Августинчета 2005

  • 73 460
  • 392
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 3 644
Здрамейте момичета
Много отдавна не съм писала- но предпичитам да не сядам пред компютър като не съм на работа ...а там все няма време...
Много пораснали дечица- да са живи и здрави
Мамите- бременнички- много здраве и лека бременност
Валето и той има желание да пише и чете - ама не го насилвам много- има време -аз от толкова учене ...глава ме боли Grinning
Нека си изживее детството -има време за всичко
Но той още от миналата година ,като тръгна племенника ми на училище започна да проявлява желание да блои да смята и да пише ooooh!
Сега се учим да пишем ченгелчета,но все по негово настояване- според мен му е рано...но.....
Ето ви малко снимки да го видите колко е пораснал
http://vndb.snimka.bg/children/valeto.248514.20894912
Целувки на всички
Чао

# 271
  • Мнения: 1 878
 Hug Браво на мацките Ирка, така ми се струва по-приятно за децата от рано да свикнат с буквите после и по-сложните работи, че в първи клас тук на някой им идва нанагорно след безгрижието в детската градина.

Да похваля Яво че може вече да чете и то доста добре, то с тая учителка - батко му - детето си остана без детство  Laughing ама пък е толкова горд от себе си, че се хвали че можел и да смята.........2+2 ту е 5 ту 6 ту........обаче всичко може като бате и не можем да го убедим в друго  Crazy Освен това е станал много артистичен, с танцови наклоностти към китарите и рока Ще се пробвам тия дни да пусна чак клипче да се посмеем заедно на тая скица.

Та Вени нека се учи детето щом има желание лошо няма, само не на сила, иначе не го учи на ръкописно писане, било после объркващо в у-ще, поне така ни посъветва г-жата да учим ама печатно.

Също нещо полезно за всички - давайте на младежта да реже с ножица фигурки и разни работи това упражнявало и разработвало китката и заяквала за по-късното напрежение от писането в клас.


Хайде Лека нощ че мъж ми ме гони да си лягаме  Wink

# 272
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Здрасти и от мен!
Радвам се да чета добри новини за всички!
Честити бременни майчета Simple Smile И аз се присъединявам към тях, както се оказа тази седмица.

Ради пак започна с балета и гимнастиката, ходи си с кеф тази година, да видим дали до юни ще има такъв ентусиазъм. Смята, чете горе-долу, само на по-дългите думи се запъва и й омръзва. Simple Smile В градината са ги подхванали здраво и даже пишат разни ченгелчета, цифри и знам ли още какво.

# 273
  • Мнения: 2 271
Ехеее честито Шунка.Лека и безпроблемна бременност ти желая и още по-леко раждане.Много се радвам,че бременните ставеме все повече.
 И браво на умните дечица.Рони познава буквите и цифрите,пише ги,но не може да чете.Но има огромно желание и нядавам се скоро и тя да ме зарадва.
Благодаря ви момичета,за хубавите пожелания за бременността ми и бебето. Heart Eyes
Приятен есенен ден на всички!

# 274
  • София
  • Мнения: 553
Честито на всички бременни майчета !   bouquet Лека и безпроблемна бременност им желая и живи и здрави бебчета на финала ! Simple Smile

# 275
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ей, голямо затишие е тук! Как сте, какво правите? Simple Smile
Ние преместихме Ради в предучилищна група, предстои сега трудния избор на перфектното училище, бррр.

# 276
  • Мнения: 1 190
Петя и Шунка честити бременности  bouquet

# 277
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Петя и Шунка честити бременности  bouquet
Честито и от мен!  Hug
Я тук един бърз отчет колко мами вече сме с по 2 деца, или в очакване на второто, т.е. колко сме майките-героини!!!  Rolling Eyes
1. Аз  Laughing

# 278
  • София
  • Мнения: 1 387
Аз съм с 2 и се замислям за номер 3, но може би когато Ния тръгне на училище Peace

# 279
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз съм с 2 и се замислям за номер 3, но може би когато Ния тръгне на училище Peace
Аууу, само двете ли сме героини...... Heart Eyes

# 280
  • София
  • Мнения: 1 387
Аз съм с 2 и се замислям за номер 3, но може би когато Ния тръгне на училище Peace
Аууу, само двете ли сме героини...... Heart Eyes

Ми нали си ходим комплект с теб от отчетна в отчетна. Давай да решаваме и за третите пак заедно да бременеем Mr. Green

# 281
  • София
  • Мнения: 553
Хаха, и аз съм с две  Mr. Green Но за трето не си и помислям  Whistling

# 282
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Niandre, това искрено ме разсмя..... Но и аз като Ninche -
........... Но за трето не си и помислям  Whistling
Wink

# 283
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Аааа аз си мисля, че повечето вече са с по 2. Аз си бях с две още от началото на нашата отчетна тема. За трето и аз не си и помислям за сега. Много ми е добре сега като поотраснаха децата.

Иначе нищо ново при нас. Лъчка расте и хитрее все повече. Ходи с голямо желание на училище и все ме изненадва с нещо ново научено.

# 284
  • Мнения: 2 271
Петя и Шунка честити бременности  bouquet
Благодаря.На теб ти пожелавам леко раждане.Гледам,че януарки започнахте да броите родените бебоци  Grinning
t_ilieva,ninche и на вас благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт