да слушка и много да ви радва!
Тони4ка, лека и безпроблемна бременност ти желая! Вили много е порастнала и много се е променила, но си е същата чаровница!
И честит Рожден Ден на всички августинчета! И ние се готвим за РД, че съвсем наближи.

# 263
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Tess, честито бебче,да са ви живи и здрави тримата малчугани!Много се радвам,че успя да осъществиш мечтата си.Целувки на малките сладури.
Честит рожден ден на всички августинчета!
Да растат здрави,весели и щастливи деца!

# 264
# 265
  • Мнения: 2 556
irka, страхотни ученички си имаш  Hug

Благодаря ви много за хубавите пожелания  Hug Ето и от мен малко снимки на децата, ако ви иска парола, само ми драснете на лични да ви я пратя: http://diana1973.snimka.bg/children/kids.528188

# 266
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Tess, много са ти хубави децата, пу, пу! Да са ти живи и здрави и тримката. Баткото много е пораснал - голямо момче е вече, а Кари е истинска чаровница!

 Hug

# 267
  • Мнения: 2 271
Здравейте и от мен момичета!Бях забравила за този форум,но новото бебче ме накара да вляза отново тук.
Всички дечица много са пораснали.Някои семейства са се умножили.Само така.Това ме радва.
Целувки от нас с Вероника! Heart Eyes

# 268
  • Мнения: 1 878
 Hug Hug Хей момичета, така се радвам да ви "видя"  Hug Hug Hug

Толкова ви се радвам на бременни и утроени  Hug и на всички изобщо, че прочетох само последната страница от темичката и от нетърпение бързам да драсна най-накрая и аз някой ред.

Браво Тес - да са ти живи и здрави малчуганите, толкова много любов е това, че има и да раздаваш  Heart Eyes

Браво Тоничка, това явно е годината на бременлийките, защото още няколко мои познати ми се похвалиха наскоро - лека и безпроблемна бременност, Вили наистина е станала една голяма красива госпожичка  Hug

Ирка, за кой ли път ще кажа, че девойките са ти отрязали главата направо  Crazy, много сте готини и сладки и честита ви учебна година  Crazy от рано ги подпукват децата при вас  Mr. Green

Той и Явор си изпроси раница, щото искал като бате да е с нова, после и сак като бате, и химикалки като бате и .......като бате...................все е дно отглеждам близнаци  ooooh!

Дидкоооо, не се мотай ами пусни снимчици, или пък вземи ме покани в твоя квартал на кафе та да ви видя на живо  Wink


Аз сега съм си малко шеф сама на себе си та имам повече свободно време и ако има ентусиасти и другата седмица времето е хубаво и .......................абе да вземем да се видим. Лошото е че като влизаме от дъжд на вятър в тебичката кой знае кога ще ми видите предложението,  ама нищо де на някой ви имам телефоните и няма да ми се укрият  Mr. Green

Направихте ми деня мноооого хубав!  Hug Hug Hug

# 269
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Оооо Sunnily, къде се загуби ти? Никаква те няма. вземи и ти ни покажи двамата чаровници да ги видим.  Hug

petia47, лека бременност на теб! Прекрасно и послушно бебече за радост на всички!

Съни, от рано ги подпукват тук няма хън-мън. Лъчка се справя добре за сега, но много се уморява. На училище са от 8.40 до 3.00. Като я взема следобед и поиграе 30-40 мин с децата навън, после едвам се движи. В нас винаги заспива към 4.30 и спи до 6.00-6.30 едва я събуждам.  Хубавото е, че в 9.00 часа отново е в леглото и до половин час е заспала. Много й харесва в училището.  По план до края на учебната годината би трябвало да може да чете прости текстове, да решава задачи с плщс и минус до 12 и да пише прости думи, ама да видим. Ходят и двете всяка събота в Българско училище тук. Деница и там е 1ви клас, а Лъчка е в предучилищната. Пишат букви и там, учат. Така че 6 дни в седмицата са на училище и двете. На Дени програмата е по-натоварена, че тя си пише както си трябва за 1ви клас - раздадоха им буквари, читанки, пише лулички, чертички ръкописни букви. Лъчка за сега само учат печатните Бг букви и числата. Ама тя продължава да ги бърка с английските, та кога ще  започне да ги различава не знам. Дени прави разлика м/у тях, ама нали си е по-голяма. Аз на Лъчи не й й давам зор де, лека-полека ще ги научи.

Иначе е станала голяма маймуна. Катери се по уредите в училището навсякъде. Научила се е да прави коремно преса на един лост, ама не да се набира, а от горе да се завърта. Направо ми спира сърцето като я видя. Много пъргава и подвижна. Обмислям да я запиша на някаква гимнастика, че така се гъне - само за там е.

За сега ще ходи на рисуване към Българското училище, а по-нататък ще видим и на какво друго.

Лек ден от мен!

Общи условия

Активация на акаунт