Кухни - 22ра тема

  • 47 302
  • 297
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 214
Най-накрая и аз да се похваля с моята дългоочаквана красавица   www.album.bg/eli4ka73
Еха-а-а-а-а, това се казва кухня!!! Да ти е честита!!!

# 136
  • София
  • Мнения: 2 896
Най-накрая и аз да се похваля с моята дългоочаквана красавица   www.album.bg/eli4ka73

Супер е кунята, Еличка! Много приятно съчетание!

# 137
  • Мнения: 317
Най-накрая и аз да се похваля с моята дългоочаквана красавица   www.album.bg/eli4ka73
newsm10много  ми хареса ,идеята че е раздвижена и подбора на цветовете smile3501

# 138
  • Мнения: 185
Най-накрая и аз да се похваля с моята дългоочаквана красавица   www.album.bg/eli4ka73
хм, интересна измишльотина... браво, браво !!! Shocked Simple Smile

# 139
  • София
  • Мнения: 2 896
Най-накрая и аз да се похваля с моята дългоочаквана красавица   www.album.bg/eli4ka73
хм, интересна измишльотина... браво, браво !!! Shocked Simple Smile

ти па най-накрая няма ли да покажеш някое твое творение, та да знаем от висотата на какъв майсторлък винаги даваш компетентни мнения?


кухнята на Еличка е наистина много добра...съвсем не за саркастичното ти определение 'измишльотина'

# 140
  • Мнения: 672
Най-накрая и аз да се похваля с моята дългоочаквана красавица   www.album.bg/eli4ka73
хм, интересна измишльотина... браво, браво !!! Shocked Simple Smile

Отдавна не се беше включвал/а с компетентните си мнения.
Въщност забелязвам, че колкото е по-семпличка и простичка една кухня, толкова на теб ти по-харесва. Сякаш изпитваш някаква носталгия по старите СКШта.

Еличка, кухнята ти е много интересна, нетрадиционна, раздвижена и свежа   bouquet

# 141
  • Мнения: 178
Еличка, страхотна кухня! Поздравления! Би ли споделила колко линейни метра е и каква е цената с тези механизми на Блум? Може и на лични.

# 142
  • Мнения: 185
Най-накрая и аз да се похваля с моята дългоочаквана красавица   www.album.bg/eli4ka73
хм, интересна измишльотина... браво, браво !!! Shocked Simple Smile

Отдавна не се беше включвал/а с компетентните си мнения.
Въщност забелязвам, че колкото е по-семпличка и простичка една кухня, толкова на теб ти по-харесва. Сякаш изпитваш някаква носталгия по старите СКШта.

Еличка, кухнята ти е много интересна, нетрадиционна, раздвижена и свежа   bouquet
нищо не съм пропускаЛ в темата ! абсолютно ми е интересно и любопитно ! колкото до това какво харесвам - винаги съм бил "за" семплите и изчистени неща ! е, като видя нещо хубаво, как да кажа, че е лошо ? Simple Smile Simple Smile Simple Smile"измишльотина" означава, че  в тази кухня някой е вложил МИСЪЛ, и това е дало много добър РЕЗУЛТАТ ! Simple Smile

Последна редакция: ср, 22 апр 2009, 21:48 от raygram

# 143
  • Мнения: 9
Най-накрая и аз да се похваля с моята дългоочаквана красавица   www.album.bg/eli4ka73
хм, интересна измишльотина... браво, браво !!! Shocked Simple Smile

raygram Би ли пояснил/а какво искаш да кажеш с това "измишльотина"...Няма да е лошо до пуснеш ти някоя  твоя "фантазия"...или долавям нотки завист в израза ти,или показваш симптом на простотия в желанието си да бъдеш с оригинален/на.


eli4ka73, кухнята е прекрасна....  Wink

# 144
  • Мнения: 672
Подозирам, че райграм работи в мебелна фирма, чиито произведения са далеч от показания стил и качество и напомнят по-скоро на шкафовете в кухнята на баба ми. Нормално е да изпитва завист, както и да се опитва да насочи непросветените люде, дръзнали да внесат оригиналност в домовете си.

# 145
  • Мнения: 9
Най-накрая и аз да се похваля с моята дългоочаквана красавица   www.album.bg/eli4ka73
хм, интересна измишльотина... браво, браво !!! Shocked Simple Smile

Отдавна не се беше включвал/а с компетентните си мнения.
Въщност забелязвам, че колкото е по-семпличка и простичка една кухня, толкова на теб ти по-харесва. Сякаш изпитваш някаква носталгия по старите СКШта.

Еличка, кухнята ти е много интересна, нетрадиционна, раздвижена и свежа   bouquet
нищо не съм пропускаЛ в темата ! абсолютно ми е интересно и любопитно ! колкото до това какво харесвам - винаги съм бил "за" семплите и изчистени неща ! е, като видя нещо хубаво, как да кажа, че е лошо ? Simple Smile Simple Smile Simple Smile"измишльотина" означава, че  в тази кухня някой е вложил МИСЪЛ, и това е дало много добър РЕЗУЛТАТ ! Simple Smile

 Joy Съветвам те вместо да даваш "оригиналните си мнения" да се поровиш и да видиш значенията на думите,които използваш!

# 146
  • Мнения: 185
предлагам всички дружно да си признаем , че виждаме тук и не чак толкова красиви и практични изделия... Simple Smile

# 147
  • Мнения: 672
С ръка на сърце си признавам. Но ако нещо не ми харесва, не го коментирам изобщо. На домакинята едва ли и и пука за моето мнение. Вложила е нерви и много пари и последното, което иска да чуе за кухнята си е, че е измишльотина. Затова има толкова цветове, материали и модели - всеки да си прави нещата според вкуса си. Ако се иска обсъждане на даден проект, мога да дам аргументирано мнение, но при завършена кухня да обидя така не бих си позволила.

# 148
  • Мнения: 185
къде ми беше обидата, не разбрах, тази кухня просто ми харесва! все пак, моля да бъда извинен ! Simple Smile

# 149
  • Мнения: 359
С ръка на сърце си признавам. Но ако нещо не ми харесва, не го коментирам изобщо. На домакинята едва ли и и пука за моето мнение.

Ако кухнята е на етап проект, не виждам нищо лошо да си кажеш мнението (положително или отрицателно). Нали затова си пускаме проектите - да ги изкоментираме, да потърсим съвет. Така че аз лично бих оценила, ако някой ми посочи грешка, която съм пропуснала да видя. Виж, за готовите кухни си права  Laughing

А въпросната кухня е една от най-добрите, които съм виждала! Честито!   bouquet

Ако не е тайна коя фирма я изпълни? По ваш проект или на дизайнер? И, пак ако не е тайна, колко ти излезе (може и на лични)?

Общи условия

Активация на акаунт