Кухни - 22ра тема

  • 47 332
  • 297
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 259
rainbow ,наистина,стъклокерамиката се почиства много по-лесно.Изкипявала съм мляко и какво ли не-аз също почти винаги изкипявам нещо.Но после със шпатулката и специален препарат-за минутка котлоните са като нови.
Но в крайна сметка ти си знаеш.

# 121
  • Мнения: 2 803
Благодаря ви за отговорите!!!
Спрях се на електрически котлони, защото при мен стъклокерамичните нямат шанс  Embarassed
Все нещо изпускам, млякото задължително изкипява и не само то... Вечно правя по няколко неща наведнъж и затова все бързам... Ще ги съсипя за нула време. Иначе на вид по ми харесват.
Точно затова си вземи стъклокерамични.
Те се нагряват само под дъното на съда в който готвиш и няма как да загори изкипялото .
Освен това изобщо не е трудно почистването. Peace

На същото мнение съм. Аз също често загарям или кипвам. Откакто съм с керамика /10г./ се родих. Несе колебай, лесно се чистят.

# 122
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Най-накрая стигнах и до проекта  Grinning. Ето го  и него. Колкото до котлоните - аз се спрях на газови. Почти винаги до сега съм готвила на газ и така съм свикнала. Ще сложа една двойка и съм готова  Wink.

# 123
  • Мнения: 185
Благодаря ви за отговорите!!!
Спрях се на електрически котлони, защото при мен стъклокерамичните нямат шанс  Embarassed
Все нещо изпускам, млякото задължително изкипява и не само то... Вечно правя по няколко неща наведнъж и затова все бързам... Ще ги съсипя за нула време. Иначе на вид по ми харесват.
Точно затова си вземи стъклокерамични.
Те се нагряват само под дъното на съда в който готвиш и няма как да загори изкипялото .
Освен това изобщо не е трудно почистването. Peace


На същото мнение съм. Аз също често загарям или кипвам. Откакто съм с керамика /10г./ се родих. Несе колебай, лесно се чистят.
...а пък и трудно се чупят или повреждат !
...дори и най-евтините !

# 124
  • Мнения: 183
Най-накрая стигнах и до проекта  Grinning. Ето го  и него. Колкото до котлоните - аз се спрях на газови. Почти винаги до сега съм готвила на газ и така съм свикнала. Ще сложа една двойка и съм готова  Wink.
според мен трябва да не са еднакви като цвят гръбчето и плота на кухнята.Прекалено тъмна и прихлупена става.Защо не помислиш за светло гръбче.Иначе като разположение на шкафчетата е много добре измислено Simple Smile

# 125
  • Мнения: 336
Благодаря за отговорите!
Писах на личните. А това с частния майстор как става. Ще ми препоръчате ли някой с когото сте работили? Аз частни майстори само за бани знам - с кухните не съм толкова наясно  Embarassed

# 126
  • София
  • Мнения: 642
rainbow ,наистина,стъклокерамиката се почиства много по-лесно.Изкипявала съм мляко и какво ли не-аз също почти винаги изкипявам нещо.Но после със шпатулката и специален препарат-за минутка котлоните са като нови.
Но в крайна сметка ти си знаеш.

Уффф, аз явно наистина не съм в час. Но така съм чувала преди години и все съм си мислела, че от една изпусната лъжица ще се пръсне плота. Embarassed Embarassed
Все пак ще поогледам на място и стъклокерамичните плотове. Благодаря за съветите  bouquet

# 127
  • София
  • Мнения: 343
Най-накрая и аз да се похваля с моята дългоочаквана красавица   www.album.bg/eli4ka73

# 128
  • Мнения: 2 724
eli4ka73, страхотна кухня   bouquet, много ми хареса ,чакането си е струвало.

# 129
  • Мнения: 224
И аз се записвам да следя темата, че от 1 седмица ми е влязла една муха в главата - че искам да си оправя стария кухненски бокс, който слава богу е с малки размери /1,60-1,56/.
Но понеже това върви със смяна на подовата настилка в цялата кухна, разбиване на старите секашета, лети мивки и стари барплотове ми се иска да е нещо семпличко и еФтиничко/да речем до 1700-1800 лв?????
 До тук разбрах, че частните майстори вземат най-малко, но моля ви светнете ме по въпроса - вие ли им давате готовите проекти или те измислят нещо, защото да речем има някои специфични ъгълчета или завъртулки, които аз колкото и да се опитвам не мога да измисля как ще станат най-ефектно?

# 130
  • Русе
  • Мнения: 1 880
eli4ka73, страхотна кухня   bouquet, много ми хареса ,чакането си е струвало.

Peace

# 131
  • Мнения: 187
Най-накрая и аз да се похваля с моята дългоочаквана красавица   www.album.bg/eli4ka73
Чудесна кухня, а и много добър избор на механизми. Супер се е получило. smile3501

# 132
  • Мнения: 2 803
eli4ka73, страхотна кухня   bouquet, много ми хареса ,чакането си е струвало.

Peace Peace Peace

# 133
  • Мнения: 86
Най-накрая и аз да се похваля с моята дългоочаквана красавица   www.album.bg/eli4ka73

Чудна е, много раздвижена и идейна! А пък и много голяма изглежда.

Само да вметна за дръжките - аз имам същите в сегашната си кухня и отварянето на хладилника е мноооого трудно. Трябват сили като на борец и забрави за хубав маникюр.  Peace

# 134
  • Мнения: 970
eli4ka73- smile3501чудесна кухня,с здраве и любов мъжката част да приготвя любимите  ястия на своята половинка Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт